VVPPP
Meteor Třemošná
VVVVV
Rozhodčí: Juránek - Pastier, Krenkel, tresty: 8:11
Vyloučení - 2 min.: 8:8, 5 min.: 0:1, 10 min. (OT): 0:1, do konce utkání (OK): 0:1
Mimořádné tresty: Matějček (TŘ) - 5+OK HRUBOST, Mann (TŘ) - 10 minut NESP
Střely: 28:24, počet diváků: 34
  • 13:20 Mašek
  • 15:17 Vágner (Jícha, Pechr)
  • 18:10 Jiskra (Mašek, Jiroušek)
  • 19:32 Pechr (Matějček, Krhounek)
  • 19:56 Pechr (Vágner, Krhounek)
  • 30:28 Jícha (Vágner, Pechr)
  • 31:09 Jiskra (Bošek)
  • 38:36 Hadáček (Bartl)
  • 44:08 Jiskra (Mašek)
  • 48:18 Matějček (Ebenstreit)
  • 49:23 Ouhrabka - TS
Beroun - Hvězda Praha 1:3
HC Plzeň "B" - Příbram 6:3

Pitoňák (31.-60. Bíma)

Trenér:

M. Diblík
Soupiska Meteor Třemošná

Dědič

Krhounek, Hrdlička, Mann "A", Matějček "A"

Jílek, Beran, Vágner "C", Pechr, Jícha, Reitspies, Ebenstreit

Trenér:

V. Krampol

Mladší dorost poprvé porazil Třemošnou

Po sobotní výhře na Hvězdě pokračovali mladší dorostenci na vítězné vlně

Utkání mezi HC Baník Sokolov a Meteor Třemošná mělo všechno, co hokej má mít.

Třemošná přijela pouze s 10ti hráči a i v takovém počtu dávali domácím zabrat. Utkání ´bylo velmi vyrovnané, byl to boj o každý centimetr ledu. Emoce vládly na střídačkách i v ochozech.

Skóre tohoto utkání otvírá v čase 13:20 Matěj Mašek. V čase 15:17 ale soupeř využívá přesilovku a vyrovnává na 1:1. A přichází další domácí vyloučení, kdy na trestnou lavici odchází opět Oliver Ouhrabka, který vlítl na led jako Zorro mstitel a smetl soupeře k zemi, za což ho sudí vyloučili na dvě minuty. Přišly minuty bránění a to co se povedlo včera na Hvězdě, povedlo se i dnes. Rozdílovou branku střílíme v oslabení a to v čase 18:10. Autorem druhé branky je Vítek Jiskra po asistencích Vojty Jirouška a Matěje Maška. 2:1. Na střídačce zní pokyn trenéra, pojďme dohrajeme třetinu bez góla. Avšak čert nikdy nespí a v týmu Třemošné byl tím čertem pro domácí Marek Pechr, který během poslední minuty dvakrát skóroval a poslal nás tak do kabiny s mankem jedné branky. 2:3.

Druhá třetina se dlouho hrála bez branky. Až v polovině této třetiny se raduje hostující střídačka, když kapitán Petr Jícha propálil Matyáše Pitoňáka počtvrté. 2:4. A měli jsme co dohánět. Střídačka však žila a kluci se motivovali k návratu do hry. A tomu se přiblížil Vít Jiskra v čase 31:09, když zužitkoval přihrávku Markuse Boška a poslal puk za Dědičova záda. 3:4. Do konce druhé třetiny přišlo ještě využití domácí přesilovky a tak se do kabin po druhém dějství odcházelo za vyrovnaného stavu. 4:4. Autorem vyrovnávací branky byl Pepa Hadáček po asistenci Radka Bártla.

Třetí třetina začínala tedy od začátku. V čase 44:08 doplňuje Vítek Jiskra svůj hattrick v dnešním zápase a posílá domácí opět do vedení. 5:4. Avšak to dlouho nevydrželo, když Matěj Matějček překonal střídajícího Matěje Bímu v bráně a bylo zase srovnáno. 5:5. V 50.minutě ujížděl sám na bránu Oliver Ouhrabka a hostujícímu Vágnerovi nezbylo než zatáhnout za záchrannou brzdu. Sudí vše viděl a byl odpískán faul, a protože byl Oliver již v střelecké pozici, bylo nařízeno trestné střílení. To Oliver Ouhrabka provedl bravurně a poslal tak Baník opět do těsného vedení. Do konce utkání zbývalo dlouhých 10 minut. Led byl plný všech hráčů. Na střídačce to žilo a jediným úkolem bylo těsné vítězství udržet. A to se domácím borcům podařilo. Utkání končí za domácí brankou, kde se se závěrečnou sirénou strhla hromadná bitka.

Utkání mělo všechno co utkání má mít a ani jeden z týmů se nemůže za předvedený výkon stydět. Štěstí se přiklonilo k domácím a ti slaví cenné vítězství nad neporazitelnou Třemošnou. Další utkání hrají mladší dorostenci na ledě v Příbrami, již příští neděli tj. 15.1.2017.