Výsledkový servis mládeže

Dorost je v novém roce zatím neporažený. Junioři zvrátili sérii porážek. Sedmáci převálcovali Nejdek.

JUNIOŘI

HC BANÍK SOKOLOV – MOSTEČTÍ LVI 5:4sn (1:1, 2:2, 1:1, 1:0)

Góly a asistence: Zich (Neubert, Křemen), Kožík (Vican, Galla), Neubert (Křemen, Zich), Oberle (Zich, Vican), Neubert - Vítězný nájezd

Sestava: Schmid (Král D.) - Halberštát Jan, Mlejnek, Oberle, Pašek, Vican - Pastier, Neubert, Kožík, Galla, Czingel, Zich, Rybár, Pavlík, Sipl, Křemen

HC DRACI BÍLINA – HC BANÍK SOKOLOV 2:3 (1:0, 0:1, 1:2)

Góly a asistence: Oberle, Czingel (Pašek), Neubert (Křemen)

Sestava: Král D. (Schmid) - Halberštát Jan, Mlejnek, Oberle, Pašek, Vican - Neubert, Kožík, Galla, Czingel, Zich, Rybár, Pavlík, Sipl, Křemen

DOROST

IHC KRÁLOVÉ PÍSEK - HC BANÍK SOKOLOV 2:3 (0:1, 0:1, 2:1)

Góly a asistence: Vojáček (Teterja), Vojáček (Teuchert, Uhlík J.), Uhlík P. (Teuchert, Vojáček)

Sestava: Novák (Čurlin) – Kříž, Krejbich, Teterja, Uhlík J., Bachar, Naď, Halberštát, – Bálek, Petrák, Ondráš, Vojáček, Teuchert, Uhlík P., Vykoupil, Skála, Sztolarik,

Petr Holejšovský: 55 minut zápasu jsme hráli velmi dobře, odskočili jsme domácím na tři branky a zápas kontrolovali. Poté přišlo jedno zbytečné podcenění situace u nás v obraném pásmu, které domácí potrestali, následně zbytečným faulem jsme soupeři darovali přesilovou hru a domácí na jejím konci snížili na rozdíl jediného gólu. Naštěstí i přes obrovský tlak soupeře jsme výsledek ubránili a vezeme si z píseckého ledu tři body. Z tohoto zápasu se do dalších bojů musíme poučit a být koncentrovaní celých 60 minut. Dnes se nám to málem nevyplatilo. Ale i přesto chválím tým za velmi cenné vítězství.

HC SLOVAN ÚSTÍ N. LABEM - HC BANÍK SOKOLOV 3:4 (2:1, 0:2, 1:1)

Góly a asistence: Petrák (Kříž, Bálek), Ondráš, Ondráš (Bálek), Bálek (Teterja, Vojáček)

Sestava: Novák (Horník) – Kříž, Krejbich, Teterja, Uhlík J., Bachar, Naď, Halberštát, – Bálek, Petrák, Ondráš, Vojáček, Teuchert, Uhlík P., Vykoupil, Skála, Sztolarik,

Petr Holejšovský: Musím uznat, že dnes to bylo vybojované vítězství, které získal šťastnější tým. Domácí hráli velmi dobře a výhra v tomto utkání je o to cennější. V pátek rozhodla druhá formace a dnes naopak formace první. Jsem rád, že se tým nemusí spoléhat pouze na jednu pětku, ale na všechny hráče. Pro nás je teď nejdůležitější bodovat v každém zápase, dnešní výhra nás v tabulce posunula do míst, kde bychom chtěli být a věřím, že výkony z posledních tří utkání nám vydrží co nejdéle.

FOTO ZDE

9. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – MOSTEČTÍ LVI 3:14 (1:5, 2:5, 0:4)

Góly a asistence: Moulis (Kratejl), Kukla (Kratejl, Makaj), Kratejl (Krček)

Sestava: Křepelka (Hengerič) - Hotárek, Herout, Dulovec, Makaj - Kratejl, Moulis, Krček, Křivka, Bubenščikov, Kukla, Rybár

HC DĚČÍN – HC BANÍK SOKOLOV 8:7sn (2:2, 3:0, 2:5)

Góly a asistence: Hirth, Krček (Břečka, Kratejl), Herout (Hirth, Kratejl), Krček, Břečka, Krček (Kratejl), Makaj (Beran T.)

Sestava: Čurlin (Křepelka) - Moulis, Herout, Hotárek, Makaj - Kratejl, Moulis, Krček, Křivka, Dulovec, Břečka, Hirth, Beran

Petr Neč: Po delší pauze nás čekaly dva velmi těžké zápasy. V pátek na domácím ledě došlo na měření sil se zatím suverénním Mostem. Ačkoliv výsledné skóre hovoří zcela jednoznačně ve prospěch hostů, průběh utkání zase až tak jednoznačný nebyl. Přestože mosteckým hráčům spravedlivě připadly všechny body, odvedli jsme velmi solidní výkon. Hosté ale byli mnohem důraznější a agresivnější v koncovce.

Reparát jsme mohli složit v neděli na půdě Děčína. První třetina byla velmi vyrovnaná, a to se také odrazilo na stavu 2:2, za kterého se odcházelo do šaten. V podobném duchu se zkraje nesla i druhá třetina, pak ale přišly naše hrubé chyby a Děčín odskočil na rozdíl tří branek. V poslední části kluci předvedli úžasný návrat do utkání. Hned v úvodu se třemi góly povedlo smazat náskok domácích, ti ovšem po třech minutách znovu odskočili. David Krček ale za necelé dvě minuty zkompletoval hattrick a bylo srovnáno. Domácí bohužel zanedlouho znovu udeřili a zdálo se, že už si zápas pohlídají. Tři minuty před koncem ale ranou od modré srovnal Adam Makaj a utkání tak pokračovalo pětiminutovým prodloužením ve třech hráčích na obou stranách. V prodloužení jsme byli více na kotouči a dokázali jsme si vypracovat i několik dobrých příležitostí, branku se nám ale vstřelit nepodařilo. V samostatných nájezdech byli sice šťastnější domácí, kluci ale i tak zaslouží velkou pochvalu za bojovnost a nasazení.

8. TŘÍDA

RYTÍŘI KLADNO – HC BANÍK SOKOLOV 10:1 (4:0, 3:1, 3:0)

Góly a asistence: Hirth (Lexa)

Sestava: Hengerič - Ruml, Lexa, Makovec - Bíba, Kukla, Rybár, Beran T., Kursa, Hirth, Bubenščikov, Hruška, Břečka

Marek Brzobohatý: Baníkovský osmáci tentokráte zajížděli do Kladna, kde se potkali s Rytíři. Soupeř to byl bojovný, který hrál rychlý a kontaktní hokej. Souboje dohrával na což jsme mi nebyli zvyklí, a kluci se báli hrát s kotoučem. Musíme si zvykat i na tento styl hry. Nicméně musíme přiznat, že výsledek byl zasloužený ve prospěch soupeře, byli u všeho rychlejší a techničtější. Jen to skóre bylo pro nás nespravedlivé, prohra o pět či šest branek by byla spravedlivá.

7. TŘÍDA

HC BANÍK SOKOLOV – HC REBEL MĚSTO NEJDEK 14:5 (6:1, 2:0, 6:4)

Góly a asistence: Pochyba (Kašpar), Fiala (Kašpar, Slavík), Jindra, Kašpar (Kuplent, Heichl), Pochyba (Kašpar), Berger (Kašpar), Pochyba (Fiala), Hrůza (Slavík, Jindra), Kašpar (Berger), Jindra (Urbich, Kuplent), Pochyba (Fiala), Slavík (Fiala), Kašpar, Pochyba (Fiala, Kuplent)

Sestava: Václav (Heichl) - Urbich, Mankoš, Slavík, Švejda P., Landa - Kuplent, Kašpar, Berger, Pochyba, Jindra, Hrůza, Štěrba, Fiala

Jakub Truhlář: Sedmákům se vstup do utkání vydařil a hned v první minutě jsme se ujali vedení. Celé utkání se neslo v duchu týmové hry a spolupráce. K vidění bylo spoustu pěkných akcí, přihrávek a přečíslování soupeře. Kluci měli radost ze hry a užívali si každé střídání. Doufám, že si tento pozitivní přístup přeneseme i do dalších utkání.

6. TŘÍDA

HC DĚČÍN – HC BANÍK SOKOLOV 13:3 (2:2, 9:0, 2:1)
Góly a asistence:
Peter, Peter, Vlach J.

Sestava: Vlach M. (Fojtík) – Szabó - Gössl, Peter, Rosenkranz, Červenka, Dvořák J., Vican, Brychta, Vlach J., Teplý

HC BANÍK SOKOLOV – HC ENERGIE KARLOVY VARY 5:13 (1:2, 1:3, 3:8)

Góly a asistence: Dubaj (Szabó), Teplý (Dubaj, Dvořák J.), Peter (Dubaj, Vican), Dubaj, Brychta (Vlach J.)

Sestava: Fojtík (Vlach M.) – Szabó - Gössl, Peter, Rosenkranz, Dubaj, Červenka, Dvořák J., Vican, Brychta, Vlach J., Teplý, Katriňák

Marek Brzobohatý: Kluci z šesté třídy tentokráte hráli domácí utkání s Varama. Dvě třetiny bojovali o hezký výsledek a snažili se být bojovným soupeřem. Na začátku třetí třetiny kluci ještě dokázali snížit na jednobrankové vedení soupeře, ale pak přišla smršť branek na které už nedokázali odpovědět. Proto bohužel vysoké skóre pro soupeře. Tento zápas byl zase jeden z těch lepších a proto dostali kluci po zápase částečnou pochvalu.

5. TŘÍDA

HC ENERGIE KARLOVY VARY – HC BANÍK SOKOLOV 22:5 (7:1, 6:1, 9:3)

Góly a asistence: Katriňák, Berka (Bakura), Berkam, Maurer, Bakura (Berka)

Sestava: Werner (Bubeník) - Fořt, Hruboš, Špaček Pe., Křeček, Hendrych - Špaček Pa., Katriňák, Muráň, Berka, Gregor O., Maurer, Bakura

Jakub Truhlář: V dalším kole LMŽ B vyrazili páťaci na utkání do Karlových Varů. Prvních 5 minut jsme se soupeřem drželi krok, poté soupeř vstřelil dvě rychlé branky a my jsme přestali hrát. Do druhé třetiny jsme vstupovali s mankem 6 branek a naše hra se moc nezměnila. Ve třetí třetině byla pasáž hry kdy jsme hráli úplně odevzdaně. Mrzí mě, že i přes apel a motivaci od celého trenérského týmu se naše hra nezměnila. Celkově naší hře chybí chuť vyhrát, bojovnost a týmová hra.

4. TŘÍDA – VOLNO

3. TŘÍDA

3. třída se představila v sobotu v Ostrově

Naše oba týmy "A" a "B" se díky rozlosování střetli na stejném turnaji. V těchto případech volíme rozdělení chlapců do vyrovnaných týmů. Sehráli jsme vyrovnané partie v každém zápase, ačkoli jsme měli pouze 5 hráčů ročníku 2014, což jsou hráči 3. třídy. Všichni ostatní byli o rok až dva roky mladší, než soupeři, kteří proti nám stáli. Pro tyto mladší ročníky jsou tyto turnaje obvzláště prospěšné - kluci mají možnost nabrat velké množství zkušeností a neustále se "vyhrávat", což v tomto věku potřebují. Pochvalu si za svůj sezónní pokrok kluci zasloužili.

Soupeři: HC Čerti Ostrov, HC Rebel Nejdek

Hráči: Dočkal, Šenkýř - Pech, Radaušer, Krištůfek, Holomoj, Török, Terek, Sivíček, Králka, Skalický, Mikoláš, Suchopár, Dibala