16.9. 2022 | Mládež | Šimon Mlejnek
Baníkovcům se dařilo na domácím multisportovním turnaji

11.9.2022 Sobotní dopoledne se neslo v duchu domácího multisportovního turnaje, který pořádala naše kategorie 3. + 4. třídy. Na programu byl hokej, fotbal a také atraktivní souboje v přetahování lanem. Naši "černí" a "žlutí" přivítali ve sportovním zápolení soupeře z Chebu a také tým z Ostrova.

V hokeji podali naši svěřenci velmi pěkný, bojovný a bruslivý výkon. Za svou hru si vysloužili kromě pochvaly také první a druhé místo v turnaji. Budiž toto motivací k další práci, která je určitě potřeba.

Pořadí turnaje "lední hokej":

1. HC Baník Sokolov "žlutá"

2. HC Baník Sokolov "černá"

3. HC Stadion Cheb

4. HC Čerti Ostrov

Po hokeji se turnaj přesunul na umělou trávu, kde proběhl turnaj ve fotbale a také přetahovaná lanem. Kluci si vyzkoušeli disciplíny, které pro většinu nejsou úplně vlastní, nicméně také důležité pro jejich všeobecně sportovní rozvoj.

Turnaj ve fotbale suverénně ovládl Baníkovský tým "černých". Přetahovanou ve velmi emočních a vyrovnaných soubojích nakonec ukořistil tým z Chebu.

Pořadí turnaje "fotbal":

1. HC Baník Sokolov "černá"

2. HC Stadion Cheb

3. HC Čerti Ostrov

4. HC Baník Sokolov "žlutá"

Pořadí turnaje "přetahovaná":

1. HC Stadion Cheb

2. HC Baník Sokolov "žlutá"

3. HC Baník Sokolov "černá"

4. HC Čerti Ostrov

Díky patří všem zúčastněným hráčům, trenérům a rodičům. Turnaj proběhl v pěkném sportovním duchu.

Naše týmy reprezentovali:

HC Baník Sokolov "žlutá": Dočkal, Krása, Maurer, Zachar, Radaušer, Krištůfek, Terek, Petrák, Sivák

HC Baník Sokolov "černá": Bubeník, Bakura, Bartůňková, Matějka, Bauer, Pech, Drenka, Kilik, Goga

39. týden (26.9. - 2. 10.) - ZDE
40. týden (3. 10. - 9. 10.) - ZDE