20.9. 2022 | Mládež | Tomáš Bouda
V neděli náborová akce pro děti

Soutěže, hry, odměny, nový zážitek? Chcete to zkusit? Tak přijďte na nábor, který Baník pořádá pro děti ve věku 4-8 let. V neděli 25. 9. 2022 od 9:30 se na Vás budeme těšit.

Chcete si vyzkoušet hokej nebo jen tak zabruslit, ale nejste si jisti, zda to zvládnete? Není se čeho bát, v neděli 25. 9. 2022 od 9:30 na vás bude čekat parta trenérů, kteří se vším pomůže. HC Baník Sokolov totiž pořádá náborovou akci pro děti ve věku 4 – 8 let.

A protože hokej je zábava, v tomto stylu bude také celá akce. Budeme si především hrát. Na děti čekají hry a soutěže na ledě i na suchu, ale také odměny. Připraven bude i malý dětský koutek včetně skákacího hradu. Rodiče pak obdrží informace k tomu, pokud by se rozhodli své děti na hokej dát.

Především však bude celá akce o hokeji a bruslení. Přijít mohou naprosto všichni bez rozdílu dovedností. Zábava čeká na každého, úsměv na tváři zaručen.

A pokud nemáte potřebné vybavení, i s tím si poradíme. Stačí zavolat hlavnímu trenérovi základny Ivanovi Říhovi (tel. 607 117 448), se kterým se domluvíte na zápůjčce výzbroje. Na tomto telefonním čísle Vám budou také poskytnuty veškeré informace.

V neděli 25. 9. si udělejte čas a přijďte na zimní stadion. Těšit se na Vás bude i maskot Falko. Nábor je nezávazný, ale uděláme vše proto, aby Vaše dítě chtělo za námi znovu :)