Doktor, Toman, Svačina, Cedzo, Veselý, Ramík, Hotěk "A", Haas, Šuhaj, Geidl, Hudeček, Kozlík

Martin Janeček, Jozef Daňo

Tomáš Mariška, Martin Sobotka, David Fečo

CHANCE LIGA: Baník veze z Frýdku dva body!

Baníkovci dokázali s Frýdkem srovnat krok v 58. minutě brankou Přikryla. O bodu navíc pro Baník rozhodl v prodloužení svým druhým gólem v zápase Tomáš Vracovský.

Hned ve 2. minutě mohl otevřít skóre domácí Veselý, jenže Michajlov jeho první střelu vyrazil a následně si poradil i s jeho dorážkou. Baník přečkal úvodní tlak domácích a pak měl herní převahu, jenže Frýdek ho nepouštěl do zakončení. V 9. minutě to byl znovu Veselý v dobré pozici, ale tentokrát jen o kousek minul branku. Na začátku 12. minuty smolně vyhodil puk z ledové plochy Martin Rohan, za což obdržel dvouminutový trest, který Frýdek dokázal potrestat. V čase 12:30 přihrál na modrou čáru Veselý a Haman tvrdou střelou prostřelil Michajlova – 1:0. Baník dokázal poměrně rychle zareagovat, protože v čase 16:21 se po zaváhání domácí obrany dostal do samostatného úniku Kofroň, který přesnou střelou pod horní tyč srovnal na 1:1.

Vojtěch Mokry měl na začátku druhého dějství plné ruce práce, protože si baníkovci v nabídnuté přesilové hře vytvořili několik šancí, které ale domácí brankař pokryl. Ve 26. minutě hráli přesilovou hru naopak domácí a v ní nebezpečně střílel Cedzo, jenže Michajlov dokázal jeho pokus vyrazit. Ve 34. minutě našel Rohan mezi kruhy volného Kofroně, ale Mokry jeho nebezpečnou střelou dokázal lapit. O dvě minuty později se dostal do brejku Haas, který se rozhodl pro razantní zakončení, které skončilo na vyrážečce Michajlova. V závěru třetiny si ještě Baník zahrál přesilovku, ale ani tu nevyužil a tak se šlo do šaten po 40. minutách za stavu 1:1.

Baník se v čase 42:21 dostal do vedení, protože Tomáš Vracovský dokázal ukrýt svojí střelu, která skončila až za zády domácího brankaře – 1:2. Sokolov dostal ve 46. minutě možnost přesilové hry, ve které mohl navýšit svůj náskok, ale nakonec inkasoval. Ve vlastním oslabení se v čase 46:50 střelou mezi betony Michajlova prosadil Kowalczyk - 2:2. Frýdek se dokonce dostal do vedení, kdy v čase 56:03 dostal Urbanec puk na modrou, potáhl si ho směrem k brance a střelou zápěstím se trefil pod horní tyčku 3:2. Baníkovci ale nesložili zbraně a v čase 57:10 se dokázal prosadit Přikryl, který dokázal puk dostat bekhendem do branky Frýdku a nasměroval zápas do prodloužení – 3:3.

V tom měly oba týmy možnost si zahrát přesilovou hru. Domácím se jí využít nepodařilo a tak druhý bod pro Baník vystřelil v čase 64:42 svým druhým gólem v zápase Tomáš Vracovský– 3:4.