29.12. 2022 | Mládež | Šimon Mlejnek
Turnaj O pohár města Sokolov vyhrály Říčany

27. prosince patřil sokolovský led turnaji šestých tříd, který nesl název O pohár města Sokolov. Zúčastnilo se ho hned pět týmů a to samozřejmě domácí Baník, HC Com-Sys Říčany, Slovan Ústí nad Labem, HC Rokycany a HC Junior Mělník. Každý sehrál s každým dva zápasy o dvaceti minutách hrubého času. Mladí Baníkovci i po porážkách s konečnými vítězi došli až na druhé místo.

Turnaj začal už v devět hodin prvním zápasem mezi Baníkem a Rokycany. Oba zápasy zvládl Baník vítězně stejným poměrem a to 3:1. V druhém zápase čekal na Baník HC Com-Sys Říčany. První utkání patřilo Říčanům, které zvítězili 3:0, avšak druhá polovina už byla vyrovnanější. Nicméně i ve druhém zápase strhly vítězství na svou stranu Říčany, které za celý turnaj ani jednou neprohrály, pouze jedinkrát remizovaly. Asi nejvíce dramatický zápas celého turnaje se odehrál mezi Sokolovem a Ústím nad Labem. V obou případech bral domácí Baník plný počet bodů, ale obzvláště koncovky zápasů byly velmi napínavé. V posledním zápase, kde hráli naši šesťáci o druhé místo, zaškobrtli a první zápas prohráli. V druhé polovině si však došli k výhře a měli jistou druhou pozici v konečném pořadí.

Konečné pořadí:

1. HC Com-Sys Říčany