HC Rebel město Nejdek
Počet diváků: 23
Vstřelené branky + asistence
  • 00:38 Jakubal (Funk)
  • 20:31 Salajka (Kurfürst, Prachař)
  • 21:43 Kopfstein (Funk)
  • 26:05 Pastier (Prachař)
  • 32:23 Orlich (Rizvanovič)
Ostatní zápasy kola
Mar. Lázně - Ostrov 7:3
Cheb - Trstěnice 11:2
Kaznějov - Tachov 12:6
Klatovy "B" - Domažlice 4:6
Rokycany - Třemošná 4:7
Soupiska HC Baník Sokolov

Brankáři:

Obránci:

Útočníci:

Těsná prohra v Nejdku

Béčko si v Nejdku připsalo těsnou porážku v poměru 2:3.
B tým sice sahal po bodech v sobotní večer na nejdeckém zimním stadionu, ale nakonec se štastně z výhry radovali hokejisté Nejdku. Utkání rozhodla větší zkušenost a štěstena, která přála více domácím hokejistům. Tuto těsnou a smolnou porážku je třeba hodit za hlavu  a důkladně se připravit na poslední domácí zápas v tomto roce, který se uskuteční 22.12.2018 s Chebem od 17:00 hodin. Domácí celek se pokusí v tomto klání ukořistit tři body za výhru.
Sportovní manažer a trenér A-týmu se pro karlovarský Český rozhlas rozpovídal o proběhlé přípravě na novou sezonu, spolupráci s extraligovými týmy i plánech před startem Chance ligy. Celý rozhovor najdete ZDE.
Aktualizace (8.9.2021):
JUNIOŘI:
Sokolov - Klášterec 4:3
Sokolov - Třemošná 1:8 (fotografie)
Most - Sokolov 5:3
Sokolov - Tábor 3:1 a 0:2 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Sokolov - Třemošná 2:0 a 0:1 (turnaj - hráno 2x1 třetina)
Klášterec - Sokolov 4:7
Sokolov - Most 3:0
Kadaň - Sokolov 6:9
Sokolov - Kadaň 2:4

DOROST:

Sokolov- Třemošná 2:6  (fotografie)
Sokolov - Drážďan 2:6
Most - Sokolov 2:10
Vlašim - Sokolov 3:4
Kadaň - Sokolov 0:4
Plzeň Wolves - Sokolov 4:1
Sokolov - Most 4:1
Sokolov - K. Vary 12:4

9. třída:
Třemošná - Sokolov 2:3
Trenér Marek Brzobohatý: Deváťáci hráli velice vyrovnaně, po celou dobu utkání vedli. Zbytečnými vyloučeními v poslední třetině dali soupeři šanci na možný lepší výsledek, to se však nestalo a vezou v krátké době podruhé z Třemošné vítězství o jednu branku.

7. třída:
Třemošná - Sokolov 8:4
Trenér Marek Brzobohatý: Baníkovští sedmáci dlouho drželi krok se skvěle kombinujícím soupeřem, kdy na konci druhé třetiny byl stav 4:3. Jejich bojovnost a nasazení dělalo soupeři velké problémy. Do posledního dějství chtěli baníkovci pokračovat ve stejným tempu, leč přestávka a únava si vybrala daň a nakonec utkání skončilo v poměru 8:4.

Reprezentační dvacítka má za sebou povedený turnaj v Hodoníně a byli u toho i hráči, kteří ještě v nedávné době oblékali dres Baníku Sokolov. Svěřenci Karla Mlejnka uspěli proti Finsku 3:0 (druhý gól dával Jakub Konečný, nahrával mu Lukáš Stehlík), poté deklasovali poměrem 9:3 Švédsko (Lukáš Stehlík 1+1, Michal Gut 1+2, Jakub Konečný 1+2) a celkovému triumfu nezabránila ani závěrečná prohra s Ruskem 3:4 (Michal Gut a Lukáš Stehlík po gólu, Jakub Konečný asistence).

Součástí reprezentačního výběru byli také Tomáš Urban a Jiří Ticháček. Mezi náhradníky byli připraveni brankáři Oldřich Cichoň a Patrik Hamrla. Výborný výsledek české juniorské reprezentace a neméně dobrý obraz sokolovského hokeje.

Kompletní výsledky turnaje, tabulku a fotogalerii najedete na webu Českého hokeje.