Ml. celky finančně podporuje město Sokolov
19.9. 2022 | Mládež | Jakub Knap
Výsledkový servis mládeže

Výsledkový servis mládeže

Druhý soutěžní týden začal. Sokolovští dorostenci zahájili ligu dorostu úspěšně. Úspěšní byli také osmáci.

JUNIOŘI – VOLNO


DOROST

HC KOBRA PRAHA – HC BANÍK SOKOLOV 1:2 (1:1, 0:1, 0:0)

Góly a asistence: Petrák (Eismann), Sztolarik (Naď, Teuchert)

Sestava: Novák (Čurlin) – Knap, Krejbich, Bachar, Halberštát Jaroslav, Naď, Malý – Eismann, Petrák, Ondráš, Uxa, Teuchert, Botoš, Sztolarik, Skála, Vykoupil,

Petr Holejšovský: Historicky první utkání našich dorostenců v Lize dorostu, sehrál Baník v Praze na Kobře. Od první třetiny se hrál oboustranně velmi rychlý a důrazný hokej. Jako první šli do vedení již ve 3.min.hráči Baníku a díky důrazu v předbrankovém prostoru zavěsil Honza Petrák. Domácím se podařilo srovnat ještě v první třetině a to v 19.min, kdy využili nabídnutou přesilovou hru. Ve druhé třetině měla hra na obou stranách velmi vysokou úroveň a jedinou branku této periody vsítil v 39.min. sokolovský David Sztolarik, který dokázal nejlépe zareagovat na vyražený kotouč domácím brankářem a poslat Baník do vedení. Tento gól se nakonec ukázal jako rozhodující, neboť ve třetí třetině branka nepadla a díky soustředěnému výkonu si odvážejí všechny body domů naši hráči. V neděli hostí Baník na svém ledě dorost PZ Kladna a bude chtít potvrdit vydřené vítězství s Prahy.

HC BANÍK SOKOLOV – HC PZ KLADNO 5:2 (1:0, 2:2, 2:0)

Góly a asistence: Eismann (Petrák), Eismann, Petrák (Eismann, Knap), Eismann, Ondráš

Sestava: Novák (Čurlin) - Knap, Krejbich, Ondráš, Petrák, Eismann - Naď, Bachar, Vykoupil, Teuchert, Sztolarik - Halberštát, Malý, Uxa, Skála, Botoš

Petr Holejšovský :Od začátku utkání byla herní aktivita jasně na straně domácích. Hosté sice hráli velmi pasivně, ovšem sokolovští v první třetině dokázali herní převahu přetavit jen do jediné branky. Vstup do druhé části byl ze strany domácích velmi špatný a vinou zbytečných chyb v kombinaci s vyloučeními umožnili hostům z Kladna dvěma góly otočit výsledek. Nakonec se ale baníkovci naštěstí střelecky vzpamatovali a vývoj utkání zlomili ve svůj prospěch. Vzhledem k úrovní soupeře ale sokolovští dorostenci tentokrát nepředvedli úplně přesvědčivý výkon a vzhledem k délce a kvalitě soutěže mají rozhodně na čem pracovat.

FOTO ZDE


9. TŘÍDA

HC ENERGIE KARLOVY VARY – HC BANÍK SOKOLOV 19:0 (7:0, 9:0, 3:0)

Sestava: Čurlin (Novák) - Moulis, Herout, Kratejl, Skála, Bufka – Hanek, Hotárek, Křivka, Bavor, Makaj

Petr Neč: Jen díky výkonům obou brankářů neskončilo utkání pro hráče Baníku ještě ostudnějším výsledkem.


8. TŘÍDA

HC SLOVAN LOUNY – HC BANÍK SOKOLOV 3:5 (1:1, 1:3, 1:1)

Góly a asistence :Resanzew (Rybár, Beran), Hirth, Břečka (Hirth), Břečka (Resanzew), Lexa (Kursa, Iuzeev)

Sestava: Hengerič – Resanzew, Iuzeev – Bíba, Kukla, Rybár, Beran, Břečka, Lexa, Kursa, Hirth, Bubenščikov

Marek Brzobohatý: První třetina Baníkovských osmáků byla lenivá. Málo jsme bruslily a vytvářely tlak na soupeře. O přestávce se tým nabudil a zlepšil pohyb a s tím souvisely brankové příležitosti, které kluci začínali proměňovat. Jen nás mrzí, že ve třetí třetině jsme neproměnili více šancí a nemuseli jsme se tahat se soupeřem o výsledek. Nicméně utkání zvládnuté výhrou, za což kluci sklidili pochvalu od trenéra.


7. TŘÍDA

HC ENERGIE KARLOVY VARY – HC BANÍK SOKOLOV 6:2 (2:0, 2:1, 2:1)

Góly a asistence: Kašpar (Peter), Jindra (Peter)

Sestava: Švejda – Fiala, Teterja, Szabó, Urbich, Oračko – Kašpar, Kuplent, Pochyba, Peter, Jindra, Berger, Vlach J.

Jakub Truhlář: První třetinu jsme se soupeřem držely krok, dobrým pohybem jsme si vytvářeli šance, které jsme bohužel neproměnili. Druhá třetina byla výsledkově lepší, ale stále jsme dotahovali tří brankové manko. Třetí třetinu už jsme bohužel tahali za kratší konec a nedokázali jsme odvrátit porážku.


6. TŘÍDA - VOLNO


5. TŘÍDA

HC ENERGIE KARLOVY VARY – HC BANÍK SOKOLOV 13:9 (6:5, 1:1, 6:3)

Góly a asistence: Berka (Karas), Dvořák, Dvořák, Dvořák, Špaček, Dvořák, Dvořák, Dvořák, Dvořák

Sestava: Vlach M. (Fojtík) – Fořt, Hruboš, Martin, Špaček Petr – Špaček Pavel, Muráň, Berka, Gregor, Teplý, Karas, Bauer, Červenka, Dvořák, Křeček,

Jakub Truhlář: Úvod zápasu byl velice vyrovnaný, branky padaly na obou stranách a tempo zápasu bylo velice dobré. Druhá třetina se nesla v podobném bojovném a vyrovnaném duchu jako předchozí. Ve třetí třetině nám soupeř rychle odskočil o tři branky, na což jsme bohužel nedokázali zareagovat a zápas jsme prohráli.


4. TŘÍDA

V sobotu čekalo naše hráče první kolo turnajů.

"B" tým, za který nastoupili převážně mladší hráči se představil na domácím ledě, kde sbíral hlavně zkušenosti a nehledě na výsledky jednotlivých zápasů bude každý takový turnaj velkou hokejovou školou. Kluci si zaslouží podporu a pochvalu za bojovnost.

Soupeři: Karlovy Vary "B", HC Čerti Ostrov.

"A" tým zavítal do Karlových Varů, kde si nakonec dokázal ve vyrovnaných zápasech poradit se svými soupeři. Hlavně za předvedený výkon a hru byli hráči pochválení.

Soupeři: Karlovy Vary "A", HC Stadion Cheb

FOTO ZDE


3. TŘÍDA – VOLNO


2. TŘÍDA - VOLNO

Krátké zprávy
39. týden (26.9. - 2. 10.) - ZDE
40. týden (3. 10. - 9. 10.) - ZDE
41. týden (10. 10. - 16. 10.) - ZDE
42. týden (17. 10. - 23. 10.) - ZDE

Informace - ZDE
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2020 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).