Ngyuen, Kadlec, Diviš, Toman, Schönauer, Neumann, Toušek, Vlastník, Strejček, Hartman

Honzík (Francisko)

Přindáš, Troška, Prošek, Binias, Novák, Gombár, J. Truhlář

Švec, Dobřemysl, Sýkora, Vrána, Hudák, Csamangó, Říha, Račanský, T. Pfister

V Klášterci další výhra

K dalšímu přípravnému utkání odjeli sokolovští hokejisté do Klášterce nad Ohří, kde jakékoliv utkání má tak trochu punc derby. Baníkovci si vedli výborně a po dobrém výkonu vyhráli 0:3 po třetinách 0:1, 0:2 a 0:0.

I přes vrcholící předzávodní období a „nálože“ v tréninkových jednotkách vlítli hosté hned do úvodu zápasu jako vítr, uzamknuli klášterecké v jejich obranném pásmu a výsledkem byl gól v čase 0:36. Jeho autorem byl obránce Petr Přindiš, který si sjel do předbrankového prostoru a skvěle zakončil Dobřemyslovu přihrávku zpoza branky – 0:1. I ostatní pětice začali v podobném smyslu a tak oko případného příznivce Baníku bylo potěšeno. Domácí se jen těžko bránili nátlakové hře, do hry je dostala až přesilovka, kdy se na chvíli usadili v pásmu hostů. Baník měl po celou první třetinu výraznou převahu, kterou však již dalšími brankami neokořenil.

Ve druhém dějství se hra poměrně vyrovnala, hosté byli ale stále aktivnější. Ve 28.minutě svoji tradiční hru za brankou soupeře předvedl Račanský, který nakonec poslal přesnou přihrávku před branku, kde našel dobře najetého Ivana Říhu, a ten nekompromisně skóroval – 0:2. Domácí měli poté také několik příležitostí, hlavně v přesilovkách, ale Honzík byl pozorný a společně s obránci nedopustili žádnou souvislou převahu soupeře. Naopak hosté udeřili v čase 36:19 a právě z přesilové hry. Csamangó na modré čáře nabil Proškovi, ten vypálil a jeho střelu výborně tečoval Lukáš Vrána– 0:3. Domácí se snažili střelecky odpovědět, ale jejich snahu zastavil klakson, oznamující konec druhé třetiny.

Třetí dvacetiminutovka se víceméně již dohrávala. Hosté si udržovali stálou převahu, domácí si své šance vypracovávali při přesilovkách. Ani jeden z gólmanů však už puk za svá záda nepustil a tak stav 0:3 ve prospěch Sokolova byl stavem konečným.

Další přípravné utkání sehrají Baníkovci již tento pátek 29.8. od 18.00 hodin na domácím ledě, kdy se utkají s juniorkou HC Energie Karlovy Vary, hrající MHL (juniorská liga KHL).