22.3. 2023 | Mládež | Jakub Knap
Výsledkový servis mládeže

Deváťáci zakončili sezónu vítězně. Juniorům skončila sezóna. A dorostenci se připravují na baráž o ELD.

JUNIOŘI – VOLNO

DOROST - VOLNO

9. TŘÍDA

HC SLOVAN ÚSTÍ N. LABEM – HC BANÍK SOKOLOV 8:5 (3:1, 2:2, 3:2)

Góly a asistence: Hirth (Dulovec, Kukla), Herout (Kratejl), Skála, Moulis (Kukla, Rybár), Moulis (Kratejl)

Sestava: Čurlin (Novák) - Hotárek, Herout, Moulis - Skála, Makaj, Křivka, Kratejl, Dulovec, Rybár, Benko, Hirth, Kukla

HC BANÍK SOKOLOV – HC STADION LITMĚŘICE 5:1 (3:0, 2:0, 0:1)

Góly a asistence: Herout (Křivka), Břečka (Dulovec), Kratejl (Skála), Skála, Kratejl (Skála, Herout)

Sestava: Novák (Čurlin) - Hotárek, Herout, Moulis - Skála, Makaj, Křivka, Kratejl, Dulovec, Břečka, Beran T., Bubenščikov

Petr Neč: Do posledních dvou utkání soutěže jsme vstupovali s jasným cílem, a to sice zakončit sezonu co možná nejvíce důstojně. To kluci splnili nad rámec mých vlastních očekávání. Už sobotní duel v Ústí byl z naší strany skvěle zvládnutý a s klidným svědomím jsem klukům po zápase v šatně sdělil, že neprohrál horší tým, ale tým, který nedokázal zúročit herní převahu, naopak soupeři daroval góly po zbytečných individuálních chybách. Suverénně nejlepší výkon sezony jsme si ale schovali na samotný závěr s Litoměřicemi. Aktivní a velmi chytrou hrou jsme soupeře drželi neustále pod tlakem a i v 11 hráčích v poli jsme kompletní tři pětky Litoměřic k ničemu nepustili. Ve třetí třetině navíc odstoupil jeden náš útočník a fyzické síly pomalu docházely. I tak ale hosté ohrožovali naši branku spíše sporadicky, byť jednu příležitost dokázali proměnit. Naopak my jsme až trestuhodně zahazovali šance. Kluci ale nakonec dokázali, že pokud jsou schopni hrát na samotné hranici svých limitů, mohou se prezentovat skvělými výkony. Jen velká škoda, že podobných zápasů nepředvedli v sezóně více.

FOTO ZDE

8. TŘÍDA - VOLNO

7. TŘÍDA

HC ČERTI OSTROV – HC BANÍK SOKOLOV 12:6 (5:1, 4:2, 3:3)

Góly a asistence:Bubenščikov, Kursa (Švejda P.), Pochyba (Gregor R.), Bubenščikov, Hrůza, Bubenščikov

Sestava: Heichl - Fiala, Urbich, Švejda P., Berger, Gregor R. - Fiala, Urbich, Švejda P., Berger, Gregor R.

HC BANÍK SOKOLOV – HC ENERGIE KARLOVY VARY 7:10 (3:3, 2:1, 2:6)

Góly a asistence: Hrůza (Berger), Hrůza (Kašpar), Kašpar (Urbich), Jindra (Kukla), Kukla, Kukla (Jindra), Kašpar

Sestava: Švejda V. (Václav Heichl) - Fiala, Urbich - Švejda P., Kuplent, Landa, Berger, Pochyba, Gregor R., Kursa, Jindra, Slavík, Kašpar, Hrůza, Kukla

6. TŘÍDA

HC VERVA LITVÍNOV – HC BANÍK SOKOLOV 17:4 (5:1, 4:2, 8:1)

Góly a asistence: Dubaj (Peter), Rosenkranz, Vlach J. (Dvořák M.), Dvořák M.

Sestava: Fojtík - Skála, Szabó, Peter - Rohm, Dvořák M., Rosenkranz, Dubaj, Dvořák J., Vican, Brychta, Vlach J., Gössl

HC BANÍK SOKOLOV – HC SLOVAN ÚSTÍ N. LABEM 9:16 (2:4, 4:5, 3:7)

Góly a asistence: Peter (Dvořák M.), Rosenkranz, Dvořák M., Dvořák M., Dvořák M., Vlach J. (Dvořák M.), Dvořák M., Dvořák M. (Vican), Vlach J.

Sestava: Vlach M. (Fojtík) - Skála, Martin, Szabó - Gössl, Rohm, Dvořák M., Peter, Rosenkranz, Dubaj, Dvořák J., Vican, Brychta, Vlach J.

5. TŘÍDA

HC TYGŘI KLÁŠTEREC N. OHŘÍ – HC BANÍK SOKOLOV 17:7 (8:4, 5:1, 4:2)

Góly a asistence: Muráň (Berka), Katriňák, Bartůňková (Katriňák), Červenka, Červenka, Červenka, Katriňák

Sestava: Fojtík - Fořt, Martin, Křeček, Hendrych, Božek, Gregor O. - Katriňák, Muráň, Berka, Teplý, Maurer, Bakura, Bartůňková, Červenka

4. TŘÍDA

4. třída se představila o víkendu v Nejdku a Chebu

Smíšený výběr v sobotu zajížděl na turnaj do Nejdku. V prvním zápase proti Energii jsme nezachytili úvod utkání, proti již rozehranému soupeři a rychle jsme prohrávali. Poté jsme utkání herně vyrovnali, ale nedokázali jsme proměňovat vyložené šance, do kterých jsme se dostávali. Celkově nabídlo utkání kvalitní podívanou a jde vidět, že jsme na konci sezóny a kluci udělali velký progres. Druhý zápas byl již jasně v naší režii, kdy jsme si poradili vysoko s domácím Nejdkem. Po turnaji ještě proběhly v tělocvičně dovednostní disciplíny, které jsme dokázali vyhrát.

Soupeři: Energie Karlovy Vary "A", HC Rebel Nejdek

Hráči: Bubeník - Maurer, Kilik, Bakura, Krása, Jurčík, Drenka, Matějka, Radaušer, Krištůfek

Druhý smíšený výběr se v neděli představil v Chebu. Byl to poslední svazový turnaj jak se patří. Naši hráči dokázali vyhrát všechny své zápasy a po zásluze se mohli radovat z vítězství. Jsme spokojeni s nasazením, chutí a celkovým progresem kluků, který na tomto turnaji svým výkonem jen potvrdili. Zbývá nepolevit a makat stále dál.

Soupeři: Energie Karlovy Vary "B", HC Čerti Ostrov, HC Stadion Cheb

Hráči: Bubeník - Terek, Zachar, Bartůňková, Goga, Kilik, Matějka, Holomoj, Drenka

3. TŘÍDA - VOLNO

2. TŘÍDA – VOLNO