7.4. 2022 | Mládež | Tomáš Bouda
4. třída zakončila svou soutěž úspěšně

V neděli se uskutečnil poslední regionální turnaj 4. tříd (roč. 2012 a ml.) v hale HC Mariánské Lázně.

Kromě domácích a týmu Baníku v turnaji svá utkání odehráli ještě hráči karlovarské Energie a Čerti z Ostrova.

Richard Gregor: Baníkovci vyrazili na turnaj netradičně v počtu 12+1, aby se do dění na led zapojilo co nejvíce dětí (obvykle nastupují v počtu 8+1). V úvodu naši hráči přehráli Energii o 3 góly, poté přestříleli domácí o 5 branek a v posledním utkání o 20 branek byli úspěšnější, než Čerti. Celkem Baník rozvlnili ve třech utkáních 47x síť svých soupeřů, kteří naše konto zatížili 19 brankami.

Kluky v půlce dubna čekají ještě turnaje v Tachově a Třemošné, poté si dají 14 dní odpočinek a od května po 2 měsíce budeme nabírat motohodiny v přípravě na další hokejovou sezonu, ve které už kluci budou hrát na celé kluziště. Budeme se snažit, aby byli velmi dobře fyzicky připravení.

Sestava: Fojtík - Dvořák, Berka, Martin, Špaček Pavel, Teplý, Špaček Petr, Červenka, Katriňák, Muráň, Hendrych, Werner, Gregor