Kronika sokolovského hokejového oddílu

Díky vedení hokejového klubu HC Baník Sokolov, především díky panu Karlu Makovcovi a panu Korelovi, jež poskytli historické kroniky o sokolovském hokeji, můžete nyní i vy pročítat stránky skutečné historie tohoto klubu a dovědět se tak něco více o našem hokeji. Chtěli bychom vám zprostředkovat všechno nejdůležitější co je v kronikách uvedeno, a to sestavy, fotografie, úspěchy ale i neúspěchy, prostě vše co k tomu patří. Jednotlivé stránky budou pro lepší přehlednost členěny dle let a budou zde přibývat postupně, tak je zpracujeme. Záznamy o některých sezónách jsou velmi skoupé na informace a někdy úplně chybí, takže je zde jen to co se dalo skutečně zjistit.
Poděkování patří také do Teplic, odkud nám Bc. Pavel Nohál poskytl řadu chybějících údajů, převážně výsledků jednotlivých utkání a tabulek.

Jan Procházka

Historie bude průběžně doplňována. Vzhledem k množství údajů žádáme o trpělivost. Historické údaje jsou dostupné na http://old.hcsokolov.cz/.

Děkuji za pochopení, Tomáš Bouda

Rozcestník Klub

• 15.5.2018 - Formou ročního hostování by měl v Sokolově působit Josef Stříbrný, odchovanec Litvínova, který patřil do kádru extraligové Vervy v předchozích třech sezónách. Bývalý juniorský reprezentant v minulé sezoně nastupoval převážně v prvoligových Litoměřicích. Jednadvacetiletý útočník bude mít do Litvínova vyřízeny střídavé starty.
  • 10.5.2018 - Do přípravy A-týmu Baníku se dnes zapojil Michal Hotěk, devatenáctiletý útočník, odchovanec přerovského hokeje, jenž naposledy působil v juniorce Karlových Varů.
  • 9.5.2018 - Aktualizace kontaktů
  • 3.5.2018 - Fotografie z akce Šikovný školák
  • 26.4.2018 - Rozpis přípravy mládeže - zde
  • 17.4.2018 - Trochu z jiného soudku, v sobotu 2.6. 2018 vystoupí na fotbalovém hřišti v Bukovanech se tří a půlhodinovým superkoncertem česká rocková legenda, skupina KATAPULT. Jsme jedním z předprodejních míst vstupenek, takže neváhejte a přijďte si je k nám zakoupit. Vstupné předprodej 250,- Kč / na místě 300,- Kč a akce začíná v 18.30 hodin.
  • 16.2.2018 - ROZPIS PLAYOFF
  • 13.2.2018 - Novinky ve FANSHOPU
  • 31.1.2018 -

Činnost klubu byla v roce 2017 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).

• 1.8.2017 - Instagram A-týmu HC Baník Sokolov