1.7. 2022 | Mládež | Tomáš Bouda
Základna zakončila přípravu stopovačkou a v Jump Aréně

Společnou stopovačkou a posezením při opékání buřtů zakončili sezonu hráči základny společně se svými rodiči.

Baníkovská základna je velmi aktivní, a to platilo i v závěru přípravného období, kdy trenéři připravili pro členy základny mimotréninkovou akci. Společně s rodiči se děti sešly před zimním stadionem, aby následně se vydaly po stopách tajemných šipek. U každé z nich pak na děti čekal úkol, ať už vědomostní nebo pohybový. Tempo bylo zběsilé a rodiče se jen stěží drželi v závěsu.

Malé hokejisty nezpomalili ani tzv. kačáci či žabáci, a tak do cíle na hřiště v Dolním Rychnově dorazili všichni poměrně rychle. Zde již čekaly odměny a také připravené ohniště, kde si děti mohly opéct buřty. Pro některé to byla premiéra, všichni si to však užili.

A protože sportovci nevydrží příliš v klidu, následně bylo hřiště opět plné pobíhajících dětí. Rodiče „tužili“ kolektiv, ale také všichni společně s dětmi poděkovali trenérům za přípravné období a připravili si pro ně také něco „na zub“.

Příjemné odpoledne, které se protáhlo do večera, pak potvrdilo, že atmosféra a vztahy jsou u základny výborné. Následně pak děti ze základny ještě obdržely od jedné z maminek Markéty Suchopárové vouchery do její Jump Areny, kde tak proběhl poslední trénink.

Trenéři i HC Baník Sokolov děkují dětem a také rodičům za účast, ale také za tréninkovou docházku a všechny se již těšíme na ledové ploše.