Ml. celky finančně podporuje město Sokolov

Výsledky ligy: 7. třída

Základní část - 1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 8.9. 2019 11.15 HC Verva Litvínov Mostečtí Lvi 10:4
Ne 8.9. 2019 11.15 HC Slovan Ústí nad Labem HC PZ Kladno 11:2
Ne 8.9. 2019 11.15 Piráti Chomutov HC Energie Karlovy Vary 8:2

Základní část - 2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 14.9. 2019 11.00 Mostečtí Lvi HC Slovan Ústí nad Labem 4:15
So 14.9. 2019 11.00 HC Energie Karlovy Vary HC Verva Litvínov 9:1
So 14.9. 2019 11.00 Rytíři Kladno Piráti Chomutov 4:7

Základní část - 3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 22.9. 2019 12.00 HC PZ Kladno Mostečtí Lvi 3:20
Ne 22.9. 2019 12.00 HC Slovan Ústí nad Labem HC Energie Karlovy Vary 10:6
Ne 22.9. 2019 12.00 HC Verva Litvínov Rytíři Kladno 5:2

Základní část - 4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 28.9. 2019 11.30 Piráti Chomutov HC Verva Litvínov 12:5
So 28.9. 2019 12.15 HC Energie Karlovy Vary HC PZ Kladno 9:2
So 28.9. 2019 13.30 Rytíři Kladno HC Slovan Ústí nad Labem 5:11

Základní část - 5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 5.10. 2019 10.00 Mostečtí Lvi HC Energie Karlovy Vary 10:3
So 5.10. 2019 12.00 Piráti Chomutov HC Slovan Ústí nad Labem 9:4
Ne 6.10. 2019 09.00 HC PZ Kladno Rytíři Kladno 4:7

Základní část - 6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 12.10. 2019 09.30 HC Verva Litvínov HC Slovan Ústí nad Labem 5:8
So 12.10. 2019 12.30 Rytíři Kladno Mostečtí Lvi 8:10
So 12.10. 2019 15.00 Piráti Chomutov HC PZ Kladno 18:4

Základní část - 7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 19.10. 2019 10.00 Mostečtí Lvi Piráti Chomutov 9:15
So 19.10. 2019 10.00 HC PZ Kladno HC Verva Litvínov 4:12
So 19.10. 2019 12.15 HC Energie Karlovy Vary Rytíři Kladno 2:2

Základní část - 8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 20.10. 2019 09.00 HC Energie Karlovy Vary Piráti Chomutov 3:7
Ne 20.10. 2019 09.00 Mostečtí Lvi HC Verva Litvínov 15:5
Ne 20.10. 2019 10.00 HC PZ Kladno HC Slovan Ústí nad Labem 1:16

Základní část - 9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 26.10. 2019 12.00 Piráti Chomutov Rytíři Kladno 11:1
Ne 27.10. 2019 10.00 HC Slovan Ústí nad Labem Mostečtí Lvi 11:8
Út 29.10. 2019 16.00 HC Verva Litvínov HC Energie Karlovy Vary 5:10

Základní část - 10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 2.11. 2019 10.00 Mostečtí Lvi HC PZ Kladno 18:8
Ne 3.11. 2019 09.00 Rytíři Kladno HC Verva Litvínov 3:2
Ne 3.11. 2019 09.00 HC Energie Karlovy Vary HC Slovan Ústí nad Labem 4:4

Základní část - 11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 9.11. 2019 09.00 HC PZ Kladno HC Energie Karlovy Vary 4:13
So 9.11. 2019 09.30 HC Verva Litvínov Piráti Chomutov 3:7
So 9.11. 2019 13.30 HC Slovan Ústí nad Labem Rytíři Kladno 9:6

Základní část - 12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 16.11. 2019 09.00 Rytíři Kladno HC PZ Kladno 6:5
So 16.11. 2019 10.00 HC Slovan Ústí nad Labem Piráti Chomutov 1:9
Ne 17.11. 2019 09.00 HC Energie Karlovy Vary Mostečtí Lvi 2:4

Základní část - 13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 30.11. 2019 09.00 HC PZ Kladno Piráti Chomutov 4:21
So 30.11. 2019 10.00 Mostečtí Lvi Rytíři Kladno 7:8
So 30.11. 2019 11.00 HC Slovan Ústí nad Labem HC Verva Litvínov 3:2

Základní část - 14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 7.12. 2019 09.00 Rytíři Kladno HC Energie Karlovy Vary 5:6
So 7.12. 2019 09.30 HC Verva Litvínov HC PZ Kladno 7:2
So 7.12. 2019 13.00 Piráti Chomutov Mostečtí Lvi 13:4

Základní část - 15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 14.12. 2019 09.30 HC Verva Litvínov Mostečtí Lvi 3:12
So 14.12. 2019 10.00 HC Slovan Ústí nad Labem HC PZ Kladno 14:7
Po 6.1. 2020 10.00 Piráti Chomutov HC Energie Karlovy Vary

Základní část - 16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Čt 12.12. 2019 16.00 Mostečtí Lvi HC Slovan Ústí nad Labem 4:7
St 18.12. 2019 16.00 Rytíři Kladno Piráti Chomutov 4:5
So 21.12. 2019 13.00 HC Energie Karlovy Vary HC Verva Litvínov 8:6

Základní část - 17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 4.1. 2020 09.00 HC PZ Kladno Mostečtí Lvi 9:12
So 4.1. 2020 10.00 HC Slovan Ústí nad Labem HC Energie Karlovy Vary 9:3
So 4.1. 2020 11.00 HC Verva Litvínov Rytíři Kladno 5:4

Základní část - 18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 11.1. 2020 09.00 Rytíři Kladno HC Slovan Ústí nad Labem 7:3
So 11.1. 2020 11.15 Piráti Chomutov HC Verva Litvínov 6:3
So 11.1. 2020 12.15 HC Energie Karlovy Vary HC PZ Kladno 23:0

Základní část - 19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 12.1. 2020 10.00 Mostečtí Lvi HC Energie Karlovy Vary 4:10
Ne 12.1. 2020 11.30 Piráti Chomutov HC Slovan Ústí nad Labem 8:7
Ne 12.1. 2020 13.30 HC PZ Kladno Rytíři Kladno 3:17

Základní část - 20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 25.1. 2020 09.30 HC Verva Litvínov HC Slovan Ústí nad Labem 3:3
Ne 26.1. 2020 09.00 Rytíři Kladno Mostečtí Lvi
Ne 26.1. 2020 12.00 Piráti Chomutov HC PZ Kladno 18:7

Základní část - 21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 1.2. 2020 09.00 HC PZ Kladno HC Verva Litvínov 5:13
So 1.2. 2020 10.00 Mostečtí Lvi Piráti Chomutov 8:4
So 1.2. 2020 12.15 HC Energie Karlovy Vary Rytíři Kladno 10:6

Základní část - 22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Čt 16.1. 2020 16.00 Mostečtí Lvi HC Verva Litvínov 4:2
Ne 23.2. 2020 11.00 HC PZ Kladno HC Slovan Ústí nad Labem 11:7
Ne 1.3. 2020 09.00 HC Energie Karlovy Vary Piráti Chomutov 7:4

Základní část - 23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 29.1. 2020 16.15 HC Slovan Ústí nad Labem Mostečtí Lvi 5:5
So 15.2. 2020 11.30 Piráti Chomutov Rytíři Kladno 4:2
Ne 8.3. 2020 09.30 HC Verva Litvínov HC Energie Karlovy Vary

Základní část - 24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
So 22.2. 2020 09.00 Rytíři Kladno HC Verva Litvínov 4:2
So 29.2. 2020 10.00 Mostečtí Lvi HC PZ Kladno 11:7
So 29.2. 2020 12.15 HC Energie Karlovy Vary HC Slovan Ústí nad Labem 7:3

Základní část - 25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 27. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 28. kolo



Krátké zprávy
Sportovní manažer a trenér A-týmu se pro karlovarský Český rozhlas rozpovídal o proběhlé přípravě na novou sezonu, spolupráci s extraligovými týmy i plánech před startem Chance ligy. Celý rozhovor najdete ZDE.
Aktualizace (8.9.2021): 
JUNIOŘI: 
Sokolov - Klášterec 4:3
Sokolov - Třemošná 1:8 (fotografie)
Most - Sokolov 5:3
Sokolov - Tábor 3:1 a 0:2 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Sokolov - Třemošná 2:0 a 0:1 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Klášterec - Sokolov 4:7
Sokolov - Most 3:0
Kadaň - Sokolov 6:9
Sokolov - Kadaň 2:4

DOROST:

Sokolov- Třemošná 2:6  (fotografie)
Sokolov - Drážďan 2:6
Most - Sokolov 2:10
Vlašim - Sokolov 3:4
Kadaň - Sokolov 0:4
Plzeň Wolves - Sokolov 4:1
Sokolov - Most 4:1
Sokolov - K. Vary 12:4

9. třída:
Třemošná - Sokolov 2:3
Trenér Marek Brzobohatý: Deváťáci hráli velice vyrovnaně, po celou dobu utkání vedli. Zbytečnými vyloučeními v poslední třetině dali soupeři šanci na možný lepší výsledek, to se však nestalo a vezou v krátké době podruhé z Třemošné vítězství o jednu branku.

7. třída:
Třemošná - Sokolov 8:4
Trenér Marek Brzobohatý: Baníkovští sedmáci dlouho drželi krok se skvěle kombinujícím soupeřem, kdy na konci druhé třetiny byl stav 4:3. Jejich bojovnost a nasazení dělalo soupeři velké problémy. Do posledního dějství chtěli baníkovci pokračovat ve stejným tempu, leč přestávka a únava si vybrala daň a nakonec utkání skončilo v poměru 8:4.



MŠMT Činnost klubu byla v roce 2020 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).