Ml. celky finančně podporuje město Sokolov

Výsledky ligy: 6. třída

Základní část - 1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 6.10. 2019 11.00 HC Čerti Ostrov HC Mariánské Lázně 8:5
Ne 6.10. 2019 11.00 HC Stadion Cheb HC Tachov 7:7
Ne 6.10. 2019 11.00 HC Energie Karlovy Vary "B" SK Trhači Kadaň 2:0

Základní část - 2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 14.9. 2019 11.00 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Stadion Cheb 1:6
So 14.9. 2019 11.00 HC Tachov HC Čerti Ostrov 14:2
So 14.9. 2019 11.00 HC Rebel město Nejdek HC Energie Karlovy Vary "B" 1:12

Základní část - 3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 21.9. 2019 11.00 HC Čerti Ostrov HC Tygři Klášterec nad Ohří 2:7
So 21.9. 2019 11.00 HC Stadion Cheb SK Trhači Kadaň 2:8
So 21.9. 2019 11.00 HC Tachov HC Mariánské Lázně 12:4

Základní část - 4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 29.9. 2019 11.00 SK Trhači Kadaň HC Čerti Ostrov 18:3
Ne 29.9. 2019 11.30 HC Rebel město Nejdek HC Stadion Cheb 0:6
So 23.11. 2019 10.00 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Mariánské Lázně 10:1

Základní část - 5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 5.10. 2019 -- HC Stadion Cheb HC Energie Karlovy Vary "B" 2:14
So 5.10. 2019 -- HC Mariánské Lázně SK Trhači Kadaň 1:12
So 5.10. 2019 -- HC Čerti Ostrov HC Rebel město Nejdek 12:4
So 5.10. 2019 -- HC Tachov HC Tygři Klášterec nad Ohří 6:3

Základní část - 6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 12.10. 2019 11.00 SK Trhači Kadaň HC Tachov 9:4
So 12.10. 2019 11.30 HC Rebel město Nejdek HC Mariánské Lázně 4:6
Ne 13.10. 2019 16.00 HC Energie Karlovy Vary "B" HC Čerti Ostrov 12:1

Základní část - 7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 19.10. 2019 09.00 HC Mariánské Lázně HC Energie Karlovy Vary "B" 0:20
So 19.10. 2019 11.15 HC Tygři Klášterec nad Ohří SK Trhači Kadaň 6:7
So 19.10. 2019 13.15 HC Tachov HC Rebel město Nejdek 13:1

Základní část - 8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 20.10. 2019 10.00 HC Stadion Cheb HC Čerti Ostrov 9:1
Pá 1.11. 2019 17.30 HC Rebel město Nejdek HC Tygři Klášterec nad Ohří 4:19
So 23.11. 2019 09.00 HC Energie Karlovy Vary "B" HC Tachov 11:0

Základní část - 9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 26.10. 2019 09.00 HC Mariánské Lázně HC Stadion Cheb 7:9
So 26.10. 2019 11.00 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Energie Karlovy Vary "B" 1:8
So 26.10. 2019 11.00 SK Trhači Kadaň HC Rebel město Nejdek 13:1

Základní část - 10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 2.11. 2019 11.00 SK Trhači Kadaň HC Energie Karlovy Vary "B" 2:4
Ne 3.11. 2019 11.00 HC Mariánské Lázně HC Čerti Ostrov 6:3
Ne 3.11. 2019 11.45 HC Tachov HC Stadion Cheb 8:10

Základní část - 11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Út 5.11. 2019 17.00 HC Energie Karlovy Vary "B" HC Rebel město Nejdek 12:0
So 9.11. 2019 10.00 HC Stadion Cheb HC Tygři Klášterec nad Ohří 4:7
So 9.11. 2019 11.30 HC Čerti Ostrov HC Tachov 2:13

Základní část - 12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 16.11. 2019 09.00 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Čerti Ostrov 3:4
So 16.11. 2019 11.00 SK Trhači Kadaň HC Stadion Cheb 6:1
So 16.11. 2019 12.45 HC Tachov HC Mariánské Lázně 8:1

Základní část - 13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 17.11. 2019 10.00 HC Stadion Cheb HC Rebel město Nejdek 19:2
Ne 17.11. 2019 10.00 HC Mariánské Lázně HC Tygři Klášterec nad Ohří 4:3
Ne 17.11. 2019 10.30 HC Čerti Ostrov SK Trhači Kadaň 2:7

Základní část - 14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 30.11. 2019 -- HC Rebel město Nejdek HC Čerti Ostrov 4:5
So 30.11. 2019 -- HC Energie Karlovy Vary "B" HC Stadion Cheb 10:3
So 30.11. 2019 -- SK Trhači Kadaň HC Mariánské Lázně 7:3
So 30.11. 2019 -- HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Tachov 7:5

Základní část - 15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 6.12. 2019 17.15 HC Tachov SK Trhači Kadaň 3:8
So 7.12. 2019 09.00 HC Mariánské Lázně HC Rebel město Nejdek 5:0
So 7.12. 2019 11.30 HC Čerti Ostrov HC Energie Karlovy Vary "B" 1:12

Základní část - 16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Po 9.12. 2019 09.00 HC Rebel město Nejdek HC Tachov 7:18
So 14.12. 2019 11.00 SK Trhači Kadaň HC Tygři Klášterec nad Ohří 7:1
So 14.12. 2019 12.15 HC Energie Karlovy Vary "B" HC Mariánské Lázně 13:0

Základní část - 17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Po 2.12. 2019 17.30 HC Tachov HC Energie Karlovy Vary "B" 4:15
Pá 20.12. 2019 16.00 HC Stadion Cheb HC Čerti Ostrov 8:3
Ne 22.12. 2019 10.00 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Rebel město Nejdek 12:1

Základní část - 18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 4.1. 2020 10.00 HC Stadion Cheb HC Mariánské Lázně 11:6
So 4.1. 2020 12.15 HC Energie Karlovy Vary "B" HC Tygři Klášterec nad Ohří 16:1
Po 6.1. 2020 09.00 HC Rebel město Nejdek SK Trhači Kadaň 0:23

Základní část - 19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 11.1. 2020 10.00 HC Stadion Cheb HC Tachov 11:1
So 11.1. 2020 11.30 HC Čerti Ostrov HC Mariánské Lázně 4:9
Ne 16.2. 2020 09.00 HC Energie Karlovy Vary "B" SK Trhači Kadaň 12:1

Základní část - 20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 11.1. 2020 11.30 HC Rebel město Nejdek HC Energie Karlovy Vary "B" 0:12
Ne 12.1. 2020 10.00 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Stadion Cheb 6:1
Ne 12.1. 2020 10.30 HC Tachov HC Čerti Ostrov 13:2

Základní část - 21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 25.1. 2020 09.00 HC Mariánské Lázně HC Tachov 1:11
So 25.1. 2020 10.00 HC Stadion Cheb SK Trhači Kadaň 4:6
So 25.1. 2020 11.30 HC Čerti Ostrov HC Tygři Klášterec nad Ohří 2:7

Základní část - 22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 1.2. 2020 10.00 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Mariánské Lázně 7:4
So 1.2. 2020 11.00 SK Trhači Kadaň HC Čerti Ostrov 23:1
So 1.2. 2020 11.30 HC Rebel město Nejdek HC Stadion Cheb 3:13

Základní část - 23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 8.2. 2020 -- HC Tachov HC Tygři Klášterec nad Ohří
So 8.2. 2020 -- HC Čerti Ostrov HC Rebel město Nejdek 5:4
So 8.2. 2020 -- HC Stadion Cheb HC Energie Karlovy Vary "B" 6:9
So 8.2. 2020 -- HC Mariánské Lázně SK Trhači Kadaň 3:13

Základní část - 24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 15.2. 2020 11.30 SK Trhači Kadaň HC Tachov 2:2
So 15.2. 2020 11.30 HC Rebel město Nejdek HC Mariánské Lázně 6:9
So 15.2. 2020 12.15 HC Energie Karlovy Vary "B" HC Čerti Ostrov 9:0

Základní část - 25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 29.2. 2020 09.00 HC Mariánské Lázně HC Energie Karlovy Vary "B" 6:15
So 29.2. 2020 09.00 HC Tygři Klášterec nad Ohří SK Trhači Kadaň 2:8
Ne 1.3. 2020 10.00 HC Tachov HC Rebel město Nejdek 10:2

Základní část - 26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 27. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre


Krátké zprávy
Hlásíme, že roušky jsou od dnešního dne k dispozici v květinářství Fanfán tulipán (K.H.Borovského 406, Sokolov, 356 01). Cena je 199 Kč,
Takové zprávy se neříkají snadno... V sobotu podlehl vážným zraněním z května letošního roku primář ortopedie karlovarské nemocnice pan Miroslav Švec, který se vždy také výborně postaral i o hráče Baníku. Klub HC Baník Sokolov vyjadřuje upřímnou soustrast rodině. Odpočívejte v pokoji, pane doktore!
Více info ZDE.
Utkání 3. kola Ligy dorostu, ve kterém měl Baník v sobotu 19. září přivítat doma Energii "B", bylo odloženo.
Ve druhém kole Ligy dorostu mladí baníkovci vyjeli do Mariánských lázní a přivezli si zpět tři body za vysokou výhru 15:0. Hattrickem se předvedl útočník Adam Sobotka, čisté konto zapsal Stanislav Zmrhal.
Dorostenci Baníku Sokolov zvládli vstup do nového ročníku Ligy dorostu. Na domácím ledě porazili Klášterec nad Ohří vysoko 7:2. Na výhře se čtyřmi brankami podílel Samuel Kožík!

.. více info ZDE.
...více ZDE.
... najdete ZDE.
...galerii najdete ZDE.
...fotografie najdete ZDE
...najdete ZDE.
V rámci soustředění navštívil A-tým na Božím Daru nového partnera klubu Pivovar Ryžovna, který se v následující sezóně postará o ceny pro nejlepší hráče utkání.
... pár fotek z prvního tréninku najdete zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete pod odkazem zde.
...najdete zde.
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2018 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).