HC Mariánské Lázně
Vstřelené branky + asistence
  • Šetek (Prachař, Říha)
  • Kašpar (Říha)
  • Pastier (Prachař, Salajka)
Ostatní zápasy kola
Nejdek - Cheb 2:3
Ostrov - Trstěnice 12:3
Rokycany - Klatovy "B" 2:5
Tachov - Domažlice 6:15
Kaznějov - Třemošná 8:7 SN
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Úspěšný výjezd Béčka do M. Lázní

B tým po dvoubodovém zisku po výhře na samostatné nájezdy nad Ostrovem dnes navázal a z Mariánských Lázní přivezl plný počet bodů.
B-tým již podruhé v letošní sezóně zavítal do Mariánských Lázní a opět potvrdil, že mu tamnější led svědčí.  Poprvé to byly dva body za výhru nad Trstěnicemi po samostatných nájezdech, dnes dokonce 3 body po výhře 3:0. K tomuto výsledku již bylo našlápnuto po první dvacetiminutovce, kdy Sokolov vedl 2:0. V druhé části branka nepadla, v závěrečném dějství byl již úspěšný pouze Pastier. Sokolov tak připisuje do tabulky další 3 body. Potvrdil tak svou čtvrtou pozici ve své skupině a bojuje i nadále o třetí místo s Ostrovem, ten má náskok pouze tří bodů.

Baníkovci na svém ledě 24.11. přivítají tradičně od 11:30 hodin soupeře z Trstěnic, následně 1.12. ve stejném čase čeká Sokolov neznámý celek Apollo Kaznějov.
Sportovní manažer a trenér A-týmu se pro karlovarský Český rozhlas rozpovídal o proběhlé přípravě na novou sezonu, spolupráci s extraligovými týmy i plánech před startem Chance ligy. Celý rozhovor najdete ZDE.
Aktualizace (8.9.2021):
JUNIOŘI:
Sokolov - Klášterec 4:3
Sokolov - Třemošná 1:8 (fotografie)
Most - Sokolov 5:3
Sokolov - Tábor 3:1 a 0:2 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Sokolov - Třemošná 2:0 a 0:1 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Klášterec - Sokolov 4:7
Sokolov - Most 3:0
Kadaň - Sokolov 6:9
Sokolov - Kadaň 2:4

DOROST:

Sokolov- Třemošná 2:6  (fotografie)
Sokolov - Drážďan 2:6
Most - Sokolov 2:10
Vlašim - Sokolov 3:4
Kadaň - Sokolov 0:4
Plzeň Wolves - Sokolov 4:1
Sokolov - Most 4:1
Sokolov - K. Vary 12:4

9. třída:
Třemošná - Sokolov 2:3
Trenér Marek Brzobohatý: Deváťáci hráli velice vyrovnaně, po celou dobu utkání vedli. Zbytečnými vyloučeními v poslední třetině dali soupeři šanci na možný lepší výsledek, to se však nestalo a vezou v krátké době podruhé z Třemošné vítězství o jednu branku.

7. třída:
Třemošná - Sokolov 8:4
Trenér Marek Brzobohatý: Baníkovští sedmáci dlouho drželi krok se skvěle kombinujícím soupeřem, kdy na konci druhé třetiny byl stav 4:3. Jejich bojovnost a nasazení dělalo soupeři velké problémy. Do posledního dějství chtěli baníkovci pokračovat ve stejným tempu, leč přestávka a únava si vybrala daň a nakonec utkání skončilo v poměru 8:4.

Reprezentační dvacítka má za sebou povedený turnaj v Hodoníně a byli u toho i hráči, kteří ještě v nedávné době oblékali dres Baníku Sokolov. Svěřenci Karla Mlejnka uspěli proti Finsku 3:0 (druhý gól dával Jakub Konečný, nahrával mu Lukáš Stehlík), poté deklasovali poměrem 9:3 Švédsko (Lukáš Stehlík 1+1, Michal Gut 1+2, Jakub Konečný 1+2) a celkovému triumfu nezabránila ani závěrečná prohra s Ruskem 3:4 (Michal Gut a Lukáš Stehlík po gólu, Jakub Konečný asistence).

Součástí reprezentačního výběru byli také Tomáš Urban a Jiří Ticháček. Mezi náhradníky byli připraveni brankáři Oldřich Cichoň a Patrik Hamrla. Výborný výsledek české juniorské reprezentace a neméně dobrý obraz sokolovského hokeje.

Kompletní výsledky turnaje, tabulku a fotogalerii najedete na webu Českého hokeje.