24.8. 2016 | Mládež | Denisa Dimitrovová
Mladší dorost na turnaji v Děčíně druhý

20.8.2016 zajížděl tým mladšího dorostu na turnaj do Děčína

Protože v kategorii mladší dorost se turnaje již moc nepořádají, bylo určitě potěšením pro všechny zajet si na jeden takový turnaj zahrát. V sobotu 20.8.2016 jsme dorazili do Děčína a odehráli tam 3 vydařená utkání. Postavily se nám týmy z Litoměřic, Ústí nad Labem a domácí Děčín. Hrálo se 2x 20 minut čistého, takže si kluci zahráli až až.
Jako první soupeř na nás čekaly Litoměřice. V tomto utkání bylo vidět, že jsme ještě rozlámaní z autobusu a tak trochu se hledáme. Skóre jsme sice otevřeli my, avšak soupeř ještě do konce první třetiny dotáhnul a srovnal na 1:1. Ve druhé třetině dal rychleji gól zase soupeř a rázem jsme prohrávali. Ale i my jsme nevzadali boj a v čase 39:31 jsme vyrovnali a poslali utkání do samostatných nájezdů. V těch byli úspěšní Achmedbekov, Bártl, a sérii rozhodl Oliver Ouhrabka. Zatímco náš gólman David Vondráček dva nájezdy chytil. První utkání jsme tedy vyhráli na nájezdy.

Druhé utkání nás čekalo po pauze na oběd, a to jsme se utkali s favoritem turnaje, s Ústím. Toto utkání bylo velmi povedené. Velmi dobrou práci odvedl v bráně Matyáš Pitoňák, který nadělal soupeři hodně vrásek na čele. Za dvě třetiny vychytal 29 střel soupeře. Až do 19. minuty jsme vyhrávali 2:0, avšak na konci třetiny soupeř snížil na 2:1. Ve druhé třetině jsme soupeři trochu přestali stačit a ten třemi brankami rozhodl o vítězi tohoto utkání. A tak druhý zápas turnaje skončil prohrou 5:2.

Poslední utkání jsme odehráli bezprostředně po skončení utkání s Ústím. V tomto utkání jsme si zastříleli. Čtyřikrát se prosadil Jan Karbulka, a po jedné brance přidali Zdeněk Troch, Petr Hruška, Josef Hadáček a Artur Achmedbekov. Toto utkání skončilo za stavu 3:8 z pohledu soupeře.

Na celkové pořadí jsme si museli počkat až po skončení posledního utkání. Litoměřice své poslední utkání prohrály a my se tím umístili na pěkném druhém místě.