Kronika sokolovského hokejového oddílu

Díky vedení hokejového klubu HC Baník Sokolov, především díky panu Karlu Makovcovi a panu Korelovi, jež poskytli historické kroniky o sokolovském hokeji, můžete nyní i vy pročítat stránky skutečné historie tohoto klubu a dovědět se tak něco více o našem hokeji. Chtěli bychom vám zprostředkovat všechno nejdůležitější co je v kronikách uvedeno, a to sestavy, fotografie, úspěchy ale i neúspěchy, prostě vše co k tomu patří. Jednotlivé stránky budou pro lepší přehlednost členěny dle let a budou zde přibývat postupně, tak je zpracujeme. Záznamy o některých sezónách jsou velmi skoupé na informace a někdy úplně chybí, takže je zde jen to co se dalo skutečně zjistit.
Poděkování patří také do Teplic, odkud nám Bc. Pavel Nohál poskytl řadu chybějících údajů, převážně výsledků jednotlivých utkání a tabulek.

Jan Procházka

Historie bude průběžně doplňována. Vzhledem k množství údajů žádáme o trpělivost. Historické údaje jsou dostupné na http://old.hcsokolov.cz/.

Děkuji za pochopení, Tomáš Bouda

Rozcestník Klub

• 15.7.2017 - Aktualizace: PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ
  • 15.7.2017 - Aktualizace:  TRÉNINKY - SRPEN
  • 13.7.2017 - Další posílení kádru hlásí hokejový Baník. Vedení klubu se domluvilo na spolupráci, tentokráte na celou sezónu, se zkušeným útočníkem Pavlem Kuběnou. Přejeme Pavlovi hodně pěkných hokejových momentů v dresu HC Baník Sokolov.
  • 28.6.2017 - HC Baník Sokolov se pro další dvě sezóny domluvil na spolupráci s trenérem Michalem Jägerem. Mužstvo posílí kromě již jmenovaného obránce Miroslava Kuncla další dva beci, a to Petr PřindišPatrik Zicho. Přichází také útočníci František MálaOndřej Toušek. V jednání je také návrat Pavla Kuběny, o jehož působení v klubu má Baník eminentní zájem.
  • 26.6.2017 - Byl potvrzen příchod zkušeného obránce Miroslava Kuncla z HC Klášterec, jenž v Baníku naposledy působil v sezoně 2013/2014.
Zavřít plakát a přejít na web