• SN
HC Tachov
Rozhodčí: Suchý - Hanák, Špaček, tresty: 3:1
Vyloučení - 2 min.: 3:1
  • 00:45 Račanský (Truhlář J., Klíma)
  • 02:53 Čácha (Kubeš, Čadek)
  • 10:45 Georgiev
  • 13:54 Račanský (Zbránek, Klíma)
  • 17:40 Beer (Říha)
  • 19:25 Klíma (Brytkov, Zbránek)
  • 23:55 Zbránek (Klíma, Brytkov)
  • 46:50 Chlajavin (Bolonin, Raba)
  • 47:37 Raba (Gažík)
  • 52:15 Čadek (Kubeš, Raba)
  • 65:00 Klíma - rozhodující nájezd
Třemošná - Domažlice 11:3
Nejdek - Rokycany 3:4
Klatovy "B" - Kaznějov 4:5 SN

Trenér:

Jiří Veverka
Soupiska HC Tachov

Vávra, Georgiev, Šmejkal, Raba, Bolonin

Chlajavin, Lukeš, Gažík, Jakubec, Čácha, Bubem, Čadek, Hřebík, Kubeš

Béčko bere po souboji s Tachovem dva body

B-tým ve 2. kole krajské ligy mužů Karlovarského a Plzeňského kraje neudržel tříbrankové vedení a zápas dotáhnul do vítězného konce až po nájezdech.

Po úvodní prohře s Kaznějovem nastoupilo béčko k prvnímu domácímu zápasu. A hned úvod utkání byl velmi zajímavý. Baník šel do vedení již v první minutě, kdy skóroval Petr Račanský. Hosté však reagovali vzápětí a v 11. minutě Gerogiev otočil skóre na stranu hostí. Poté si ale vzal slovo Baník, postupně se trefovali znovu Petr Račanský, Dominik Beer a Josef Klíma. Po první třetině tak B-tým vedl o dva góly – 4:2.

Na začátku druhého dějství přidal pátý gól Radim Zbránek a s Baníkem to vypadalo velmi dobře. Další branka v této třetině pak již nepadla. Přesto vedení o tři góly bylo velmi nadějné.

Jenže třetí třetina se sokolovským vůbec nepovedla. Nejprve snížil bývalý hráč Baníku Valerij Chaljavin, poté korigoval na rozdíl jediné branky Rada a 8 minut před koncem třetí třetiny srovnal Čadek. Stav 5:5 vydržel až do konce základní hrací doby a rozhodnutí tak musely přinést nájezdy.

V nich se prosadili Josef Klíma a Radim Zbránek, a protože Jan Špírek chytil všechny čtyři pokusy hostů, druhý bod zůstal v Sokolově.

Další zápas čeká Baník na ledě Rokycan. Doma se B-tým představí v neděli 16. 10. 2022 od 18:00 proti Mariánským Lázním.