Ml. celky finančně podporuje město Sokolov Partnerský klub HC Energie Karlovy Vary

Výsledky ligy: Junioři

Nadstavba - 1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 1.11. 2019 19.30 Mostečtí Lvi HC Příbram 6:5
Pá 1.11. 2019 19.30 HC Tygři Klášterec nad Ohří KHL Meteor Třemošná 4:3

Nadstavba - 2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 3.11. 2019 12.15 HC Stadion Litoměřice Mostečtí Lvi 5:2
Pá 13.12. 2019 16.30 HC Příbram HC Tygři Klášterec nad Ohří

Nadstavba - 3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Nadstavba - 4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 15.11. 2019 19.30 Mostečtí Lvi HC Tygři Klášterec nad Ohří 2:4
Pá 29.11. 2019 16.30 HC Příbram HC Plzeň 1929 "B"

Nadstavba - 5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 17.11. 2019 11.40 HC Plzeň 1929 "B" HC Stadion Litoměřice 6:5
Po 25.11. 2019 09.00 KHL Meteor Třemošná HC Příbram

Nadstavba - 6. kolo

Nadstavba - 7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Nadstavba - 8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Nadstavba - 9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Nadstavba - 10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Nadstavba - 11. kolo

Nadstavba - 12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Nadstavba - 13. kolo

Nadstavba - 14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Nadstavba - 15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Nadstavba - 16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Nadstavba - 17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Nadstavba - 18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Nadstavba - 19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Nadstavba - 20. kolo

Nadstavba - 21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Nadstavba - 22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Nadstavba - 23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Nadstavba - 24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Nadstavba - 25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Nadstavba - 26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Nadstavba - 27. kolo

Nadstavba - 28. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre

Základní část - 1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 6.9. 2019 20.30 SK Kadaň HC Děčín 5:9
Pá 6.9. 2019 20.30 Mostečtí Lvi HC Draci Bílina 4:1
Ne 8.9. 2019 17.30 HC Slovan Louny HC Tygři Klášterec nad Ohří

Základní část - 2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Út 24.9. 2019 17.30 HC Děčín HC Tygři Klášterec nad Ohří 8:4
Út 24.9. 2019 17.30 HC Stadion Litoměřice HC Draci Bílina 6:1
Út 24.9. 2019 17.30 HC Slovan Louny Mostečtí Lvi

Základní část - 3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 13.9. 2019 19.30 HC Draci Bílina HC Slovan Louny 4:3 PP
Pá 13.9. 2019 19.30 SK Kadaň HC Stadion Litoměřice 3:4
Pá 13.9. 2019 19.30 Mostečtí Lvi HC Děčín 1:2

Základní část - 4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 15.9. 2019 17.30 HC Stadion Litoměřice HC Slovan Louny 10:0
Ne 15.9. 2019 17.30 HC Děčín HC Draci Bílina 7:1
Ne 15.9. 2019 17.30 SK Kadaň HC Tygři Klášterec nad Ohří 3:5

Základní část - 5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Út 17.9. 2019 16.30 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Stadion Litoměřice 2:5
Út 17.9. 2019 16.30 SK Kadaň Mostečtí Lvi 4:3
Út 17.9. 2019 16.30 HC Slovan Louny HC Děčín 5:3

Základní část - 6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 22.9. 2019 16.45 SK Kadaň HC Draci Bílina 7:4
Ne 22.9. 2019 16.45 HC Stadion Litoměřice HC Děčín 11:5
Ne 22.9. 2019 16.45 HC Tygři Klášterec nad Ohří Mostečtí Lvi 8:1

Základní část - 7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Čt 26.9. 2019 17.30 HC Slovan Louny SK Kadaň 4:8
Čt 26.9. 2019 19.30 HC Draci Bílina HC Tygři Klášterec nad Ohří 4:6
Út 15.10. 2019 19.15 Mostečtí Lvi HC Stadion Litoměřice

Základní část - 8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 29.9. 2019 10.00 HC Draci Bílina Mostečtí Lvi
Ne 29.9. 2019 14.00 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Slovan Louny
Ne 29.9. 2019 15.30 HC Děčín SK Kadaň 2:4

Základní část - 9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Čt 3.10. 2019 17.30 HC Draci Bílina HC Stadion Litoměřice 0:5
Pá 4.10. 2019 19.30 Mostečtí Lvi HC Slovan Louny 8:4
Pá 4.10. 2019 19.30 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Děčín 4:6

Základní část - 10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 6.10. 2019 12.15 HC Stadion Litoměřice SK Kadaň 5:2
Ne 6.10. 2019 13.15 HC Děčín Mostečtí Lvi 1:11
Ne 6.10. 2019 15.30 HC Slovan Louny HC Draci Bílina 5:8

Základní část - 11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Čt 10.10. 2019 17.30 HC Draci Bílina HC Děčín 3:10
Pá 11.10. 2019 19.30 HC Tygři Klášterec nad Ohří SK Kadaň 4:3
So 12.10. 2019 15.30 HC Slovan Louny HC Stadion Litoměřice

Základní část - 12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 13.10. 2019 11.30 Mostečtí Lvi SK Kadaň 6:2
Ne 13.10. 2019 11.30 HC Děčín HC Slovan Louny 2:3
Ne 13.10. 2019 13.15 HC Stadion Litoměřice HC Tygři Klášterec nad Ohří 4:3

Základní část - 13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Čt 17.10. 2019 17.30 HC Draci Bílina SK Kadaň 4:11
Pá 18.10. 2019 19.00 HC Děčín HC Stadion Litoměřice 3:4
Pá 18.10. 2019 19.30 Mostečtí Lvi HC Tygři Klášterec nad Ohří 7:0

Základní část - 14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 16.10. 2019 19.00 HC Tygři Klášterec nad Ohří HC Draci Bílina 4:0
Ne 20.10. 2019 11.45 HC Stadion Litoměřice Mostečtí Lvi 4:6
Ne 20.10. 2019 14.30 SK Kadaň HC Slovan Louny 7:4


Krátké zprávy
Tréninky 02. 12.  - 08. 12.
Tréninky 25. 11. - 01. 12.
Zápasy - DOMA

Tréninky 18. 11.  - 24. 11. 
HC Baník Sokolov - HC Tachov 3:4
ZDE
Zápasy - VENKU
Termíny pro platbu - ZDE
Odkaz - ZDE
HC Baník Sokolov hledá hostesky do VIP místností. Zájemkyně ať se hlásí na email: suchoparova@hcsokolov.cz
HC Baník Sokolov přijme pořadatele - vhodné pro studenty/studentky (obsluha parkoviště, směrování diváků, kontrola vstupenek). Informace na e-mailu plachy@hcsokolov.cz
Hobby tréninky pokračují i v sezoně 19/20 vždy pravidelně každý pátek od 7:15 do 8:15 pod vedením Tomáše Kvapila. První trénink je naplánován na 6. 9. 2019.
Členské příspěvky - zde
a nastupuje jako hlavní trenér u A-týmu HC Stadion Cheb. Klub tímto děkuje za odvedenou práci a přeje štěstí v novém působišti. V HC Baník Sokolov tak dochází ke změnám u juniorů a dorostu. Hlavním trenérem juniorů bude Petr Holejšovský, asistenty Jiří Parkmann a David Hruška. Hlavním trenérem u dorostu bude Jiří Parkmann, asistentem Miroslav Diblík.
Bez utkání A-týmu v pondělí (doma)
Bez utkání A-týmu ve středu (doma)
S utkáním A-týmu v pondělí (doma)
Ke stažení zde
Podrobné info zde
Ke stažení zde

POZOR! Platí možnost platit přes účet, ale při platbě hotově došlo ke změně: Příspěvky se hradí u p. Rostislava Králíka v termínu 1.8. - 30.9.2018, od PO do PÁ ,vždy mezi 15:00 - 17:00 hodin
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2018 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).