8.6. 2022 | Mládež | Tomáš Bouda
V sobotu soutěže s Baníkem na Areálu zdraví

V sobotu 11. 6. 2022 od 10 hodin do 12 hodin si můžete na Areálu zdraví vyzkoušet rychlost a přesnost střely na bránu. Baník se zde představí v rámci soutěží pro děti při oslavách Koruny 1822. Vyzkoušet své dovednosti si však mohou i dospělí.

Náš marketingový partner restaurace Koruna 1822 slaví neuvěřitelných 200 let od svého založení. A to si zaslouží již velkou oslavu.

Na Starém náměstí se odpoledne uskuteční tři hudební vystoupení, u sportovní haly budou od dopoledne turnaje v basketbalu a fotbalu, na Areálu zdraví pak proběhne Akce pro rodiny, kdy si děti mohou zasoutěžit o malé odměny. A právě zde od 10 do 12 hodin budou připraveny také dvě stanoviště HC Baník Sokolov. Příchozí si budou moct vyzkoušet rychlost své střely, ale také si vyzkoušet svoji přesnost, ať už střelou nebo hodem.

Srdečně jsou tak zváni naprosto všichni.

29. týden (18. 7. - 24. 7.) - ZDE
30. týden (25. 7. - 31. 7.) - ZDE
Semifinálový přemožitel Baníku jihlavská Dukla se do Tipsport extraligy neprobojovala, v příští sezoně tak bude znovu hrát Chance ligu. V pátém utkání v pondělí 25. dubna prohrála Jihlava na ledě chomutovské arény 3:6 a celkově Rytíři zvítězili 4:1 na zápasy.
Další neznámá, co se účastníků Chance ligy 2022/23 týče, je vyřešená. Třináctým týmem, který doplnil už známé kluby jsou DRACI PARS Šumperk. Tým, který nejprve poslal do nižší soutěže Ústí nad Labem, zvládl i baráž s Táborem a po výhře 4:1 na zápasy zůstává v první lize.
Poslední tajenkou tedy zůstává, kdo uspěje v baráži o extraligu a jestli bude druhou nejvyšší soutěž v příští sezoně znovu hrát Jihlava nebo do ní "spadnou" kladenští Rytíři.
Posíláme gratulace do Jihlavy! Tamní Dukla, přemožitel Baníku v semifinále play off, porazila v šestém utkání Vsetín 1:0 a celkově ve finále zvítězila 4:2 na zápasy. Kromě poháru pro vítěze Chance ligy 2021/22 získala také právo bojovat o účast v příštím ročníku nejvyšší soutěže.

Barážová série s kladenskými Rytíři hraná na čtyři vítězná utkání začíná v neděli 17. dubna na ledě Kladna.