11.12. 2017 | Pomáháme | HC Baník Sokolov
Lahůdka na závěr roku: Baník vs. Energie

Kdo je nejlepším týmem v kraji? I mezi svátky nepřijdou hokejoví fanoušci v Karlovarském kraji zkrátka. Na sobotu 30.12. je od 16:00 hodin připraven na zimním stadionu v Sokolově atraktivní zápas o Pohár hejtmanky Karlovarského kraje.

O pohár budou proti sobě bojovat dva nejlepší celky v kraji, tedy domácí HC Baník Sokolov a karlovarská Energie. Oba týmy nastoupí v nejsilnějších možných sestavách a pikantnosti zápasu jistě přidá i fakt, že spousta hráčů prošla či hrála v obou týmech.

Brány zimního stadionu se otevřou s předstihem již v 15 hodin a pro zájemce bude v rámci rozbruslení připravena od 15:15 autogramiáda největších hvězd obou týmů. Jednotné vstupné na utkání je stanoveno na 50 Kč, děti do 5 let mají vstup zdarma. Kromě autogramiády budou v průběhu první třetiny prodávány lístky do charitativní tomboly. V tombole bude možné vyhrát řadu propagačních cen z obou klubů a další ceny. Hlavní cenou pak bude zájezd k moři pro dvě osoby. Tato cena bude vylosována na konci zápasu paní hejtmankou, spolu s předáním poháru vítěznému týmu.

Výtěžek tomboly bude pak ve vánočním čase věnován na charitativní účely. Konkrétně dvouleté holčičce Toničce Kaplanové. Tonička žije s rodiči v Karlových Varech. Od narození má kvadruspastickou formu mozkové obrny. Tato nemoc znemožňuje běžný pohyb a trpí kataraktou obou očí. Ale i přesto všechno je to usměvavá a milá holčička, která ráda chodí dvakrát v týdnu plavat a jednou týdně na rehabilitaci. Dar by rodiče moc rádi použili na úhradu speciální terapie na Neurorehabilitační klinice Axos v Praze.

Doufáme, že si najdete v sobotu 30.12. cestu na zimní stadion do Sokolova, ať už proto, abyste podpořili svůj oblíbený tým, nebo se třeba jen podívali na velmi zajímavé a kvalitní hokejové utkání, případně může být hlavním motivem i charitativní rozměr akce. My už nyní věříme, že malé Toničce léčba pomůže.

Informace k zápasu

Termín: 30.12.2017
Začátek zápasu: 16:00
Otevření zimního stadionu: 15:00