20.1. 2017 | Klub | Denisa Dimitrovová
Goalie camp opět v Karlových Varech

Lukáš Mensator společně s Davidem Fečem pořádají ve dnech 10. - 14.7.2017 v Karlových Varech letní brankářský kemp

Letní hokejový kemp ke zdokonalení a trénování brankářských dovedností všestrannou a zábavnou formou. Rád se podělím o znalosti a zkušenosti z vlastní profesní dráhy.
- počet účastníků je omezen, abychom zachovali individuální přístup
- pro brankáře od 6ti let
- místo konání: Karlovy Vary -  KV aréna a přilehlá sportoviště
- všichni obdrží dres, tričko, kšiltovku, vak na záda s vlastním jménem (merch 53)
V ceně je zahrnuto:
5x60 minut trénink na ledě v KV aréně, tréninky a hry na suchu včetně protahovacích cvičení.
K dispozici budeme mít atletické hřiště, tělocvičnu, bazén, tenis
Stravování denně oběd a dvě svačiny, včetně celodenního pitného režimu (svačinky osvědčený Just-Cake  a obědy v restauraci Ventura Pub - Evropák
Cena kempu:
Bez ubytování 5.500,-- Kč
S ubytováním  10.000,-- Kč
Ubytování je zajištěno v krásném hotelu U Šimla v Karlových Varech - nedaleko KV arény
Po celou dobu kempu se budu brankářům věnovat osobně ve spolupráci s brankářem Davidem Fečem a dalšími.
Těším se na léto s vámi.
Lukáš Mensátor
Více info a přihlášky na lukasmensator51@gmail.com nebo na tel.: 724353666