29.11. 2022 | Klub | Tomáš Bouda
Neformálně s generálním manažerem

Generální manažer David Soukup se svým tradičním sloupkem o dění v klubu.

Zdravím všechny. Hokeje ze strany A týmu moc nebylo, za to teď toho bude do konce roku více než dost a tato pasáž hodně napoví o tom, kam bude sezóna směřovat. Věřím, že jsme dobře připraveni. Tak si držme palce a prosíme fanoušky o podporu.

Juniorům se nedaří, série proher nás dost vzdaluje od postupu do nadstavby, byť šance ještě je. Nic není zadarmo a musíme pracovat dále i do dalších sezon, aby se cíl podařilo splnit. Dorost dvakrát smolně prohrál s týmy z vrcholu tabulky. Druhý zápas s vedoucím Pískem dokonce gólem v poslední minutě. I to ke sportu ale bohužel patří…

Na náborovou akci přišlo 19 dětí, to je celkem dobrý počet. Tak přeji všem dětem, aby je hokej a sport obecně bavil a měl na ně dobrý vliv. Všem, kteří se podíleli a pomohli, děkuji také za přípravu, propagaci a organizaci akce.

Končí rovněž aukce k charitativnímu týdnu. Všem, co pomohli jak nemocnici, tak dalším projektům a subjektům, děkujeme. Další charitativní akce do Vánoc připravíme, abychom ještě dále pomohli těm, co to potřebují. Za vedení klubu proběhla i rychlá sbírka na podporu mladého hokejisty Adama z Vrchlabí, u kterého se v 6 letech objevila leukémie. Tak držíme palce!