4.9. 2022 | Klub | Tomáš Bouda
Neformálně s generálním manažerem

Další pokračování tradičního sloupku Mgr. Davida Soukupa na různá témata ve fungování klubu.

Tak zase po týdnu. Pohled do minulosti. 1.9 začal další školní rok. Pro Baník významný tím, že po dlouhé době navazujeme na koncept sportovních hokejových tříd. A tak s velkou podporu vedení ZŠ Běžecká a s velkou podporu Karla Mlejnka, Petra Holejšovského a Jakuba Truhláře přišlo do první třídy 14 našich hokejistů. Uděláme maximum proto, aby projekt fungoval a splňoval to, co od něj všichni očekávají a další rok jsme na něj navázali další třídou.

Pohled do budoucnosti. Ve čtvrtek 8.9 hrajeme poslední přípravný zápas, v Litvínově. Pořádáme pro fanoušky a veřejnost výjezd na tento zápas za velmi příznivých finančních podmínek. Jednak jako poděkování za podporu, jednak k utužení kolektivu a také je to pro klub svátek. V Litvínově s tradičním klubem na jeho tradičním stadionu nehrajeme každý den. Tak využijte nabídky a pojeďte.

Pohled k sousedům. V karlovarské Energii vše směřuje ke změně ve vlastnické struktuře. Nepřísluší nám hodnotit detaily. Určitě je ale na místě poděkovat panu Holoubkovi za dlouholetou podporu klubu a hokeje v regionu. A novým vlastníkům popřát hodně štěstí a úspěchů.

Pohled na náš zimní stadion. Investovalo se před sezonou do opravy střechy. Tak snad se opravy povedly a bude to lepší. Doladili jsme nový SW na LED tabuli a budeme schopni zlepšit produkci na tabuli během zápasů. Nějaké prostory se povedlo vymalovat, upravila se chodba pro příchod do šatny hostů, ta byla děsivá. Rozpadá se posilovna, připravujeme její úpravu, ale to se zvládne až po skončení současné sezony, tak teď musíme vydržet v provizoriu. Máme v plánu vyměnit a opravit některé vstupy, to ale bude k řešení nejdříve až po komunálních volbách. S městem a se SOTES řešíme dále pořízení nové rolby. V přípravě to zase nebylo s tou současnou úplně ono, tak snad vydrží ještě chvíli. Velké téma je stále kvalita ledu, to také pořád není ono.

Pohled na nadcházející týden. Na úterý je připraveno setkání s fanoušky v bufetu, budou hráči, bude management, budou fanoušci, tak přijďte také. Celé samozřejmě hodně v neformální a přátelské rovině. O čtvrtečním výjezdu do Litvínova jsem již psal. V pátek focení týmu, hráčů a managementu. Už v nových dresech, které představíme v úterý i fanouškům. Tak to je vše a zase za týden.