HC Baník Sokolov
Vstřelené branky + asistence
  • 01:20 Loskot (M. Pech)
  • 08:17 Juránek (Abel)
  • 19:07 Prachař (Koco, Pastier)
  • 20:49 Prachař
  • 22:36 L. Kadlec (M. Kadlec)
  • 39:14 Pastier (Juránek, Hauzr)
  • 41:16 Hauzr (Koco, Juránek)
  • 46:15 Šneberk (Šetek)
  • 51:34 Bubenščikov (Večeřa, L. Kadlec)
  • 54:58 Veverka J. (Janata)
Ostatní zápasy kola
Ostrov - Cheb 3:14
Nejdek - Mar. Lázně 8:0
Tachov - Klatovy "B" 8:10
Rokycany - Kaznějov 6:3
Třemošná - Domažlice 6:11
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Soupiska ZD Trstěnice

Brankáři:

Mráz

Obránci:

Loskot, Škornička, Brytkov, J. Pech "A", M. Pech "A"

Útočníci:

L. Kadlec, Bubenščikov, M. Kadlec, Bubla, Peschel, Večeřa "C", J. Šťástka

Béčko pokračuje v úspěšném tažení

B tým si připsal další vítězství za 3 body nad nepříjemným soupeřem, který po celý zápas kousal.

Sobotní dopolední led na zimním stadionu v Sokolově již tradičně patřil rezervě Baníku Sokolov, která přivítala celek Trstěnic. Ačkoli jsou Farmáři v tabulce s jedním bodem, všichni věděli, že je nečeká nic lehkého. Jediný bod Trstěnice uzmuli právě Baníku 3:4 po SN a navíc většina hráčů Trstěnic prošla, ať už v době dřívější, či nedávno minulé Baníkem.

Soupeř řešil první problémy již před utkáním, kdy ještě 20 minut před zápasem nebylo jisté, zda dá dohromady potřebný počet 10+1. To se naštěstí povedlo a utkání mohlo být tak zahájeno.

Hosté se snažili brzkou brankou překvapit domácí hráče, což se jim na pár minut dokonale povedlo. Nicméně dravý kolektiv se nevzdal a ještě do konce první třetiny stav utkání otočil na 2:1. I druhá třetina byla soubojem o každý centimetr ledu a prostřední část hry skončila stejně jako první 2:1 ve prospěch Sokolova. V závěrečném dějství již hostům docházeli fyzické síly a tak domácí hráči mohli postupně navyšovat skóre až na konečný výsledek 7:3! Domácí celek ukázal svou kvalitu v přesilových hrách, když hned tři dokázal gólově využít.

Následující program je velmi náročný. B tým v pátek 30. 11. od 19:30 zajíždí na "horký" led do Domažlic (dohrávka). Hned v sobotu 1. 12. 2018 od 11:30 přivítá na svém hřišti celek Apollo Kaznějov.

Sportovní manažer a trenér A-týmu se pro karlovarský Český rozhlas rozpovídal o proběhlé přípravě na novou sezonu, spolupráci s extraligovými týmy i plánech před startem Chance ligy. Celý rozhovor najdete ZDE.
Aktualizace (8.9.2021):
JUNIOŘI:
Sokolov - Klášterec 4:3
Sokolov - Třemošná 1:8 (fotografie)
Most - Sokolov 5:3
Sokolov - Tábor 3:1 a 0:2 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Sokolov - Třemošná 2:0 a 0:1 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Klášterec - Sokolov 4:7
Sokolov - Most 3:0
Kadaň - Sokolov 6:9
Sokolov - Kadaň 2:4

DOROST:

Sokolov- Třemošná 2:6  (fotografie)
Sokolov - Drážďan 2:6
Most - Sokolov 2:10
Vlašim - Sokolov 3:4
Kadaň - Sokolov 0:4
Plzeň Wolves - Sokolov 4:1
Sokolov - Most 4:1
Sokolov - K. Vary 12:4

9. třída:
Třemošná - Sokolov 2:3
Trenér Marek Brzobohatý: Deváťáci hráli velice vyrovnaně, po celou dobu utkání vedli. Zbytečnými vyloučeními v poslední třetině dali soupeři šanci na možný lepší výsledek, to se však nestalo a vezou v krátké době podruhé z Třemošné vítězství o jednu branku.

7. třída:
Třemošná - Sokolov 8:4
Trenér Marek Brzobohatý: Baníkovští sedmáci dlouho drželi krok se skvěle kombinujícím soupeřem, kdy na konci druhé třetiny byl stav 4:3. Jejich bojovnost a nasazení dělalo soupeři velké problémy. Do posledního dějství chtěli baníkovci pokračovat ve stejným tempu, leč přestávka a únava si vybrala daň a nakonec utkání skončilo v poměru 8:4.

Reprezentační dvacítka má za sebou povedený turnaj v Hodoníně a byli u toho i hráči, kteří ještě v nedávné době oblékali dres Baníku Sokolov. Svěřenci Karla Mlejnka uspěli proti Finsku 3:0 (druhý gól dával Jakub Konečný, nahrával mu Lukáš Stehlík), poté deklasovali poměrem 9:3 Švédsko (Lukáš Stehlík 1+1, Michal Gut 1+2, Jakub Konečný 1+2) a celkovému triumfu nezabránila ani závěrečná prohra s Ruskem 3:4 (Michal Gut a Lukáš Stehlík po gólu, Jakub Konečný asistence).

Součástí reprezentačního výběru byli také Tomáš Urban a Jiří Ticháček. Mezi náhradníky byli připraveni brankáři Oldřich Cichoň a Patrik Hamrla. Výborný výsledek české juniorské reprezentace a neméně dobrý obraz sokolovského hokeje.

Kompletní výsledky turnaje, tabulku a fotogalerii najedete na webu Českého hokeje.