Ml. celky finančně podporuje město Sokolov

Výsledky ligy: Junioři

Základní část - 1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 17.9. 2021 19.00 HC Draci Bílina HK Lev Slaný 0:10
Pá 17.9. 2021 19.00 HC Čerti Ostrov Piráti Chomutov B 3:10
Pá 17.9. 2021 19.00 HC Děčín HC Stadion Litoměřice 1:7
Pá 17.9. 2021 19.00 MOSTEČTÍ LVI HC PZ Kladno 3:4 SN

Základní část - 2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 19.9. 2021 16.00 MOSTEČTÍ LVI HC Draci Bílina 12:6
Ne 19.9. 2021 16.00 HK Lev Slaný HC Děčín 2:4
Ne 19.9. 2021 16.00 SK Trhači Kadaň HC Čerti Ostrov 2:8
Ne 19.9. 2021 16.00 HC PZ Kladno HC Stadion Litoměřice 4:2

Základní část - 3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 24.9. 2021 -- HC Čerti Ostrov HC Stadion Cheb 3:7
Pá 24.9. 2021 -- HC Děčín MOSTEČTÍ LVI 3:6
Pá 24.9. 2021 -- HC Stadion Litoměřice HK Lev Slaný 5:3
Pá 24.9. 2021 -- HC Draci Bílina HC PZ Kladno 5:11
Pá 24.9. 2021 -- Piráti Chomutov B SK Trhači Kadaň 3:7

Základní část - 4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 26.9. 2021 12.15 HC Draci Bílina HC Děčín 3:4
Ne 26.9. 2021 12.15 MOSTEČTÍ LVI HC Stadion Litoměřice 3:5
Ne 26.9. 2021 12.15 HC Stadion Cheb Piráti Chomutov B 8:3
Ne 26.9. 2021 12.15 HC PZ Kladno HK Lev Slaný 11:2

Základní část - 5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 3.10. 2021 13.00 HC Stadion Litoměřice HC Draci Bílina 4:3
Ne 3.10. 2021 13.00 MOSTEČTÍ LVI HK Lev Slaný 4:6
Ne 3.10. 2021 13.00 SK Trhači Kadaň HC Stadion Cheb 1:7
Ne 3.10. 2021 13.00 HC Děčín HC PZ Kladno 0:11

Základní část - 6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 8.10. 2021 16.30 HC Stadion Litoměřice HC Děčín 6:1
Pá 8.10. 2021 16.30 HC Draci Bílina HK Lev Slaný 1:6
Pá 8.10. 2021 16.30 Piráti Chomutov B HC Čerti Ostrov 4:5
Pá 8.10. 2021 16.30 HC PZ Kladno MOSTEČTÍ LVI 5:2

Základní část - 7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 10.10. 2021 09.00 HC Draci Bílina MOSTEČTÍ LVI 3:4
Ne 10.10. 2021 09.00 HC Čerti Ostrov SK Trhači Kadaň 6:4
Ne 10.10. 2021 09.00 HC Děčín HK Lev Slaný 2:4
Ne 10.10. 2021 09.00 HC Stadion Litoměřice HC PZ Kladno 6:7 SN

Základní část - 8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 17.10. 2021 09.00 MOSTEČTÍ LVI HC Děčín 4:1
Ne 17.10. 2021 09.00 SK Trhači Kadaň Piráti Chomutov B 2:6
Ne 17.10. 2021 09.00 HC Stadion Cheb HC Čerti Ostrov 8:2
Ne 17.10. 2021 09.00 HC PZ Kladno HC Draci Bílina 11:2
Ne 17.10. 2021 09.00 HK Lev Slaný HC Stadion Litoměřice 5:3

Základní část - 9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 22.10. 2021 16.30 HK Lev Slaný HC PZ Kladno 2:8
Pá 22.10. 2021 16.30 HC Děčín HC Draci Bílina 4:3 PP
Pá 22.10. 2021 16.30 HC Stadion Litoměřice MOSTEČTÍ LVI 3:2
Pá 22.10. 2021 16.30 Piráti Chomutov B HC Stadion Cheb 9:2

Základní část - 10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 24.10. 2021 09.00 MOSTEČTÍ LVI HK Lev Slaný 6:0
Ne 24.10. 2021 09.00 HC Draci Bílina HC Stadion Litoměřice 3:4 PP
Ne 24.10. 2021 09.00 HC PZ Kladno HC Děčín 6:1
Ne 24.10. 2021 09.00 HC Stadion Cheb SK Trhači Kadaň 8:6

Základní část - 11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 31.10. 2021 09.00 HC Stadion Litoměřice HC Čerti Ostrov 1:0
Ne 31.10. 2021 09.00 HC Děčín Piráti Chomutov B 1:2
Ne 31.10. 2021 09.00 HC PZ Kladno HC Stadion Cheb 5:3
Ne 31.10. 2021 09.00 HC Draci Bílina SK Trhači Kadaň 0:5 KK

Základní část - 12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 5.11. 2021 18.00 HC Stadion Cheb MOSTEČTÍ LVI 5:4
Pá 5.11. 2021 18.00 HC Čerti Ostrov HK Lev Slaný 5:3
Út 16.11. 2021 18.00 SK Trhači Kadaň HC Děčín 5:2
Út 16.11. 2021 18.00 Piráti Chomutov B HC Stadion Litoměřice 4:8

Základní část - 13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 7.11. 2021 11.30 HC PZ Kladno HC Čerti Ostrov 11:4
Ne 7.11. 2021 11.30 HK Lev Slaný Piráti Chomutov B 5:6 SN
Ne 7.11. 2021 11.30 HC Draci Bílina HC Stadion Cheb 0:5 KK
Ne 7.11. 2021 11.30 HC Stadion Litoměřice SK Trhači Kadaň 6:5

Základní část - 14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 14.11. 2021 18.00 HC Stadion Cheb HC Děčín 7:3
Ne 14.11. 2021 18.00 HC Čerti Ostrov MOSTEČTÍ LVI 6:5 SN
Ne 14.11. 2021 18.00 Piráti Chomutov B HC PZ Kladno 8:6
Ne 14.11. 2021 18.00 SK Trhači Kadaň HK Lev Slaný 2:4

Základní část - 15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 19.11. 2021 16.30 HC Stadion Litoměřice HC Stadion Cheb 1:5
Pá 19.11. 2021 16.30 MOSTEČTÍ LVI Piráti Chomutov B 11:0
Pá 19.11. 2021 16.30 HC Draci Bílina HC Čerti Ostrov 0:5 KK
Pá 19.11. 2021 16.30 HC PZ Kladno SK Trhači Kadaň 8:5

Základní část - 16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 21.11. 2021 17.00 SK Trhači Kadaň MOSTEČTÍ LVI 1:8
Ne 21.11. 2021 17.00 HC Stadion Cheb HK Lev Slaný 7:3
Ne 21.11. 2021 17.00 HC Čerti Ostrov HC Děčín 11:0
Ne 21.11. 2021 17.00 Piráti Chomutov B HC Draci Bílina 6:3

Základní část - 17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 28.11. 2021 12.00 HK Lev Slaný HC Draci Bílina 5:3
Ne 28.11. 2021 12.00 MOSTEČTÍ LVI HC PZ Kladno 4:3
Ne 28.11. 2021 12.00 HC Čerti Ostrov Piráti Chomutov B 11:6
Ne 28.11. 2021 12.00 HC Děčín HC Stadion Litoměřice 0:7

Základní část - 18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 3.12. 2021 17.10 HK Lev Slaný HC Děčín 4:3
Pá 3.12. 2021 17.10 SK Trhači Kadaň HC Čerti Ostrov 3:11
Pá 3.12. 2021 17.10 MOSTEČTÍ LVI HC Draci Bílina 7:1
Pá 3.12. 2021 17.10 HC PZ Kladno HC Stadion Litoměřice 6:2

Základní část - 19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 5.12. 2021 -- HC Stadion Litoměřice HK Lev Slaný 5:0
Ne 5.12. 2021 -- HC Čerti Ostrov HC Stadion Cheb 5:6 SN
Ne 5.12. 2021 -- HC Draci Bílina HC PZ Kladno 8:7 SN
Ne 5.12. 2021 -- HC Děčín MOSTEČTÍ LVI 0:6
Ne 5.12. 2021 -- Piráti Chomutov B SK Trhači Kadaň 5:4 SN

Základní část - 20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
St 22.12. 2021 19.00 HC Draci Bílina HC Děčín 3:2 PP
St 22.12. 2021 19.00 MOSTEČTÍ LVI HC Stadion Litoměřice 5:3
St 22.12. 2021 19.00 HC Stadion Cheb Piráti Chomutov B 6:2
St 22.12. 2021 19.00 HC PZ Kladno HK Lev Slaný 9:2

Základní část - 21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 17.12. 2021 19.30 HC Děčín HC PZ Kladno 0:4
Pá 17.12. 2021 19.30 HK Lev Slaný MOSTEČTÍ LVI 0:8
Pá 17.12. 2021 19.30 SK Trhači Kadaň HC Stadion Cheb 7:3
Pá 17.12. 2021 19.30 HC Stadion Litoměřice HC Draci Bílina 8:2

Základní část - 22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 19.12. 2021 13.00 HC PZ Kladno MOSTEČTÍ LVI 1:3
Ne 19.12. 2021 13.00 HC Stadion Litoměřice HC Děčín 3:4 SN
Ne 19.12. 2021 13.00 Piráti Chomutov B HC Čerti Ostrov 5:3
Ne 19.12. 2021 13.00 HK Lev Slaný HC Draci Bílina 2:5

Základní část - 23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 7.1. 2022 19.00 HC Čerti Ostrov SK Trhači Kadaň 5:9
Pá 7.1. 2022 19.00 HC Děčín HK Lev Slaný 1:3
Pá 7.1. 2022 19.00 HC Stadion Litoměřice HC PZ Kladno 5:8
Pá 7.1. 2022 19.00 HC Draci Bílina MOSTEČTÍ LVI 0:6

Základní část - 24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 9.1. 2022 -- MOSTEČTÍ LVI HC Děčín 7:1
Ne 9.1. 2022 -- SK Trhači Kadaň Piráti Chomutov B 10:6
Ne 9.1. 2022 -- HK Lev Slaný HC Stadion Litoměřice 2:6
Ne 9.1. 2022 -- HC Stadion Cheb HC Čerti Ostrov 4:1
Ne 9.1. 2022 -- HC PZ Kladno HC Draci Bílina 11:7

Základní část - 25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 14.1. 2022 16.30 HK Lev Slaný HC PZ Kladno 3:5
Pá 14.1. 2022 16.30 HC Děčín HC Draci Bílina 5:0 KK
Pá 14.1. 2022 16.30 HC Stadion Litoměřice MOSTEČTÍ LVI 5:0 KK
Pá 14.1. 2022 16.30 Piráti Chomutov B HC Stadion Cheb 4:5 SN

Základní část - 26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 16.1. 2022 17.30 HC Stadion Cheb SK Trhači Kadaň 5:0 KK
Ne 16.1. 2022 17.30 HK Lev Slaný MOSTEČTÍ LVI 2:6
Ne 16.1. 2022 17.30 HC Draci Bílina HC Stadion Litoměřice 0:5 KK
Ne 16.1. 2022 17.30 HC PZ Kladno HC Děčín 5:1

Nadstavba - 1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 23.1. 2022 17.30 HC PZ Kladno MOSTEČTÍ LVI 9:2
Ne 23.1. 2022 17.30 HC Plzeň 1929 "B" HC Stadion Cheb 5:0 KK

Nadstavba - 2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Út 8.2. 2022 18.00 MOSTEČTÍ LVI HC Plzeň 1929 "B" 1:6
Út 8.2. 2022 18.00 HC Klatovy "B" HC Stadion Cheb 0:2

Nadstavba - 3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 30.1. 2022 13.00 HC PZ Kladno HC Klatovy "B" 14:1
Ne 30.1. 2022 13.00 HC Stadion Cheb MOSTEČTÍ LVI 4:8

Nadstavba - 4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Út 8.3. 2022 19.15 HC PZ Kladno HC Plzeň 1929 "B" 2:1 SN
Út 8.3. 2022 19.15 HC Klatovy "B" MOSTEČTÍ LVI 2:3

Nadstavba - 5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 6.2. 2022 11.30 HC Stadion Cheb HC PZ Kladno 1:4
Ne 6.2. 2022 11.30 HC Plzeň 1929 "B" HC Klatovy "B" 7:0

Nadstavba - 6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 11.2. 2022 19.25 HC Stadion Cheb HC Plzeň 1929 "B" 3:7
Pá 11.2. 2022 19.25 MOSTEČTÍ LVI HC PZ Kladno 2:5

Nadstavba - 7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 13.2. 2022 16.15 HC Plzeň 1929 "B" MOSTEČTÍ LVI 7:2
Ne 13.2. 2022 16.15 HC Stadion Cheb HC Klatovy "B" 2:3

Nadstavba - 8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 18.2. 2022 19.00 HC Klatovy "B" HC PZ Kladno 3:2
Pá 18.2. 2022 19.00 MOSTEČTÍ LVI HC Stadion Cheb 8:3

Nadstavba - 9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 20.2. 2022 16.55 HC Plzeň 1929 "B" HC PZ Kladno 3:2 SN
Ne 20.2. 2022 16.55 MOSTEČTÍ LVI HC Klatovy "B" 5:4

Nadstavba - 10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 25.2. 2022 19.00 HC PZ Kladno HC Stadion Cheb 6:4
Pá 25.2. 2022 19.00 HC Plzeň 1929 "B" HC Klatovy "B" 9:1

Nadstavba - 11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 27.2. 2022 17.00 HC Plzeň 1929 "B" HC Stadion Cheb 9:1
Ne 27.2. 2022 17.00 HC PZ Kladno MOSTEČTÍ LVI 5:3

Nadstavba - 12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 4.3. 2022 19.00 MOSTEČTÍ LVI HC Plzeň 1929 "B" 1:9
Pá 4.3. 2022 19.00 HC Klatovy "B" HC Stadion Cheb 7:2

Nadstavba - 13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 6.3. 2022 15.30 HC Stadion Cheb MOSTEČTÍ LVI 4:7
Ne 6.3. 2022 15.30 HC PZ Kladno HC Klatovy "B" 7:2

Nadstavba - 14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 11.3. 2022 19.00 HC PZ Kladno HC Plzeň 1929 "B" 1:4
Pá 11.3. 2022 19.00 HC Klatovy "B" MOSTEČTÍ LVI 6:4

Nadstavba - 15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 13.3. 2022 13.30 HC Klatovy "B" HC Plzeň 1929 "B" 0:5 KK
Ne 13.3. 2022 13.30 HC Stadion Cheb HC PZ Kladno 0:5 KK


Krátké zprávy
47. týden (21. 11. - 27. 11. ) - ZDE
48. týden (28. 11. - 4. 12. ) - ZDE
49. týden (5. 12. - 11. 12. ) - ZDE
50. týden (12. 12. - 18. 12. ) - ZDE
51. týden (19. 12. - 25. 12. ) - ZDE
52. týden (26. 12. - 1. 1.  ) - ZDE
Jsou zprávy, které se nám sdělují velmi těžko… 
Dnes, ve věku 61 let nás navždy opustil pan Miroslav Špírek, bývalý výborný brankář Baníku, trenér, technický pracovník zimního stadionu, a především skvělý člověk. Miroslav Špírek byl součástí týmu, který vybojoval vůbec první postup do první ligy v roce 1979. První ligu pak chytal ještě na začátku devadesátých let. Následně v klubu působil jako trenér. Poté byl Miroslav Špírek jednou z nejdůležitějších postav sokolovského zimního stadionu. 
Špíro, děkujeme za vše…
HC Baník Sokolov vyjadřuje upřímnou soustrast pozůstalým
Po domluvě obou klubů se mění pořadatelství utkání se Vsetínem.
Nové termíny:
20. kolo: HC Baník Sokolov - VHK ROBE Vsetín PO 14. 11. 2022, 18:00
33. kolo: VHK ROBE Vsetín - HC Baník Sokolov ST 28. 12. 2022, 17:30
Informace - ZDE
MŠMT Činnost klubu byla v roce 2020 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).