Výsledky ligy: Junioři

Základní část - 1. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 23.9. 2016 18.30 Sport Most HC Klášterec nad Ohří 6:3
Pá 23.9. 2016 18.30 HC Hvězda Praha HC Kobra Praha 4:1
Pá 23.9. 2016 18.30 SHC Klatovy HC Letci Letňany 4:3
Pá 23.9. 2016 18.30 HC PZ Kladno HC Stadion Litoměřice 5:1

Základní část - 2. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 25.9. 2016 13.00 HC Stadion Litoměřice HC Slovan Ústí nad Labem 1:5
Ne 25.9. 2016 13.00 HC Letci Letňany HC PZ Kladno 6:3
Ne 25.9. 2016 13.00 Sport Most HC Hvězda Praha 3:6
St 28.9. 2016 13.00 HC Kobra Praha HC Slovan Ústí nad Labem 4:2

Základní část - 3. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 30.9. 2016 19.15 HC Hvězda Praha HC Klášterec nad Ohří 4:5 SN
Pá 30.9. 2016 19.15 HC PZ Kladno HC Kobra Praha 3:2 SN
Pá 30.9. 2016 19.15 HC Slovan Ústí nad Labem HC Letci Letňany 4:2

Základní část - 4. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 2.10. 2016 -- SHC Klatovy Sport Most 3:7
Ne 2.10. 2016 -- HC Klášterec nad Ohří HC Stadion Litoměřice 6:2
Ne 2.10. 2016 -- Sport Most HC PZ Kladno 2:11
Ne 2.10. 2016 -- HC Hvězda Praha SHC Klatovy 5:2

Základní část - 5. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 7.10. 2016 19.15 HC Klášterec nad Ohří SHC Klatovy 3:2
Pá 7.10. 2016 19.15 HC PZ Kladno HC Hvězda Praha 3:4
Pá 7.10. 2016 19.15 HC Slovan Ústí nad Labem Sport Most 6:0
Pá 7.10. 2016 19.15 HC Stadion Litoměřice HC Letci Letňany 2:4

Základní část - 6. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 9.10. 2016 -- HC Klášterec nad Ohří HC Letci Letňany 3:6
Ne 9.10. 2016 -- HC Kobra Praha HC Stadion Litoměřice 8:6
Ne 9.10. 2016 -- HC Hvězda Praha HC Slovan Ústí nad Labem 1:3
Ne 9.10. 2016 -- SHC Klatovy HC PZ Kladno 4:3

Základní část - 7. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 14.10. 2016 19.15 HC PZ Kladno HC Klášterec nad Ohří 8:3
Pá 14.10. 2016 19.15 HC Slovan Ústí nad Labem SHC Klatovy 7:2
Pá 14.10. 2016 19.15 HC Stadion Litoměřice Sport Most 3:4 SN
Pá 14.10. 2016 19.15 HC Letci Letňany HC Kobra Praha 5:4 SN
So 15.10. 2016 19.15 HC Hvězda Praha HC Stadion Litoměřice 3:1

Základní část - 8. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 16.10. 2016 -- HC Klášterec nad Ohří HC Kobra Praha 7:3
Ne 16.10. 2016 -- Sport Most HC Letci Letňany 3:12
Ne 16.10. 2016 17.30 HC PZ Kladno HC Slovan Ústí nad Labem 3:1

Základní část - 9. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Út 18.10. 2016 19.15 HC Kobra Praha SHC Klatovy 11:2
Pá 21.10. 2016 19.15 HC Slovan Ústí nad Labem HC Klášterec nad Ohří 5:6 SN
Pá 21.10. 2016 19.15 HC Stadion Litoměřice SHC Klatovy 3:2 SN
Pá 21.10. 2016 19.15 HC Letci Letňany HC Hvězda Praha 1:5
Pá 21.10. 2016 19.15 HC Kobra Praha Sport Most 6:7
Pá 21.10. 2016 19.15 HC PZ Kladno HC Hvězda Praha 8:1

Základní část - 10. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 28.10. 2016 19.15 HC Kobra Praha HC Hvězda Praha 6:3
Pá 28.10. 2016 19.15 HC Letci Letňany SHC Klatovy 3:6
Pá 28.10. 2016 19.15 HC Stadion Litoměřice HC PZ Kladno 1:7
Pá 28.10. 2016 19.15 HC Klášterec nad Ohří Sport Most 2:4

Základní část - 11. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 30.10. 2016 -- HC Slovan Ústí nad Labem HC Stadion Litoměřice 4:5
Ne 30.10. 2016 -- HC PZ Kladno HC Letci Letňany 4:5
Ne 30.10. 2016 -- SHC Klatovy HC Kobra Praha 3:7
Ne 30.10. 2016 -- HC Hvězda Praha Sport Most 5:2

Základní část - 12. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
-- -- HC Letci Letňany HC Slovan Ústí nad Labem 6:7
Pá 4.11. 2016 -- HC Klášterec nad Ohří HC Hvězda Praha 2:4
Pá 4.11. 2016 -- Sport Most SHC Klatovy 6:4
Pá 4.11. 2016 -- HC Kobra Praha HC PZ Kladno 3:4

Základní část - 13. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 6.11. 2016 -- HC Stadion Litoměřice HC Klášterec nad Ohří 5:3
Ne 6.11. 2016 -- HC Slovan Ústí nad Labem HC Kobra Praha 6:1
Ne 6.11. 2016 -- HC PZ Kladno Sport Most 5:4
Ne 6.11. 2016 -- SHC Klatovy HC Hvězda Praha 7:2

Základní část - 14. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 11.11. 2016 -- SHC Klatovy HC Klášterec nad Ohří 9:2
Pá 11.11. 2016 -- HC Hvězda Praha HC PZ Kladno 5:1
Pá 11.11. 2016 -- Sport Most HC Slovan Ústí nad Labem 2:6
Pá 11.11. 2016 -- HC Letci Letňany HC Stadion Litoměřice 8:3

Základní část - 15. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 13.11. 2016 -- HC Letci Letňany HC Klášterec nad Ohří 7:6 SN
Ne 13.11. 2016 -- HC Stadion Litoměřice HC Kobra Praha 5:3
Ne 13.11. 2016 -- HC Slovan Ústí nad Labem HC Hvězda Praha 0:4
Ne 13.11. 2016 -- HC PZ Kladno SHC Klatovy 4:3 SN

Základní část - 16. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 18.11. 2016 -- HC Klášterec nad Ohří HC PZ Kladno 3:4 SN
Pá 18.11. 2016 -- HC Slovan Ústí nad Labem SHC Klatovy 5:0
Pá 18.11. 2016 -- Sport Most HC Stadion Litoměřice 1:4
Pá 18.11. 2016 -- HC Kobra Praha HC Letci Letňany 7:3

Základní část - 17. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 20.11. 2016 -- HC Kobra Praha HC Klášterec nad Ohří 4:2
Ne 20.11. 2016 -- HC Letci Letňany Sport Most 5:7
Ne 20.11. 2016 -- HC Stadion Litoměřice HC Hvězda Praha 1:7
Ne 20.11. 2016 -- HC Slovan Ústí nad Labem HC PZ Kladno 6:3

Základní část - 18. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 25.11. 2016 -- HC Klášterec nad Ohří HC Slovan Ústí nad Labem 3:11
Pá 25.11. 2016 -- HC Stadion Litoměřice SHC Klatovy 6:2
Ne 27.11. 2016 -- HC Hvězda Praha HC Letci Letňany 7:5
Ne 27.11. 2016 -- Sport Most HC Kobra Praha 5:2
Ne 27.11. 2016 -- SHC Klatovy HC PZ Kladno 5:4

Základní část - 19. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 2.12. 2016 -- Sport Most HC Klášterec nad Ohří 7:3
Pá 2.12. 2016 -- HC Hvězda Praha HC Kobra Praha 7:2
Pá 2.12. 2016 -- SHC Klatovy HC Letci Letňany 4:1
Pá 2.12. 2016 -- HC PZ Kladno HC Stadion Litoměřice 5:0

Základní část - 20. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 4.12. 2016 -- HC Stadion Litoměřice HC Slovan Ústí nad Labem 6:7 SN
Ne 4.12. 2016 -- HC Letci Letňany HC PZ Kladno 6:2
Ne 4.12. 2016 -- HC Kobra Praha SHC Klatovy 2:5
Ne 4.12. 2016 -- Sport Most HC Hvězda Praha 6:5 SN

Základní část - 21. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 9.12. 2016 19.15 HC Hvězda Praha HC Klášterec nad Ohří 3:4
Pá 9.12. 2016 19.15 SHC Klatovy Sport Most 5:4 SN
Pá 9.12. 2016 19.15 HC PZ Kladno HC Kobra Praha 7:5
Pá 9.12. 2016 19.15 HC Slovan Ústí nad Labem HC Letci Letňany 3:4 SN

Základní část - 22. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 11.12. 2016 -- HC Klášterec nad Ohří HC Stadion Litoměřice 7:3
Ne 11.12. 2016 -- HC Kobra Praha HC Slovan Ústí nad Labem 5:2
Ne 11.12. 2016 -- Sport Most HC PZ Kladno 3:2 SN
Ne 11.12. 2016 -- HC Hvězda Praha SHC Klatovy 8:1

Základní část - 23. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 16.12. 2016 19.15 SHC Klatovy HC Klášterec nad Ohří 9:4
Pá 16.12. 2016 19.15 HC Slovan Ústí nad Labem Sport Most 3:4
Pá 16.12. 2016 19.15 HC Stadion Litoměřice HC Letci Letňany 5:4 SN

Základní část - 24. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 18.12. 2016 -- HC Klášterec nad Ohří HC Letci Letňany 10:4
Ne 18.12. 2016 -- HC Kobra Praha HC Stadion Litoměřice 3:5
Ne 18.12. 2016 -- HC Hvězda Praha HC Slovan Ústí nad Labem 2:4
Čt 22.12. 2016 -- HC Hvězda Praha HC Stadion Litoměřice 6:1

Základní část - 25. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 6.1. 2017 19.15 HC PZ Kladno HC Klášterec nad Ohří 6:2
Pá 6.1. 2017 19.15 SHC Klatovy HC Slovan Ústí nad Labem 3:7
Pá 6.1. 2017 19.15 HC Stadion Litoměřice Sport Most 6:3
Pá 6.1. 2017 19.15 HC Letci Letňany HC Kobra Praha 6:2

Základní část - 26. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 8.1. 2017 -- HC Klášterec nad Ohří HC Kobra Praha 3:10
Ne 8.1. 2017 -- Sport Most HC Letci Letňany 8:5
Ne 8.1. 2017 -- HC PZ Kladno HC Slovan Ústí nad Labem 5:3

Základní část - 27. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 13.1. 2017 19.15 HC Slovan Ústí nad Labem HC Klášterec nad Ohří 7:1
Pá 13.1. 2017 19.15 SHC Klatovy HC Stadion Litoměřice 3:1
Pá 13.1. 2017 19.15 HC Letci Letňany HC Hvězda Praha 1:7
Pá 13.1. 2017 19.15 HC Kobra Praha Sport Most 5:4

Základní část - 28. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 20.1. 2017 19.15 HC Kobra Praha HC Hvězda Praha 3:8
Pá 20.1. 2017 19.15 HC Letci Letňany SHC Klatovy 1:4
Pá 20.1. 2017 19.15 HC Stadion Litoměřice HC PZ Kladno 3:6
Ne 22.1. 2017 19.15 HC Slovan Ústí nad Labem HC Stadion Litoměřice 4:2
Ne 22.1. 2017 19.15 HC PZ Kladno HC Letci Letňany 3:8
Ne 22.1. 2017 19.15 SHC Klatovy HC Kobra Praha 6:5
Ne 22.1. 2017 19.15 HC Hvězda Praha Sport Most 8:1

Základní část - 29. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 10.2. 2017 17.00 HC Klášterec nad Ohří Sport Most 11:3

Základní část - 30. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 27.1. 2017 -- HC Klášterec nad Ohří HC Hvězda Praha 5:4
Pá 27.1. 2017 -- Sport Most SHC Klatovy 5:3
Pá 27.1. 2017 -- HC Letci Letňany HC Slovan Ústí nad Labem 1:2

Základní část - 31. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 29.1. 2017 -- HC Slovan Ústí nad Labem HC Kobra Praha 6:0
Ne 29.1. 2017 -- HC PZ Kladno Sport Most 3:6
Ne 29.1. 2017 -- SHC Klatovy HC Hvězda Praha 4:3 SN
Ne 29.1. 2017 -- HC Stadion Litoměřice HC Klášterec nad Ohří 3:5

Základní část - 32. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Pá 3.2. 2017 -- HC Klášterec nad Ohří SHC Klatovy 1:5
Pá 3.2. 2017 -- HC Hvězda Praha HC PZ Kladno 5:1
Pá 3.2. 2017 -- Sport Most HC Slovan Ústí nad Labem 4:6
Pá 3.2. 2017 -- HC Letci Letňany HC Stadion Litoměřice 6:2

Základní část - 33. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 5.2. 2017 -- HC Letci Letňany HC Klášterec nad Ohří 5:4 SN
Ne 5.2. 2017 -- HC Stadion Litoměřice HC Kobra Praha 7:3
Ne 5.2. 2017 -- HC Slovan Ústí nad Labem HC Hvězda Praha 4:3
Ne 5.2. 2017 -- HC PZ Kladno SHC Klatovy 2:0

Základní část - 34. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Čt 16.2. 2017 -- Sport Most HC Stadion Litoměřice 4:5 SN
Pá 17.2. 2017 -- HC Klášterec nad Ohří HC PZ Kladno 10:2
Pá 17.2. 2017 -- SHC Klatovy HC Slovan Ústí nad Labem 2:7
Pá 17.2. 2017 -- HC Kobra Praha HC Letci Letňany 9:7

Základní část - 35. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Ne 19.2. 2017 17.00 HC Kobra Praha HC Klášterec nad Ohří 4:3
Ne 19.2. 2017 17.00 HC Letci Letňany Sport Most 6:4
Ne 19.2. 2017 17.00 HC Stadion Litoměřice HC Hvězda Praha 0:6
Ne 19.2. 2017 17.00 HC Slovan Ústí nad Labem HC PZ Kladno 3:8

Základní část - 36. kolo

Datum Čas Domácí Hosté Skóre
Čt 23.2. 2017 17.30 HC Kobra Praha HC PZ Kladno 6:4
Pá 24.2. 2017 -- HC Klášterec nad Ohří HC Slovan Ústí nad Labem 0:9
Pá 24.2. 2017 -- SHC Klatovy HC Stadion Litoměřice 3:5
Pá 24.2. 2017 -- HC Hvězda Praha HC Letci Letňany 10:4
Pá 24.2. 2017 -- Sport Most HC Kobra Praha 2:4

Rozcestník Mládež

Aktuální tabulkaJunioři

#TýmZSkóreB
1.Ústí n/L36173:10678
2.Hvězda Praha36180:10076
3.PZ Kladno36158:13458
4.Most36149:17853
5.Klatovy36132:15751
6.Letňany36183:17148
7.Klášterec n/O36155:18246
8.Kobra Praha36156:17144
9.Litoměřice36122:16043
10.Sokolov36137:18643

Zvolte hráče měsíce duben

Bohužel, hlasovat lze pouze z České republiky.
  • 1. místo 3 body
  • 2. místo 2 body
  • 3. místo 1 bod