Klubové symboly

Rozcestník Ke stažení

• 15.7.2017 - Aktualizace: PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ
  • 15.7.2017 - Aktualizace:  TRÉNINKY - SRPEN
  • 13.7.2017 - Další posílení kádru hlásí hokejový Baník. Vedení klubu se domluvilo na spolupráci, tentokráte na celou sezónu, se zkušeným útočníkem Pavlem Kuběnou. Přejeme Pavlovi hodně pěkných hokejových momentů v dresu HC Baník Sokolov.
  • 28.6.2017 - HC Baník Sokolov se pro další dvě sezóny domluvil na spolupráci s trenérem Michalem Jägerem. Mužstvo posílí kromě již jmenovaného obránce Miroslava Kuncla další dva beci, a to Petr PřindišPatrik Zicho. Přichází také útočníci František MálaOndřej Toušek. V jednání je také návrat Pavla Kuběny, o jehož působení v klubu má Baník eminentní zájem.
  • 26.6.2017 - Byl potvrzen příchod zkušeného obránce Miroslava Kuncla z HC Klášterec, jenž v Baníku naposledy působil v sezoně 2013/2014.
Zavřít plakát a přejít na web