Hanka, Zrna, Doringová, Videv, Špička, Doring, Vaněček, Svoboda, Malický

Petr Mikeš

Jaromír Carvan

St. žáci: Klášterec - Baník 1:9

V sobotu 18.10.2014 jsme zajížděli k dalšímu utkání na led Klášterce nad Ohří. Čekali jsme od domácích tvrdou hru, což se nám také potvrdilo, i přesto jsme měli hodně navrch a výsledek utkání odpovídá hře.

První vhazování, na buly se staví Ondra Dimitrov se svými křídly po boku, na vhazování je úspěšnější hráč Baníku a tak se puku ujímá Jenda Petrov, který se dostává do útočného pásma a hned zkouší pozornost domácího Gerstnera, rána se od tyčky odrazila k Ondrovi Dimitrovovi a ten už dorážku dostal do branky. A tak se rychlá akce v čase 0:09 zapisuje do statistik, 0:1. Poté následovalo naše vyloučení, které jsme úspěšně ubránili. Pak přišel čas Jendy Petrova, který v čase 5:37 a 6:51 svými individuálními akcemi navýšil skóre na 0:3. V čase 10:02 přidává další branku Venca Hnízdil po přihrávce Filipa Poláka, 0:4. V čase 10:23 sudí posílají Jendu Petrova na trestnou lavici za hru loktem. I toto oslabení jsme ubránili. I na straně domácích se vylučuje a my hrajeme s výhodou jednoho hráče v poli. Tuto šanci využíváme, kdy po pěkné souhře Pepa Blecha přidává pátou branku, po asistencích Venci Hnízdila a Matěje Opatrného, 0:5. A za tohoto skóre končí první třetina. Na Honzu Charváta, který dnes dostal svou první příležitost postavit se mezi tyče, šly v 1. třetině 3 střely, s kterými si hravě poradil.

Ve druhé třetině jsme si na branku museli trochu počkat. O tu šestou se postaral bojovník Filip Polák, který se dostává do útoku a sám se dostal až před domácí branku a neomylně zavěšuje v čase 29:45, 0:6. Pepíno Blecha má na hokejce další šance, avšak nedaří se mu dostat puk za záda klášterského gólmana, i proto si, možná, domácí kapitánka Pepína vyhlédla a nechtěla mu žádný souboj dát zadarmo i přesto, že to byly zákroky na hranici trestu. Sudí však více trestali hostující hráče. Na konci 2. třetiny se ještě prosazuje Matěj Opatrný po asistenci Tomáše Rožánka, 0:7. A tak druhá třetina nepřinesla tolik branek jako ta první, avšak vedeme již o 7 gólů.

Třetí třetinu jsme začali další brankou Filipa Poláka, kterému se dnes opravdu daří. Asistenci si připsal Tomáš Pazour, 0:8. Už to vypadá, že dnes hrajeme na nulu, avšak soupeř využívá svou přesilovou hru a v čase 46:11 překonává Honzu Charváta v bráně a snižuje skóre na 1:8. I hostujícím se podaří dnes ještě využít přesilovku a Venca Hnízdil si připisuje další branku do statistik, 1:9. A to už je jen kousek od závěrečné sirény. Dohráváme toto utkání a užíváme si poslední vítězné vteřiny… Na konci si kluci zazpívali vítěznou písničku a s dobrou náladou se odjíždělo z Klášterce domů.

Příští utkání je přeloženo na středu 29.10.2014, kdy začínáme další kolo a tak hrajeme opět s chomutovskými Piráty.