Třemošná - Chomutov "B" 3:1

R.Kurfürst, B.Sapoušek

Mladší dorost vstoupil do nové sezony prohrou

Baník prohrál v Litoměřicích 5:1

Mladší dorostenci nezvládli úvod utkání. První branku inkasovali již v první minutě. Domácí celek pokračoval v náporu, který korunoval v čase 6:03 další brankou. Poté se hra částečně vyrovnala a domácí brankař několikrát svůj tým podržel. Druhá třetina přinesla vyrovnaný hokej se šancemi na obou stranách, litoměřičtí byli šikovnější a Mráze ještě jednou překonali. Do poslední části hry nastoupili hosté s předsevzetím poprat se o co nejlepší výsledek. Bohužel hned po úvodním buly projel domácí hráč nikým neatakován celé střední pásmo a střelou od modré prostřelil Mráze počtvrté.

Čestného úspěchu docílil po spolupráci celého útoku Goralka. Domácí v samém závěru upravili skóre zápasu na konečných 5:1.