25.11. 2022 | A-tým | Tomáš Bouda
Lukáš Stehlík odchází do Slavie Praha

V Třebíči nastoupil za Baník naposledy útočník Lukáš Stehlík, který odchází do pražské Slavie.

Lukáš Stehlík, který před sezonou přišel z Litvínova, již nebude pokračovat v sokolovském dresu. Po domluvě s mateřským klubem a agentem hráče odchází mladý útočník do pražské Slavie, kde by měl mít větší herní vytížení.

„U Lukáše nastala podobná situace jako u Petra Tona. Naskytla se možnost angažmá v jiném klubu, kde by jako mladý hráč měl dostat více prostoru, čemuž jsme nechtěli bránit. Je však na místě poděkovat Lukášovi za odvedenou práci v Sokolově a přejeme mnoho úspěchů v další kariéře,” uvedl ke změně v kádru hlavní trenér Martin Štrba.

Místo Lukáše Stehlíka v sestavě by mohl zaujmout Ondřej Hrabík z juniorky pražské Sparty, kterého Baník zapsal do sestavy. Osmnáctiletý juniorský reprezentant a odchovanec kladenského hokeje zaznamenal v letošní sezoně v dresu juniorky Sparty ve 22 zápasech 30 bodů (18+12). Případný start v dresu Baníku pro něj bude premiérou v seniorské kategorii.