3.4. 2022 | Mládež | Tomáš Bouda
Další školky absolvovaly bruslení s Baníkem

Hned dvě školky v uplynulém týdnu završily sérii bruslení s Baníkem.

Hry, zábava, ale i prohlídka zázemí, to naplánovali zástupci Baníku mateřským školkám K. H. Borovského a ve Svatavě, které v uplynulém týdnu absolvovaly poslední bruslení v této sezoně.

Pro děti byly připraveny různé hry, ale prohlédly si také kabinu A-mužstva, kde jim byla také ukázána výstroj. Během tréninků mnohé děti udělaly značné pokroky, a tak některé děti již zvládaly bruslení bez pomocné hrazdičky.

Mateřským školkám patří velké poděkování za spolupráci a věříme, že na ledě se s mnohými ještě uvidíme.

HC Baník Sokolov se chystá v příští sezoně oslovit i další školky ve snaze o spolupráci a představení hokeje jako dostupného sportu.

Školkám se věnovali trenéři mládeže Radim Zbránek, Jakub Truhlář a členové realizačního A-týmu Petr Holejšovský a David Fečo. Organizačně pak průběh zajišťoval sekretář klubu Karel Makovec.