Sezóna 1948-49 - první mistrovská utkání

V tomto roce nastupuje oddíl již pod názvem TJ HDBS k celkem 8 zápasům, z nichž, soudě dle písemných záznamů, bylo 5 mistrovských a 3 přátelské.
chudých písemných záznamů nelze vyčíst dopad jednotlivých mužstev v mistrovské soutěži, která zřejmě nebyla regulérně ukončena. Je však patrno, že mužstvo je pro příští sezónu účastníkem mistrovské soutěže I. třídy.

Mistrovské zápasy

• Vakrman
  • Mezera

Rozcestník Klub

• 15.5.2018 - Formou ročního hostování by měl v Sokolově působit Josef Stříbrný, odchovanec Litvínova, který patřil do kádru extraligové Vervy v předchozích třech sezónách. Bývalý juniorský reprezentant v minulé sezoně nastupoval převážně v prvoligových Litoměřicích. Jednadvacetiletý útočník bude mít do Litvínova vyřízeny střídavé starty.
  • 10.5.2018 - Do přípravy A-týmu Baníku se dnes zapojil Michal Hotěk, devatenáctiletý útočník, odchovanec přerovského hokeje, jenž naposledy působil v juniorce Karlových Varů.
  • 9.5.2018 - Aktualizace kontaktů
  • 3.5.2018 - Fotografie z akce Šikovný školák
  • 26.4.2018 - Rozpis přípravy mládeže - zde
  • 17.4.2018 - Trochu z jiného soudku, v sobotu 2.6. 2018 vystoupí na fotbalovém hřišti v Bukovanech se tří a půlhodinovým superkoncertem česká rocková legenda, skupina KATAPULT. Jsme jedním z předprodejních míst vstupenek, takže neváhejte a přijďte si je k nám zakoupit. Vstupné předprodej 250,- Kč / na místě 300,- Kč a akce začíná v 18.30 hodin.
  • 16.2.2018 - ROZPIS PLAYOFF
  • 13.2.2018 - Novinky ve FANSHOPU
  • 31.1.2018 -

Činnost klubu byla v roce 2017 podporována z dotace MŠMT Program VIII - Organizace sportu ve sportovních klubech, č. rozhodnutí 502017_8_0465 (evidenční číslo projektu: SPORT-VIII-1282/2017). Dotace byla použita na zajištění činnosti klubu, zejména pak na zajištění trenérů pro mládežnické kategorie a materiál (výzbroj a výstroj).

• 1.8.2017 - Instagram A-týmu HC Baník Sokolov