11.12. 2022 | Klub | Tomáš Bouda
Neformálně s generálním manažerem

Další pokračování sloupku generálního manažera Davida Soukupa, v kterém informuje o dění v kádru A-týmu.

Zdravím všechny zase po nějaké době. Od posledního mého příspěvku jsme z pěti zápasů získali 8 bodů. Mohlo to být asi i horší. Opravdu je prosinec a leden obdobím, kdy se mnohé rozhodne. Musíme v každém zápase bojovat na maximum. To se v podstatě děje. S formou se zatím úplně nepotkáváme. Chtěli jsme udělat nějaké změny, ale zatím se většina nepodařila dohodnout nebo finálně odsouhlasit. Kuba Hajný zůstane do konce sezóny a uplatníme tedy opci. Dohodli jsem se s Vojtou Kyselou, a naopak David Novotný ze zdravotních důvodů už pokračovat nezvládne a směřuje na operační zákrok. Moc děkujeme za to co odehrál, a i za přístup a věříme v jeho brzký návrat.

Řešíme vyztužení obrany a hledáme střelce. To ale asi skoro každý tým. Něco ještě máme rozjednané, tak uvidíme. V průběhu týdne by některé věci měly být jasnější nebo dokonce uzavřené. K tomu na denní bázi řešíme partnerské kluby. I zde to bude mít ještě vývoj. Každopádně platí, že týden si na vše ještě necháme a pak chceme mít už sestavu stabilizovanou, a to jak pro období do ukončení přestupů, tak i pro následující období do konce sezony.

Vyprázdnila se nám částečně marodka. Postupně se vrátili Franta Klejna, Matěj Zadražil i Marek Švec. Nějaký čas ještě k rekonvalescenci potřebuje Tomáš Vracovský. Olda Cichoň bude k dispozici nejdříve po Novém roce a aktuálně s virózou vypadl Standa Vrhel. Tak to je asi vše, věřím, že v dalším týdnu přineseme další informace.

Problémů řešíme hodně, ale to má v této části sezony stejné v podstatě každý tým. Přijďte 21.12 na poslední předvánoční zápas. Spojujeme ho s charitativní tombolou a připravujeme i další akce k tomuto zápasu se Zlínem, aktuálně naším sousedem v tabulce. No a po Vánocích připomínám datum 29.12 odpoledne a další ročník vánočního turnaje.