D. Roubal, J. Roubal, Hanzlík, Tulačka "A", Vavříčka, Kristl, Vlček, Topinka "C", Uhlík, Markov, Červenka, Reitspies

Michal Straka, Ivan Vlček

Karel Mlejnek, Lukáš Mensator

V Klatovech Baník vítězně

Vítězství 6:1 dosáhl Baník ve třetím přípravném zápase v Klatovech. Po první třetině sice Sokolov prohrával 1:0, ale ve dvou zbývajících dvacetiminutovkách Baník svého soupeře předčil a připsal si výhru o pět gólů.

K dalšímu přípravnému utkání zajížděli sokolovští hokejisté do Klatov, kde se utkali se silným domácím celkem HC Klatovy. Ve velmi kvalitním a svižném utkání se prosadili hosté zejména ve druhé a třetí a přivezli si výhru 1:6 po třetinách 1:0, 0:3 a 0:3.

Úvod utkání byl v rychlém tempu a na konci 4.minuty padl první gól, když se hezkou střelou z mezikruží prosadil domácí útočník Josef Roubal. poté bylo k vidění několik dalších zajímavých střeleckých situací na obou stranách, více byl v permanenci domácí brankář Adam Beran –1:0.Do konce 1.třetiny se však skóre nepohnulo a s těsným náskokem šli do šaten spokojenější domácí borci.

Ve druhém dějství už se začali více prosazovat hostující hráči a změna skóre na sebe nenechala dlouho čekat. V čase 26:57 pálil od modré Adam Rulík,jeho střelu domácí gólman neudržel a skutálela se za brankovou čáru – 1:1. O dvě minuty později se prosadil před brankou Vincent Keszi,jemuž asistovali Trapl s Čejkou – 1:2. Domácí hokejisté měli své největší možnosti v rozmezí 31. a 32.minuty, kdy hráli přesilovku při vyloučení Davida Hrušky. Jeho jmenovec Petr v brance Baníku však všechny šance domácích zlikvidoval. Naopak v polovině 39.minuty se po samostatné akci prosadil v zakončení Matěj Zadražil – 1:3.

Třetí dvacetiminutovka patřila obrazem hry i změnami ve skóre také hostům. Ve 45.minutě padl asi nejhezčí gól utkání. Po výměně kotouče mezi Zadražilem a Vodičkou se k puku dostal hostující kanonýr David Hruška, který projel v útočném pásmu mezi všemi bránícími hráči a krásným blafákem překonal Berana – 1:4. Domácí poté ještě zkoušeli zahrozit před brankou Petra Hrušky, ale ten v klidu jejich příležitosti vyřešil. Naopak v samém závěru se opět prosadili Baníkovci. V 53.minutě výborně vyřešil svojí šanci v prostoru před domácí brankou Martin Trapl po přihrávce Čejky – 1:5. V čase 58:29 pak Baník využil přesilovou hru, když po souhře s Přindišem a Rohanem skóroval Michal Hotěk – 1:6.