28.12. 2016 | Mládež | Tomáš Bouda
Baníkovci na vánočním turnaji třetí

Dne 26.12.2016 se uskutečnil Sokolovský Vánoční turnaj pro ročníky 2007 a mladší.

Naše pozvání přijali týmy HC Kladno, HC Domažlice a německý Ev Weiden. Po výhře nad Němci 13:5 a prohrami s Kladnem 2:7 a Domažlicemi 5:8 naši borci obsadili třetí místo.

"Tato kategorie teprve nedávno začala hrát na velké hřiště a děti si teprve zvykají na celé kluziště. Zápasy se silnými soupeři nám přidaly zkušenosti do dalších bojů v mistrovských zápasem v našem regionu. Z turnaje mám dobrý pocit. Myslím, že v příštích zápasech už bychom i mužstvo z Kladna nebo Domažlic dokázali porazit", řekl k turnaji trenér Ivan Říha.

Foto k turnaji ZDE

Na společné fotografii:
Trenéři: zleva Radek Novák, Jiří Jíra se svou ratolestí, Ivan Říha Stojící: zleva Fanda Nešvera, Terka Hadáčková, Anička Ticháčková, Dominik Skála, Tomáš Kohout, Adam Horváth, Venca Dobřemysl Klečící: zleva Josef Botoš, David Sztolarik, Matyáš Šedivec, Matěj Herout, Matěj Bauer, Tonda Petřek a Adam Hanek Ležící: Pavel Mráz a Radek Novák ml.