Kronika sokolovského hokejového oddílu

Díky vedení hokejového klubu HC Baník Sokolov, především díky panu Karlu Makovcovi a panu Korelovi, jež poskytli historické kroniky o sokolovském hokeji, můžete nyní i vy pročítat stránky skutečné historie tohoto klubu a dovědět se tak něco více o našem hokeji. Chtěli bychom vám zprostředkovat všechno nejdůležitější co je v kronikách uvedeno, a to sestavy, fotografie, úspěchy ale i neúspěchy, prostě vše co k tomu patří. Jednotlivé stránky budou pro lepší přehlednost členěny dle let a budou zde přibývat postupně, tak je zpracujeme. Záznamy o některých sezónách jsou velmi skoupé na informace a někdy úplně chybí, takže je zde jen to co se dalo skutečně zjistit.
Poděkování patří také do Teplic, odkud nám Bc. Pavel Nohál poskytl řadu chybějících údajů, převážně výsledků jednotlivých utkání a tabulek.

Jan Procházka

Historie bude průběžně doplňována. Vzhledem k množství údajů žádáme o trpělivost. Historické údaje jsou dostupné na http://old.hcsokolov.cz/.

Děkuji za pochopení, Tomáš Bouda

Rozcestník Klub

• 5.5.2017 - Ve čtvrtek 4.5. se sešli k úvodu přípravného období hráči A mužstva. Sedmitýdenní suchou přípravu zahájí v úterý 9.května a budou trénovat v režimu pondělí - úterý - čtvrtek plus jeden individuální trénink. Hráči se sešli v téměř plné sestavě, chyběli jen pracovně vytížení Gombár, Čejka a Jirušek. Všichni zároveň čekají na dobrou zprávu, že by přece jen hráli i v příští sezóně 2.ligu. Tato skutečnost bude známa na přelomu měsíce května s červnem.
  • 3.4.2017 - Rozpis tréninků a tréninkových ploch v přípravném období 2017-2018 - MLÁDEŽ
  • 27.3.2017 - Fotografie z turnaje přípravek 2010 a mladších
  • 22.12.2016 - Fotografie ze zápasu s fanoušky zde
  • 10.12.2016 - Otevřený dopis syna otci FLORBAL JE NAŠE HRA, velmi poučný článek si přečtěte ZDE