Jurda, Kalný, Pérez "A", Šrámek, Slavata "A", Vágner, Čermák, Hanžl, Ladman "C", Marek, Škarda

Fuks Daniel

B. Sapoušek

Mladší dorost vybojoval výhru na Hvězdě

První utkání v novém roce odehrál mladší dorost na pražské Hvězdě
Dlouhá pauza o vánočních svátcích byla znát i na hře mladších dorostenců. O výhře na Hvězdě rozhodla až 3. třetina. Po dvě třetiny jsme se s Hvězdou tahali o výsledek.První třetina byla více o hře hostí, více střel musel likvidovat domácí brankář, avšak ani jedna neskončila za jeho zády. Stejně tak jako žádná ze tří střel vyslaných na Honzu Charváta, který bránil baníkovskou klec, neskončila v síti. A tak rozpačitá třetina ze strany Baníku skončila a do kabin se odcházelo za stavu 0:0.Do druhé třetiny jsme nastoupili s odhodláním utkání zvrátit na svou stranu. Avšak v čase 23:10 se prosadil soupeř a odražený puk se dostává za Honzova záda. 1:0. Na střídačce byla znát touha dát gól, až taková, že se nedařilo nic. Hráči nedokázali ani soupeře přestřílet, tak jako v první třetině. V čase 35:40 dostává trest Tomáš Zdeněk a jsme nuceni se bránit. Zatímco se nám nepodařilo využít do této chvíle ani jednu z pěti přesilových her, dokázali jsme se prosadit v oslabení. Matěj Mašek zachytil rozehrávku soupeře a ujel sám na domácího brankáře, kterého se mu konečně povedlo přelstít a puk zasunout za jeho záda. A bylo vyrovnáno. 1:1. Oslabení jsme dohráli úspěšně a do konce druhé třetiny jsme již žádnou branku neviděli.Ve třetí třetině jsme se začali více prosazovat. V čase 48:15 Petr Rozhon po asistencích Vítka Jiskry a Matěje Maška dovedl Baník, poprvé v tomto utkání, do vedení. 1:2. A v čase 52:55 se prosazuje Venca Stejskal a už je na střídačce veseleji. Asistenci u této branky si připsali Pepa Hadáček a Oliver Ouhrabka. 1:3. Avšak jestli si někdo myslí, že jsme si závěr utkání pohlídali a v klidu si došli pro plný počet bodů, tak to se mýlí. Závěr utkání byl hodně napínavý, jelikož 7 minut do konce utkání sudí udělovali jeden trest za druhým na obou stranách. Hvězdě se v čase 58:04 podařilo svou přesilovou hru využít a snížit tak na rozdíl jedné branky 2:3. Na samém konci se hrálo 4 na 3, čeho soupeř využil, vzal si time, odvolal brankáře a rázem jsme hráli my ve třech, zatímco soupeř v pěti. Od vyrovnání dělilo soupeře břevno, které jen zazvonilo za Honzovými zády a hostující střídačka jen zahučela. K puku se sice dostali baníkovci, avšak nikomu se nepodařilo trefit prázdnou bránu a tak konec utkání se odehrává kolem prázdné brány soupeře. Odpočítávají se poslední vteřiny a utkání se dohrává za těsného vítězství hostí.Ač byly dvě třetiny pro Baník velmi rozpačité, kluci se nemohli dostat do zápasového tempa, přesto nám štěstí přálo a body si tentokrát vezeme domů my.Další utkání hrajeme hned v neděli 8.1.2017 na domácím ledě, kdy vyzveme silnou Třemošnou. Přijďte klukům zafandit a popohnat je k dalším bodům. Utkání začíná tradičně od 13:00