Rambousek, Šmíd, Sachr, Kittlerr, Špaldoň, Hes, Marek, Kříž, Richtr, Štirban "A", Němec, Šiška

Lukáš Majer

Bohumír Sapoušek, Miroslav Diblík

Do nadstavby vstoupil mladší dorost vítězně

Nadstavbovou část začínal mladší dorost proti týmu, který suverénně vyhrál základní část skupiny západ-sever, a to proti týmu z Kralup nad Vltavou
Do prvního kola nadstavbové části, které odehrál tým mladšího dorostu v neděli 29.1.2017, jsme nastupovali jako papírově slabší soupeř. Jelikož jsme se s týmem z Kralup nad Vltavou ještě v soutěži nepotkali, nevěděli jsme co očekávat a tak trochu jsme k tomu přistoupili s respektem, což se možná vyplatilo. Utkání bylo z naší strany velmi povedené, avšak vítězství jsme si připsali díky famóznímu výkonu Honzy Charváta v bráně. Honza v bráně čaroval a přiváděl k šílenství nejen hráče z Kralup, ale také domácí fanoušky v ochozech. O převaze domácího týmu svědčí i poměr střel.

První třetina byla co do střel nejbohatší, avšak branku jsme v ní neviděli. I když si oba týmy vypracovávaly slibné akce, ani jeden z gólmanů nedovolil otevřít skóre. A tak se po 20ti minutách odcházelo do útrob kralupského zimáku za stavu 0:0.

Po první třetině bylo na hráčích znát, že onen respekt ze soupeře trochu opadl. Hrálo se nahoru dolů avšak více práce měl v bráně Honza Charvát, Kralupští stříleli z každé příležitosti, což se nám tolik nedařilo. A tak také domácí otvírají v čase 34:24 skóre, když Honzu v přesilové hře překonává Filip Sachr. Další tři přesilovky však už domácí nevyužili, hosté se brankou v tomto dějství neblýskli, a tak se po druhé třetině šlo na přestávku za stavu 1:0.

Ve třetí třetině jsme ukázali sílu týmu a hned v jejím úvodu jsme srovnali krok. V čase 41:06 přišel trest domácích a hned poté následoval v čase 41:42 další trest domácích a nám se naskytla příležitost. Přesilovka 5 na 3 nebyla úplně ideální, avšak v době, kdy už jsou Kralupy ve čtyřech se prosazuje, po pěkné přihrávce od Radima Kaly, Lukáš März a rázem je vyrovnáno. 1:1. Avšak k velkému překvapení domácích, kteří byli hnáni podporou domácích fanoušků a i některými rozhodnutími arbitrů, přišla další branka do jejich sítě. Ve vlastním oslabení, zachytil rozehrávku soupeře Petr Houdek a vyslal pas uvolněnému Radimovi Kalovi, který šlápl do plných a domácí obránci neměli šanci. Radim svůj únik vyšperkoval gólem, který skončil v síti přesně v čase 50:02. A na světelné tabuli svítí krásných 1:2. Avšak času je ještě mnoho a Honza v bráně drží hubený náskok zuby nehty. Domácí publikum jen vře, nabádá sudí k vylučování a ti také naše hráče posílají na trestnou jednoho za druhým. V čase 58:28 v době, kdy na trestné lavici sedí Vítek Benda, Honza předvádí neuvěřitelné zákroky i z dorážek. Ale přeci jen je překonán a v čase 58:28 domácí Hájek vyrovnává. Do konce utkání by se dalo říct, že to byl boj o každý milimetr ledu, Jelikož s příchozí brankou jsme byli opět vyloučeni a do konce utkání jsme se museli bránit. Podařilo se a tak utkání dospělo do samostatných nájezdů.V samostatných nájezdech jsme měli výhodu sebevědomého Honzy v bráně. Jako první jel Nicolas Mareček, který jako jediný nájezdník svůj nájezd proměnil a rozhodl tak o výhře hostů. 2:3 po samostatných nájezdech.
Obrovská radost, chvála a nakonec i vítězné kolečko pro kluky bylo jako poděkování všem za odmakaný zápas.