7.6. 2022 | Mládež | Tomáš Bouda
Dětský den na Baníku byl úspěšný

Téměř 130 dětí navštívilo premiérový Dětský den na sokolovském zimním stadionu. Připraveny zde byly soutěže pro děti, ale také odměny.

Rychlost střely na branku, slalom, balanc na bosu míči nebo i přeskoky přes švihadlo a další pohybové dovednosti. Takové byly úkoly během Dětského dne na sokolovském zimním stadionu. Za všechny splněné disciplíny pak na děti čekala odměna.

Zájem dětí předčil očekávání, a tak během dvou hodin byla hrací plocha řádně zaplněna. S úkoly dětem pomáhali trenéři mládeže, hráči dorostu a juniorky, ale také Jan Novák a Jan Pohl ze sokolovského A-týmu. Chybět nemohl ani maskot Falco.

Akce se velmi vydařila, o čemž svědčilo zaujetí dětí, se kterým se disciplínám věnovaly. A pokud by někdo z dětí chtěl hokej vyzkoušet, není nic jednoduššího než kontaktovat našeho trenéra základny Ivana Říhu (riha@hcsokolov.cz, tel. 607 117 448), který sdělí další podrobnosti.

Jak to na Dni dětí vypadalo, se můžete podívat na fotografiích.