Výsledkový servis mládeže

5.třída vysoce přejela doma Cheb. Junioři si poradili se Slaným. Dorost hrál na slavném Lapači.

JUNIOŘI

HC BANÍK SOKOLOV – HK LEV SLANÝ 4:2 (0:1, 2:1, 2:0)

Góly a asistence: Prošek (Mlejnek, Blecha), Galla, Blecha, Galla (Blecha, Ondrejka)

Sestava: Schmid (Král) – Mlejnek, Beran, Oberle, Vican, Halberštát, Prošek – Blecha, Galla, Sipl, Rybár, Pavlík, Neubert, Ondrejka, Czingel

DOROST

VALAŠSKÝ HOKEJOVÝ KLUB – HC BANÍK SOKOLOV 3:1 (0:0, 0:0, 3:1)

Góly a asistence: Eismann (Petrák, Kříž)

Sestava: Novák (Čurlin) - Kříž, Knap, Naď, Halberštát – Eismann, Petrák, Ondráš, Vykoupil, Teuchert, Sztolarik, Malý, Hanek, Skála

Petr Holejšovský: V první třetině byl domácí tým aktivnější, měl více střeleckých příležitostí, které ale jistě pochytal Radek Novák, nebo zblokovala naše obrana. Ve druhé jsme měli více ze hry my, bohužel se nám nepodařilo najít recept, jak překonat domácího brankáře. Třetí perioda byla přetahovaná o to, kdo vstřelí úvodní branku. To se podařilo domácím, kteří využili našeho zbytečného vyloučení. Devět minut před koncem zápasu jsme bohužel vyrobili fatální hrubku v rozehrávce naší přesilové hry a Vsetín ji potrestal. Čtyři minuty před koncem utkání jsme v přesilové hře dokázali Vencou Eismannem snížit a v následné power play neproměnili obrovskou šanci. Do další hry bez brankáře nás již domácí nepustili, a naopak z rychlého protiútoku definitivně zápas třetím gólem rozhodli. Naše kluky musím pochválit za velkou bojovnost, ta ale bohužel proti domácím nestačila a nezbývá nic jiného než domácím pogratulovat.

9. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – MOSTEČTÍ LVI 5:9 (2:2, 3:2, 0:5)

Góly a asistence: Skála, Hanek (Moulis), Skála, Kratejl, Moulis (Skála)

Sestava: Křepelka (Čurlin) – Hotárek, Hanek, Herout – Kratejl, Skála, Makaj, Křivka, Dulovec, Bufka, Moulis

8.TŘÍDA

HC STADION LITOMĚŘICE – HC BANÍK SOKOLOV 5:7 (2:2, 2:2, 1:3)

Góly a asistence: Kukla, Břečka (Iuzeev), Bubenščikov, Rybár (Resanzew), Iuzeev, Bíba (Beran, Kukla), Iuzeev

Sestava: Hengerič – Resanzew, Iuzeev, Ruml – Bíba, Kukla, Rybár, Beran, Lexa, Kursa, Břečka, Hirth, Bubenščikov

Marek Brzobohatý: Dnešní utkání nebylo z naší strany hráno v herní pohodě. Kombinace strádala, zakončení ležérní a nasazení slabé. To vše pomáhalo soupeři v boji o výsledek. Nakonec třetí třetina rozhodla v náš prospěch, a proto si kluci vezli vydřenou výhru z Litoměřic.

HC BANÍK SOKOLOV – HC ENERGIE KARLOVY VARY 4:11 (0:4, 2:0, 2:7)

Góly a asistence: Kukla, Iuzeev (Hirth), Rybár (Beran), Hirth (Kukla)

Marek Brzobohatý: Naši osmáci hráli také sobotní utkání doma s K. Vary, a utkání se nevyvíjelo dobře. V první třetině prohráli 4:0 a zvykaly si na tempo, se kterým se ještě do té doby nesetkaly. Druhá třetina už byla z pohledu Baníkovských více podařená, protože zkorigovali výsledek na 4:2 v neprospěch našich, ale už byli ve hře a vytvářeli si šance. V posledním dějství se prokázala kondiční stránka, kterou měli hosté lepší a tím si konečnou výhru bez problémů udrželi.

PIRÁTI CHOMUTOV – HC BANÍK SOKOLOV 10:8 (2:3, 4:0, 4:5)

Góly a asistence: Lexa (Kukla), Hirth, Kukla (Kursa), Hirth (Bubenščikov), Bubenščikov (Rybár), Hirth (Resaznew), Hirth (Kukla), Rybár

Marek Brzobohatý: Stejně jako šesťáci i osmáci odehráli nedělní utkání v Chomutově, a v tomto zápase byli kluci více připravení na tempo hry než v sobotu. Proto i první třetina byla z naší strany povedená a dokázali jsme držet krok s kvalitním soupeřem. Ve druhé třetině, jsme měli výkonnostní výpadek, který se hodně promítnul do skóre utkání, a i když jsme třetí třetinu vyhráli nedokázali jsme smazat manko z druhé třetiny. Každopádně kluci si zvykají na rychlejší tempo hry a tím se správně rozvíjí.

7.TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – HC STADION CHEB 5:12 (1:5, 1:2, 3:5)

Góly a asistence: Švejda, Jindra, Gregor, Kuplent (Gregor), Fiala (Jindra)

Sestava: Heichl – Fiala, Teterja, Landa, Švejda, Urbich – Kuplent, Gregor, Pochyba, Jindra, Berger, Štěrba

Jakub Truhlář: Hráči 7.třídy měli výborný vstup do utkání, avšak počáteční tempo nedokázali udržet. Po zbytečných chybách se soupeř dostával do zakončení, které proměňoval. Ani bojovný výkon hráčům nepomohl k odvrácení porážky.

FOTO ZDE

HC ČERTI OSTROV – HC BANÍK SOKOLOV 12:6

Góly a asistence: Gregor, Mankoš (Gregor), Gregor, Gregor (Kuplent), Fiala (Kuplent), Gregor

Sestava: Heichl – Mankoš, Fiala, Teterja, Landa, Švejda, Urbich – Kuplent, Gregor, Pochyba, Jindra, Berger, Štěrba

HC BANÍK SOKOLOV – HC REBEL NEJDEK 19:2 (3:0, 8:2, 8:0)

Góly a asistence: Berger (Jindra), Gregor (Pochyba), Gregor, Pochyba, Gregor (Pochyba), Berger (Pochyba), Pochyba (Gregor), Berger (Fiala), Fiala (Teterja, Jindra), Pochyba (Gregor), Teterja (Landa), Gregor (Pochyba), Jindra (Fiala), Gregor (Pochyba), Švejda (Fiala), Berger (Fiala), Gregor (Pochyba)

Jakub Truhlář: Hráči měli dobrý vstup do utkání. Dokázali jsme vstřelit branky a soupeř nedokázal reagovat. Sedmáci si tvořili šance téměř každé střídání a byly k vidění krásné akce zakončené gólem. Spolupráce a týmová hra byla příkladná a zisk prvních tří bodů do tabulky byl zcela zasloužený.

6.TŘÍDA

HC DĚČÍN – HC BANÍK SOKOLOV 26:2 (7:0, 13:0, 6:2)

Góly a asistence: Vlach J. (Peter), Vlach J.

Sestava: Fojtík – Skála, Szabó – Rohm, Dvořák M., Peter, Rosenkranz, Muráň, Dvořák J., Brychta, Vlach J., Teplý, Vican

HC BANÍK SOKOLOV – HC ENERGIE KARLOVY VARY 7:14 (3:5, 2:4, 2:5)

Góly a asistence: Vlach J. (Dvořák M.), Peter, Dvořák M., Dvořák M. (Vlach J.), Dvořák M. (Vlach J.), Peter, Peter

Sestava: Fojtík (Vlach M.) – Skála, Szabó – Rohm, Dvořák M., Peter, Rosenkranz, Muráň, Dvořák J., Brychta, Vlach J., Teplý, Vican

Marek Brzobohatý:Šestá třída hrála v sobotu domácí utkání s K. Vary a kluci měli střídavé pasáže, kdy makali, bruslili a snažili se bojovat s místy, kdy jen koukali bez pohybu a chuti do hry. Kluci si musí zvyknout na tento rychlejší hokej a být více zaujatý do hry.

PIRÁTI CHOMUTOV – HC BANÍK SOKOLOV 20:6 (5:2, 9:3, 6:1)

Góly a asistence:Peter, Dvořák M., Dvořák M., Vlach J., Vican (Peter), Dvořák M.

Sestava:Fojtík (Vlach M.) – Skála, Křeček, Szabó – Rohm, Dvořák M., Peter, Rosenkranz, Dvořák J., Brychta, Vlach J., Teplý, Vican, Katriňák, Červenka

Marek Brzobohatý :V neděli šestá třída zavítala do Chomutova, kde se naplno prokázalo, jak máme slabé zanícení do hry. Bohužel kluci nejsou nastavený, chtít hrát hokej a být aktivní. Toto je nejdůležitější úkol trenérů, dostat hráče do hry. Musíme na tom pracovat každý zápas a zlepšovat se.

5.TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – HC STADION CHEB 26:5 (9:3, 3:0, 14:2)

Góly a asistence: Katriňák, Berka (Špaček), Bakura, Gregor (Maurer), Maurer, Bakura (Maurer), Berka (Maurer), Maurer, Katriňák, Bakura, Bakura, Katriňák, Gregor (Bakura), Katriňák, Katriňák, Berka, Gregor, Maurer, Berka, Bakura (Katriňák), Berka, Maurer, Maurer (Hruboš), Bakura, Berka, Berka

Sestava: Werner (Vlach M.) – Fořt, Hruboš, Křeček, Hendrych – Katriňák, Berka, Gregor, Karas, Maurer, Bakura, Špaček

Jakub Truhlář: Od začátku utkání měli hráči Baníku bruslařskou převahu a z toho pramenila spousta šancí, které se nám podařilo využívat. V utkání kluci předvedli i krásné akce a týmovou hrou porazili soupeře. První zisk tří bodů hráči Baníku náležitě oslavili.

FOTO ZDE

HC ČERTI OSTROV – HC BANÍK SOKOLOV 19:4 (7:1, 7:1, 5:2)

Góly a asistence: Teplý, Muráň (Katriňák), Katriňák (Hruboš), Teplý

Sestava: Werner – Hruboš, Křeček, Hendrych, Špaček Petr – Špaček Pavel, Katriňák, Karas, Muráň, Gregor, Teplý

HC REBEL NEJDEK – HC BANÍK SOKOLOV 3:21

Góly a asistence: Bakura, Maurer, Muráň (Bakura)

Sestava: Werner – Fořt, Hruboš, Špaček Petr, Hendrych – Špaček Pavel, Krása, Berka, Maurer, Bakura, Karas, Muráň, Bauer, Gregor, Teplý

4. TŘÍDA

4. třída se představila o víkendu v Chebu a v Nejdku

"A" tým zajížděl v sobotu na turnaj do Chebu, kde nás čekali v rámci naší soutěže nejkvalitnější soupeři. Domácí tým jsme jasně přebruslili a zaslouženě utkání vyhráli. Druhé utkání bylo velmi náročné a vyrovnané. Šťastnější byli nakonec hráči Energie, kteří nám tak "oplatili" jednobrankovou porážku z minulého turnaje. Turnaj splnil to, co jsme si přáli = 6 třetin vyrovnaných zápasů s kvalitními soupeři, které naše hráče posunou vzhůru.

Soupeři: Energie Karlovy Vary "A", HC Stadion Cheb

Hráči: Benešovský – Bakura, Maurer, Zachar, Bartůňková, Matějka, Jurčík, Krása, Radaušer

"B" tým se v neděli představil v Nejdku. Hráči na tomto turnaji opět sbírali zkušenosti a zápasové vytížení. Tým si zasloužil pochvalu za přístup a nasazení v každém zápase, zároveň nás také podržel dobrým výkonem brankář. Na nedostatcích budeme nadále pracovat v tréninku. Po solidních výkonech kluci porazili domácí Nejdek a zahráli vyrovnaný zápas s "B" Energie. K výhře tak pogratulovali pouze Ostrovu.

Soupeři: Energie Karlovy Vary "B", HC Čerti Ostrov, HC Rebel Nejdek

Hráči: Bubeník – Goga, Kilik, Matějka, Zachar, Krištůfek, Terek, Petrák, Pech

3. TŘÍDA – VOLNO

2. TŘÍDA

První turnaje má za sebou i naše nejmladší kategorie tedy ročníky 2015 a mladší. V sobotu jsme vyrazili s jedním týmem do Ostrova, kde jsme se utkali s domácím Ostrovem, Chebem a s Karlovými Vary. V neděli jsme vyrazili s dalším týmem do Mariánských Lázní, kde nás čekali domácí, kombinované družstvo našich svěřenců, Mariánek a další tým Chebu. Mohu všechny naše týmy pochválit. Děti makali a podle toho vypadaly jednotlivé zápasy. U těchto kategorií se výsledky nesmí počítat, ale i přesto jsme si připsali několik výher.