12.6. 2022 | Mládež | Tomáš Bouda
Osmá třída měla soustředění na Bublavě

Letní příprava je v plném proudu také u mládežnických týmů. Soustředění má za sebou osmá třída, která absolvovala část přípravy v prostředí Bublavy.

V poslední květnovém víkendu se hráči HC Baníku Sokolovosmé třídy zúčastnili soustředění na Bublavě.

„Zázemí, které nám penzion Bublava připravil bylo bezproblémové, od stravy až po prostory na trénování. Kluci měli komfort k odpočinku a zbývalo pouze vydat ze sebe maximum v tréninkovém procesu. Zde si někteří hrábli na dno, kdy při výběhu sjezdovek museli překonat své maxima. Proto při závěrečném hodnocení trenérů, dostali všichni zúčastnění pochvalu za nasazení a schopnost posouvat své možnosti,“ řekl k soustředění trenér Marek Brzobohatý

29. týden (18. 7. - 24. 7.) - ZDE
30. týden (25. 7. - 31. 7.) - ZDE
Semifinálový přemožitel Baníku jihlavská Dukla se do Tipsport extraligy neprobojovala, v příští sezoně tak bude znovu hrát Chance ligu. V pátém utkání v pondělí 25. dubna prohrála Jihlava na ledě chomutovské arény 3:6 a celkově Rytíři zvítězili 4:1 na zápasy.
Další neznámá, co se účastníků Chance ligy 2022/23 týče, je vyřešená. Třináctým týmem, který doplnil už známé kluby jsou DRACI PARS Šumperk. Tým, který nejprve poslal do nižší soutěže Ústí nad Labem, zvládl i baráž s Táborem a po výhře 4:1 na zápasy zůstává v první lize.
Poslední tajenkou tedy zůstává, kdo uspěje v baráži o extraligu a jestli bude druhou nejvyšší soutěž v příští sezoně znovu hrát Jihlava nebo do ní "spadnou" kladenští Rytíři.
Posíláme gratulace do Jihlavy! Tamní Dukla, přemožitel Baníku v semifinále play off, porazila v šestém utkání Vsetín 1:0 a celkově ve finále zvítězila 4:2 na zápasy. Kromě poháru pro vítěze Chance ligy 2021/22 získala také právo bojovat o účast v příštím ročníku nejvyšší soutěže.

Barážová série s kladenskými Rytíři hraná na čtyři vítězná utkání začíná v neděli 17. dubna na ledě Kladna.