Stadion

Historie stadionu:

Postaven v roce 1961
Zastřešen v roce 1973
Zrekonstruován v letech 2001-2002 (výměna mantinelů, chladícího zařízení atd.)
Výměna střechy a další rekonstrukce (ochozy, osvětlení) v letech 2009-2010

Kapacita stadionu:

5000 diváků (500 míst k sezení)

Velikost ledu:

58 x 28 m

Provozovatel stadionu:

Správa sportovních zařízení Sokolov

Občerstvení na stadionu:

Restaurace Hokejka - vstup z ochozu, po pravé straně od schodiště hlavního vchodu
Restaurace na Baníku - vstup od parkoviště před hlavním vchodem (vpravo od hlavního vchodu)
Bufet Hokejka - ihned za rohem od schodiště hlavního vchodu (vpravo)

Občerstvení na stadionu při utkáních A-týmu:

Občerstvení Miroslav Špírek - při příznivém počasí, prostor venku (vchody za trestnou lavicí)
Občerstvení Václav Škoda - ve vzdálenějším levém rohu stadionu (z pohledu od střídaček)

WC:

Za bránou domácích, vlevo od střídaček v horní části ochozu

Umístění fanklubu domácích:

Tribuna za trestnou lavicí, naproti střídačce domácích.

Umístění fanklubu hostů:

Není určen - po domluvě s pořadateli. Nedoporučuje se prostor za střídačkami a tribuna za trestnou lavicí

Veřejné bruslení:

HC Baník Sokolov není provozovatelem veřejného bruslení
Termíny pro veřejné bruslení bývají uveřejněny na stránkách Města Sokolov.

Rozcestník Klub

• 15.7.2017 - Aktualizace: PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ
  • 15.7.2017 - Aktualizace:  TRÉNINKY - SRPEN
  • 13.7.2017 - Další posílení kádru hlásí hokejový Baník. Vedení klubu se domluvilo na spolupráci, tentokráte na celou sezónu, se zkušeným útočníkem Pavlem Kuběnou. Přejeme Pavlovi hodně pěkných hokejových momentů v dresu HC Baník Sokolov.
  • 28.6.2017 - HC Baník Sokolov se pro další dvě sezóny domluvil na spolupráci s trenérem Michalem Jägerem. Mužstvo posílí kromě již jmenovaného obránce Miroslava Kuncla další dva beci, a to Petr PřindišPatrik Zicho. Přichází také útočníci František MálaOndřej Toušek. V jednání je také návrat Pavla Kuběny, o jehož působení v klubu má Baník eminentní zájem.
  • 26.6.2017 - Byl potvrzen příchod zkušeného obránce Miroslava Kuncla z HC Klášterec, jenž v Baníku naposledy působil v sezoně 2013/2014.
Zavřít plakát a přejít na web