HC Hvězda Praha
VVVSNP
Rozhodčí: Hodač-Hodonský, Halamka, tresty: 6:2
Vyloučení - 2 min.: 5:2
Mimořádné tresty: v čase 58:27 nařízeno TS za sevření kotouče v brankovišti (HVĚ)- proměněno
Střely: 40:23, počet diváků: 28
  • 03:48 Ladman (Vágner)
  • 05:54 Vágner (Kužel, Ladman)
  • 10:55 Ouhrabka
  • 19:18 Troch (Mareček)
  • 28:07 Lushnikov (Ladman)
  • 30:19 Štíbr (Ladman)
  • 33:08 Čermák (Vágner)
  • 43:27 Ladman (Vágner)
  • 53:24 Hanžl (Krejžík, Lushnikov)
  • 58:27 Ouhrabka - TS
  • 58:47 Šrámek (Lushnikov)
Třemošná - HC Plzeň "B" 11:3
K. Vary "C" - Beroun 2:8
Soupiska HC Hvězda Praha

Hrstka (Náhončík)

Adamec, Štíbr, Zima, Šafránek, Kužel, Češka, Krejžík

Jurda, Pérez "A", Šrámek, Slavata "A", Vágner, Čermák, Hanžl, Lushnikov, Ladman "C"

Trenér:

Daniel Fuks

Trenéři:

Bohumír Sapoušek, Miroslav Diblík

Mladší dorost propadl na Hvězdě

Mladší dorostenci ve čtvrtek 27.10.2016 vyrazili směr Praha...
Začátek utkání patřil více domácím než baníkovcům. V prvních šesti minutách jsme již dvakrát inkasovali. Avšak Oliver Ouhrabka krásnou nechytatelnou střelou snížil v 11. minutě na 1:2 a v čase 19:18 poslal Hvězdu gólem do kabiny Zdeněk Troch. 2:2.
A tak jsme na začátku druhé třetiny vcházeli na led za srovnaného stavu. Druhá třetina byla v režii Hvězdy. Matěj Pitoňák měl plné ruce práce. I přesto, že hodně zákroků vychytal, tři střely prošly za jeho záda. Tudíž po druhé třetině si Hvězda navýšila své brankové konto a ve 40. minutě jsme prohrávali 5:2.
Začátek 3. třetiny jsme začínali v početní výhodě, avšak na ledě to tolik znát nebylo. Soupeř se osvobozoval ze svého obranného pásma a jednu chvíli nás motal, i ve čtyřech, v tom našem. A tak jsme přesilovou hru nevyužili. Zatímco soupeř svou přesilovou hru zužitkoval a zvýšil na 6:2. V čase 53:24 přidal Tomáš Hanžl další branku a bylo hotovo. Avšak naši bojovníci se nevzdávali a na konci posledního dějství se před domácím Hrstkou strhla mela o puk a domácí hráč se snažil situaci zachránit, avšak jeho počínání sudí odsoudili k trestnému střílení. Na to byl nominován střelec první branky Baníku a to konkrétně Oliver Ouhrabka. Oliver se rozjel a opět nekompromisně zavěsil a domácího gólmana překonal. 6:3. Trestné střílení, ale nebylo poslední slovo dnešního utkání. Dvacet sekund po brance Olivera střílí Jiří Šrámek a uzavírá tak střelecké odpoledne Hvězdy.
Z Hvězdy jsme tedy odjížděli s porážkou 8:3. V neděli 30.10.2016 nás čeká další těžké utkání, když doma hostíme silnou Třemošnou. Začátek utkání je tradičně ve 13:00, všichni jste srdečně zváni do ochozů zimního stadionu.