Pohanka, Remeš, Smolka, Stangar, Ševčík, Vondráček B., Vondráček R., Bílek, Matoušek

Petr Neč

Jaromír Carvan

Starší žáci v Karlových Varech prohráli

Karlovy Vary - Baník 8:2

Na svatého Václava odehráli starší žáci utkání proti karlovarské Energii. Utkání mělo náboj a i když výsledek vypadá hrozivě, výkon našich svěřenců nebyl až tak hrozný. Trápila nás opět koncovka, naopak soupeř měl velký důraz v bráně a své šance proměňoval. Hrálo se nahoru dolu, avšak branky padaly do naší sítě.

První třetina nezačala zrovna nejlépe. Ihned po buly se nám soupeř utrhl a 10 vteřin po prvním hvizdu už Matěj Bíma vytahoval puk ze své brány. V čase 6:15 inkasujeme podruhé. 2:0. Největší šance této třetiny si vypracoval Jenda Petrov v 15. a 18. minutě, avšak pokaždé si vylámal zuby na výborně chytajícím Bednářovi. A tak si další branku připisují energetici. První třetinu končíme se skóre 3:0.

Druhou třetinu jsme dokázali déle vzdorovat houževnatému soupeři. Čtvrtou branku jsme inkasovali v čase 28:51. 4:0. Ve 32. minutě si soupeř ve vlastním oslabení vytváří další gólovou šanci, avšak Matěj Bíma je v bráně pozorný a puk udrží ve své výstroji. A tak jsme stále drželi 4 gólové manko. V čase 37:23 Matěj Opatrný posílá krásnou přihrávku Danovi Denkovi a ten přesnou střelou nahoru překonává střídajícího gólmana domácích Siváka. 4:1. Do konce druhé třetiny se již nic dramatického neudálo a na světelné tabuli zůstalo svítit skóre 4:1.

Ve třetí třetině jsme na branku čekali necelých 11 minut a opět to byli energetici, kteří svým důrazem dotlačili puk za Matějova záda. 5:1. Přestože se snažíme držet krok se soupeřem, je neustále krok před námi. Hrálo se poměrně dost do těla a občas to i zabolelo. V čase 53:31 si trochu spravil chuť Pepa Blecha, když překonal varského Siváka a připsal si bod do statistik. Asistenci u této branky si připisují Matěj Opatrný a Dan Denk. A to bylo poslední slovo baníkovců v dnešním zápase. Poté už opět režírovali hru domáci, a i když Matěj Bíma v bráně čaroval, obdržel ještě do konce utkání 3 branky. A tak se konečné skóre na tabuli tréninkové haly v Aréně zastavilo na 8:2.

A tak máme za sebou náročný víkend, z kterého jsme si bohužel neodnesli ani bod. Opět se nám ukázaly slabiny, na které se máme zaměřit v tréninku. Pochvalu v tomto utkání si jistě zaslouží Matěj Bíma, který pochytal 34 střel na něj vyslaných. Příští týden zajíždíme na led ostrovských Čertů. Přijeďte kluky podpořit v cestě za vítězstvím.