HC Domažlice
Poslední výsledky
VVSNPP
Vstřelené branky + asistence
  • 18:28 Veverka J. (Prachař, Salajka)
  • 23:22 Setikovský
  • 44:58 Kulhánek (Baxa)
  • 58:03 Baxa (Kučera)
  • 59:08 Prachař (Veverka J.)
  • 59:59 Prachař
  • 60:00 Hudák P. - rozhodující nájezd
Ostatní zápasy kola
Cheb - Kaznějov 4:6
Trstěnice - Klatovy "B" 5:8
Rokycany - Mar. Lázně 12:7
Ostrov - Tachov 5:8
Nejdek - Třemošná 4:2
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Béčko vy(na)pálilo dokonale Domažlice

Zápas se v řádném termínu neuskutečnil kvůli nemoci hráčů Sokolova. Ačkoliv byl zápas dán na pozdní páteční večer body míří do Sokolova!

První zápas s Domažlicemi byl kvůli nemoci řádně odložen. Při jednání s tímto celkem zbyla hořká pachuť na jazyku zástupcům a posléze i hráčům Sokolova. Náhradní termín byl dán na pozdní páteční večer, i když zcela náhodou Sokolov hraje ihned v sobotu řádné kolo - svět je malý, tudíž o náhody tu není nouze. Od určení náhradního termínu byl zejména David Prachař terčem svých bývalých spoluhráčů z Domažlic ve smyslu, že Sokolov se bojí a pokud náhodou přeci jen přijede, vyfasuje minimálně deset branek. Nebylo to tak úplné plácání slámy, Ostrov inkasoval v Domažlicích 23 branek. Plzeňští vysokoškoláci hrající za "B" tým museli strávit krušný čas se svými vysokoškolskými kolegy, co většinou právě hrají za Domažlice.

Ve středu navíc proběhla univerzitní estráda tzv. souboj o Plzeň, při které byl zraněn Filip Hauzr(bohužel dlouhodobě). Jako kdyby tento duel byl proklet. V pátek ochromila neskutečná ledovka a nepřízeň právě půlku republiky - západní část. Nicméně borci nosící černožluté dresy se sjeli ze všech koutů ČR a setkali se v Domažlicích.

V závěru první třetiny se hostující celek dostal do vedení 0:1! Zaskočený soupeř sice ihned po začátku druhé části hry vyrovnal, ale od té doby svou branku zamkl vynikající brankář Jakub Frček a zopakoval tak bezchybný výkon ze středečního mače vysokých škol.

Favorizovaný celek přeci jen v závěrečné třetině dokázal skóre posunout na stav 3:1 ve svůj prospěch. Po třetí inkasované brance hrající trenér Říha zvolil taktický prvek oddechový čas. Tým se uklidnil, zkusila se power - play a na led vstoupil jako bájný bůh hněvu "Fobos" David Prachař, který nejprve snížil na 3:2,aby v čase 59:59 zaznamenal vyrovnávající branku na 3:3! Vidět kyselé obličeje hráčů Domažlic bylo k nezaplacení, stejně tak jako vypsání zbytečných prémií v dresu domažlických o vstřelení hattricku či jubilejní desáté branky.

Jak říká známý slogan konec dobrý - všechno dobré! Sokolov B se opět dostal ke své velmi oblíbené disciplíně, jakou jsou samostatné nájezdy! Za hostující celek byl úspěšným exekutorem David Prachař a rozhodující branku si připsal na své konto Petr Hudák!

Ačkoliv jsou hráči v této chvíli stále na cestě z Domažlic, čeká je již v sobotu od 11:30 hodin souboj s nevyzpytatelným celkem Apollo Kaznějov! Poprvé v této sezóně se bude jednat o sobotní double, jelikož "A" tým sokolova nastoupí po kanonádě s Mostem proti horalům z Trutnova od 17:30! B tým srdečně zve každého fanouška sokolovského hokeje.

Sportovní manažer a trenér A-týmu se pro karlovarský Český rozhlas rozpovídal o proběhlé přípravě na novou sezonu, spolupráci s extraligovými týmy i plánech před startem Chance ligy. Celý rozhovor najdete ZDE.
Aktualizace (8.9.2021):
JUNIOŘI:
Sokolov - Klášterec 4:3
Sokolov - Třemošná 1:8 (fotografie)
Most - Sokolov 5:3
Sokolov - Tábor 3:1 a 0:2 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Sokolov - Třemošná 2:0 a 0:1 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Klášterec - Sokolov 4:7
Sokolov - Most 3:0
Kadaň - Sokolov 6:9
Sokolov - Kadaň 2:4

DOROST:

Sokolov- Třemošná 2:6  (fotografie)
Sokolov - Drážďan 2:6
Most - Sokolov 2:10
Vlašim - Sokolov 3:4
Kadaň - Sokolov 0:4
Plzeň Wolves - Sokolov 4:1
Sokolov - Most 4:1
Sokolov - K. Vary 12:4

9. třída:
Třemošná - Sokolov 2:3
Trenér Marek Brzobohatý: Deváťáci hráli velice vyrovnaně, po celou dobu utkání vedli. Zbytečnými vyloučeními v poslední třetině dali soupeři šanci na možný lepší výsledek, to se však nestalo a vezou v krátké době podruhé z Třemošné vítězství o jednu branku.

7. třída:
Třemošná - Sokolov 8:4
Trenér Marek Brzobohatý: Baníkovští sedmáci dlouho drželi krok se skvěle kombinujícím soupeřem, kdy na konci druhé třetiny byl stav 4:3. Jejich bojovnost a nasazení dělalo soupeři velké problémy. Do posledního dějství chtěli baníkovci pokračovat ve stejným tempu, leč přestávka a únava si vybrala daň a nakonec utkání skončilo v poměru 8:4.

Reprezentační dvacítka má za sebou povedený turnaj v Hodoníně a byli u toho i hráči, kteří ještě v nedávné době oblékali dres Baníku Sokolov. Svěřenci Karla Mlejnka uspěli proti Finsku 3:0 (druhý gól dával Jakub Konečný, nahrával mu Lukáš Stehlík), poté deklasovali poměrem 9:3 Švédsko (Lukáš Stehlík 1+1, Michal Gut 1+2, Jakub Konečný 1+2) a celkovému triumfu nezabránila ani závěrečná prohra s Ruskem 3:4 (Michal Gut a Lukáš Stehlík po gólu, Jakub Konečný asistence).

Součástí reprezentačního výběru byli také Tomáš Urban a Jiří Ticháček. Mezi náhradníky byli připraveni brankáři Oldřich Cichoň a Patrik Hamrla. Výborný výsledek české juniorské reprezentace a neméně dobrý obraz sokolovského hokeje.

Kompletní výsledky turnaje, tabulku a fotogalerii najedete na webu Českého hokeje.