Hradecký, Sommer, Brandner, Vlk, Kovář, Starý, Jarý, Zeman, Baier, Černý, Zrnová

Miroslav Buchal

Mladší dorostenci s Kadaní prohráli

V prvním domácím utkání Baník nestačil na Kadaň

Mladší dorostenci nezvládli první domácí utkání s Kadaní, která hraje pod hlavičkou Pirátů z Chomutova B. Vstup do zápasu patřil našemu týmu. Od úvodního buly se hrálo hlavně před chomutovskou brankou a hostující golman musel několikrát zasahovat proti střelám našich hráčů. Hosté byli mnohem produktivnější a v závěru třetiny se ujali vedení. Na začátku druhé třetiny se postaral o vyrovnání Pašek, ale po minutě jsme opět inkasovali. Hra našeho týmu po této brance upadla a hosté ještě jednou trestali. I poslední třetina patřila Pirátům, kteří využili každé naše zaváhání. Až za stavu 1:6 se dostali ke slovu také domácí útočníci, nejprve se prosadil po samostatné akci Vašíček a třetí branku přidal Maydl, asistoval Šťastný. Další utkání se hraje již ve čtvrtek 25. 9. v Příbrami.