4.5. 2022 | A-tým | Tomáš Bouda
S týmem se připravuje i Lukáš Stehlík

Do přípravy A-týmu Baníku se zapojil také útočník Lukáš Stehlík z Litvínova, juniorský reprezentant.

HC Baník Sokolov se druhým týdnem připravuje na novou sezonu v Chance lize. Tréninkové dávky s týmem již absolvuje také útočník Lukáš Stehlík z Litvínova. Juniorský reprezentant, jenž bojuje o účast na mistrovství světa do 20 let, v uplynulé sezoně odehrál 14 utkání v extralize s bilancí 1 gól + 2 asistence. Další čtyři zápasy mladý talentovaný útočník odehrál v prvoligových Litoměřicích, v juniorské extralize měl bilanci 42 zápasů, 16 gólů a 30 asistencí.

Do seniorského hokeje naskočil Lukáš Stehlík již jako šestnáctiletý v sezoně 2018/2019, o rok později pak odehrál i jedno utkání za Baník v Chance lize. Výraznější stopu však zanechal v sezoně 2020/2021, kdy nastupoval za Litoměřice a dařilo se mu především v play-off. Nyní by devatenáctiletý litvínovský odchovanec měl přidat další starty v druhé nejvyšší soutěži v dresu Baníku.

V současné době klub jedná ještě s jedním brankářem a ve hře je i příchod jednoho útočníka. Zbývající místa v kádru by měli později zaujmout hráči z partnerských extraligových klubů.

Aktuální složení A-týmu:

Martin Michaljov – František Klejna, Jan Novák, Jan Pohl, Adam Rulík, Petr Vodička, Martin Weinhold – Jaromír Kverka, Ondřej Jurčík, David Novotný, Martin Osmík, Radek Prošek, Tomáš Rohan, Lukáš Stehlík, Marek Švec, Vojtěch Tomi, Tomáš Vracovský, Stanislav Vrhel, Matěj Zadražil.