22.11. 2022 | Mládež | Jakub Knap
Výsledkový servis mládeže

Poslední týden si nejlépe vedli páťáci. 6. třída hrála vyrovnané utkání s Chomutovem, kde padlo 31 gólů. Hned tři kategorie měli volný víkend a mohli se připravovat na další zápasy.

JUNIOŘI

HC BANÍK SOKOLOV – HC HVĚZDA PRAHA 1:7 (0:2, 1:3, 0:2)

Góly a asistence: Rybár (Ondrejka)

Sestava: Schmid(Král D.) - Halberštát, Mlejnek, Oberle, Pašek, Vican – Sipl, Kožík, Ondrejka, Czingel, Zich, Pavlík, Rybár

FOTO ZDE

HC KARLOVY VARY “B“ - HC BANÍK SOKOLOV 7:2 (4:1, 1:0, 2:1)

Góly a asistence: Zich (Czingel, Kožík), Sipl (Zich, Ondrejka)

Sestava: Král D. (Schmid) - Halberštát, Mlejnek, Oberle, Pašek, Vican – Sipl, Kožík, Ondrejka, Czingel, Zich, Pavlík

DOROST – VOLNO

9. TŘÍDA – VOLNO

8.TŘÍDA – VOLNO

7.TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – HC ČERTI OSTROV 5:9 (2:2, 2:1, 1:6)

Góly a asistence: Kašpar, Jindra (Kuplent), Berger (Landa), Kašpar, Kašpar (Mankoš)

Sestava: Václav (Král M.) – Mankoš, Landa, Slavík, Kursa – Kuplent, Kašpar, Berger, Pochyba, Peter, Jindra, Fiala, Hrůza, Štěrba

Jakub Truhlář:  Obdobně jako u páté třídy bylo utkání sedmé třídy velice vyrovnané. Bojovnost a nasazení hráčů bylo příkladné, avšak neustálá nedisciplinovanost hráčů nás stála mnoho sil. Do koncovky jsme šli se skóre 5:5. Poslední pětiminutovka byla z naši strany nezvládnutá. Inkasovali jsme dvě branky a ani power play 6 na 4 nás do hry zpět nevrátilo. Soupeř si náskok podržel a přidal další branky. Slibně rozjeté utkání jsme bohužel nezvládli a soupeř si zaslouženě odvezl body.

FOTO ZDE

6.TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – PIRÁTI CHOMUTOV 15:16

Góly a asistence: Vlach J. (Dvořák M.), Dubaj, Peter (Vlach J.), Vlach J. (Dvořák M.), Vlach J., Dvořák M., Dvořák M., Dvořák M., Dvořák M. (Vlach J.), Rosenkranz (Dvořák M.), Vlach J. (Rosenkranz), Vlach J. (Skála), Dvořák M. (Peter), Dvořák M. (Peter), Dvořák M.

Sestava: Fojtík – Skála, Szabó – Rohm, Dvořák M., Katriňák, Peter, Rosenkranz, Dubaj, Dvořák J., Vican, Vlach J.

Marek Brzobohatý: V dnešním zápase šesté třídy, přijel na baníkovský led soupeř z Chomutova. Kluci vstoupili do utkání bojovně se slušným nasazením. Pohyb z naší strany také nebyl tak špatný jako jindy a najednou mohli s kvalitním soupeřem hrát o výsledek. Celkově mi bylo líto kluků, při pohledu na celkové skóre, kdy šahali po lepším výsledku. Každopádně kluci sklidili pochvalu za odehrané utkání.

5.TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – HC ČERTI OSTROV 7:5 (2:3, 3:2, 2:0)

Góly a asistence:Červenka (Berka), Červenka, Katriňák, Katriňák, Katriňák, Katriňák, Katriňák

Sestava: Werner (Vlach M.) – Fořt, Hrboš, Martin, Špaček Pe., Křeček, Hendrych – Špaček Pa., Katriňák, Muráň, Berka, Teplý, Červenka, Gregor O.

Jakub Truhlář:  V dalším kolem ligy mladších žáků B jsme na svém ledě přivítali Ostrov. Utkání bylo od začátku velmi vyrovnané. Z naší stany byla vidět ohromná snaha, bojovnost a nasazení, které přinášelo své ovoce. Soupeře jsme pořad měli na dostřel. Do poslední třetiny jsme nastoupili se skóre 5:5 a až poslední pětiminutovka rozhodla o našem vítěztví. Po vstřelené brance na 6:5 jsme odolali tlaku soupeře, který hrál power play a sedmou brankou těsně před koncem utkání jsme dotáhli utkání do vítězného konce. Za mě to bylo nejpovedenější utkání páťaků této sezóny, kteří si zaslouží obrovskou pochvalu.

4. TŘÍDA – VOLNO

3. TŘÍDA

3. třída se představila o víkendu v Nejdku a Mariánských Lázních

Pavel Hubáček: "A" tým zajížděl v sobotu na turnaj do Nejdku. Díky velmi dobrému vstupu do zápasu jsme přehráli s přehledem soupeře z Chebu i Nejdku. Vyvrcholení turnaje proběhlo v zápase proti Energii, se kterou jsme i přes finální výsledek vydrželi držet krok a místy i přehrávat. Kvalitní a vyrovnané zápasy potřebujeme ke zlepšování našich hráčů. S turnajem celkově panovala spokojenost.

Soupeři: Energie Karlovy Vary "A", HC Stadion Cheb, HC Rebel Nejdek

Hráči: Dočkal – Radaušer, Bauer, Krištůfek, Terek, Bartůňková, Mikoláš

Pavel Hubáček: "B" tým se v sobotu představil v Mariánských Lázních. Naši kluci dokázali držet krok pouze s podobně složeným výběrem Karlových Varů. Některým klukům chybí větší pozornost, hokejové zaujetí a chtění hrát. Čeká nás ještě mnoho práce, ale s dobrým přístupem se dá vše zvládnout.

Soupeři: Energie Karlovy Vary "B", HC Čerti Ostrov, HC Mariánské Lázně

Hráči: Pech – Török, Holomoj, Gabčo, Gabčo, Sivíček, Králka, Skalický

2. TŘÍDA – VOLNO

47. týden (21. 11. - 27. 11. ) - ZDE
48. týden (28. 11. - 4. 12. ) - ZDE
49. týden (5. 12. - 11. 12. ) - ZDE
50. týden (12. 12. - 18. 12. ) - ZDE
51. týden (19. 12. - 25. 12. ) - ZDE
52. týden (26. 12. - 1. 1.  ) - ZDE
Jsou zprávy, které se nám sdělují velmi těžko…
Dnes, ve věku 61 let nás navždy opustil pan Miroslav Špírek, bývalý výborný brankář Baníku, trenér, technický pracovník zimního stadionu, a především skvělý člověk. Miroslav Špírek byl součástí týmu, který vybojoval vůbec první postup do první ligy v roce 1979. První ligu pak chytal ještě na začátku devadesátých let. Následně v klubu působil jako trenér. Poté byl Miroslav Špírek jednou z nejdůležitějších postav sokolovského zimního stadionu.
Špíro, děkujeme za vše…
HC Baník Sokolov vyjadřuje upřímnou soustrast pozůstalým
Po domluvě obou klubů se mění pořadatelství utkání se Vsetínem.
Nové termíny:
20. kolo: HC Baník Sokolov - VHK ROBE Vsetín PO 14. 11. 2022, 18:00