8.6. 2022 | Mládež | Tomáš Bouda
V sobotu soutěže s Baníkem na Areálu zdraví

V sobotu 11. 6. 2022 od 10 hodin do 12 hodin si můžete na Areálu zdraví vyzkoušet rychlost a přesnost střely na bránu. Baník se zde představí v rámci soutěží pro děti při oslavách Koruny 1822. Vyzkoušet své dovednosti si však mohou i dospělí.

Náš marketingový partner restaurace Koruna 1822 slaví neuvěřitelných 200 let od svého založení. A to si zaslouží již velkou oslavu.

Na Starém náměstí se odpoledne uskuteční tři hudební vystoupení, u sportovní haly budou od dopoledne turnaje v basketbalu a fotbalu, na Areálu zdraví pak proběhne Akce pro rodiny, kdy si děti mohou zasoutěžit o malé odměny. A právě zde od 10 do 12 hodin budou připraveny také dvě stanoviště HC Baník Sokolov. Příchozí si budou moct vyzkoušet rychlost své střely, ale také si vyzkoušet svoji přesnost, ať už střelou nebo hodem.

Srdečně jsou tak zváni naprosto všichni.