17.10. 2022 | Klub | Tomáš Bouda
Neformálně s generálním manažerem

Pravidelná rubrika Mgr. Davida Soukupa, který tentokrát hodnotí dosavadní účinkování jednotlivých kategorií a také generální manažer představuje jednotlivé členy výkonného výboru.

Tak zase po týdnu. A-tým dobře. Vítězství v Litoměřicích se počítá. Kolínu jsme vyhověli s odkladem, chceme fungovat slušně a pokud to z druhé strany není zneužíváno nebo to nefunguje jinak, tak je to správný postup. Byť to nám i fanouškům přineslo komplikace.

Junioři směřují k postupu do další fáze soutěže. Cesta k postupu do ligy je ještě dlouhá a musíme být trpěliví, ale je třeba pracovat každý den se stoprocentním nasazením. Dorost také dobře. Tam to funguje pod Petrem Holejšovským výborně a projevuje se to na tréninku, atmosféře, a i ve výsledcích. Naposledy páteční cenné vítězství proti Třemošné a nedělní proti Kobře.

V žákovských kategoriích jde o výsledky o něco méně, ale je třeba trvale dobře pracovat, získávat dovednosti a správné návyky a stále se rozvíjet tak, aby už to v těch starších mládežnických kategoriích po všech stránkách pak nějak vypadalo.

No a několik slíbených informací k vedení klubu. Klub řídí výkonný výbor. Má sedm členů. Všichni pracují bez nároku na odměnu a klubu dávají spoustu hodin svého času a své energie.

Václav Dobřemysl – prezident klubu, jednatel HC Baník Sokolov s.r.o. Na starosti má dále vztahy s velkými obchodními partnery. Za klub zasahuje spolu s generálním manažerem i do řízení sportovního úseku, skladby týmu. Spousty hodin porad, jednáních, přítomnosti na zimním stadionu, na zápasech.

Karel Mlejnek – velký kus práce v metodice a sjednocení tréninkových procesů, dohled nad mládeží a nad řízením mládeže, práce s trenéry mládeže. Rozvoj sportovních i lidských dovedností.

Petr Petrov – dlouholetý člen a bývalý výborný hráč HC Baník Sokolov. Velmi intenzivně a úspěšně zajišťuje partnery pro klub a z toho vyplývající příjmy do rozpočtu klubu.

Jan Novák – rovněž bývalý hráč. Má na starosti tvorbu a dohled nad plněním rozpočtů, a i on ze své pozice vede jednání s některými partnery a zajišťuje podstatný příjem financí do rozpočtu klubu.

Karel Makovec – má na starosti drobné partnery a partnery zápasů. Zároveň i péči a administraci celé členské základny klubu. Jako jediný z členů VV je v klubu i zaměstnán. Z tohoto titulu má na starosti veškerou administrativní agendu a podporu sportovního úseku.

Josef Štrudl – podpora technického zázemí a zajištění klubu.

David Soukup – zbývající větší partneři, provozní řízení klubu z pozice generálního manažera.

Tak tolik krátké představení a představa o tom, kdo co pro klub dělá. Znovu připomínám, že spousta hodin práce a vše bez jakéhokoli finančního profitu. Nezištně pro klub a s odpovědností za to, aby vše fungovalo. Tak všem děkuji. Příště zase něco jednoduššího a možná zajímavějšího.