24.7. 2022 | Klub | Tomáš Bouda
Neformálně s generálním manažerem

Mgr. David Soukup opět po týdnu shrnuje dění a novinky v klubu.

Tak zase po týdnu. Máme už na zimním stadionu led, takže pro všechny kategorie zahajuje další fáze přípravy. V uplynulém týdnu začalo áčko dobrovolnými tréninky a mládež v rámci příměstského kempu. Od pondělí už nastupují do standardního režimu další kategorie a také bude probíhat druhý turnus kempu.

Na začátku srpna už první přípravné zápasy. Zahajujeme doma s atraktivními soupeři – HC Energie Karlovy Vary (úterý 2.8 od 18:00) a HC Verva Litvínov (čtvrtek 4.8 od 17:30). Tak se přijďte zchladit.

Poděkování městu, že jsme provoz ZS dali ekonomicky dohromady a dá se začít v původních termínech. Poděkování patří také celému týmu pracovníků zimního stadionu. Připadalo mi, že oproti minulým rokům je ta nálada, resp. zájem o to, aby byl led na co nejlepší úrovni, vyšší. Tak snad se to společně s dalšími změnami projeví a led bude v rámci možností OK.

Co dále? Uděláme ještě malý try-out pro pár hráčů, zda se něco zajímavého na trhu neobjeví, co by pro nás dávalo smysl.

Z proběhlé ankety vzešel návrh na podobu dresů pro nadcházející sezonu. Návrhy se finalizují a brzy by měly jít dresy již do výroby. Po dodání od výrobce ihned zahájíme prodej permanentních vstupenek. I z další ankety už máme výstupy ohledně zázemí na zimním stadionu a k produkci zápasů.

Předpokládám, že jak nové dresy, tak další změny v produkci zápasů vám představí Tomáš Bouda za marketing samostatně a rovněž věřím, že to budou změny k lepšímu. Co k tomu mohu obecně říct já, že se tomu hodně věnujeme. Tak zase za týden…